Tag łódź - śmieszne filmiki

Polski Kapitan Nemo Polski Kapitan Nemo
Polski Kapitan Nemo
2177
Obejrzyj
Morskie głębiny do dzisiaj skrywają wiele tajemnic oraz niewyjaśnionych zagadek. Wiąże się z nimi również masa historii, odkryć oraz wynalazków. Przed wami kilka ciekawostek na ten temat. Zapraszamy!
Ile nóg ma kulawa ośmiornica? - Jeleniejaja & MaturaToBzudra Ile nóg ma kulawa ośmiornica? - Jeleniejaja & MaturaToBzudra
Ile nóg ma kulawa ośmiornica? - Jeleniejaja & MaturaToBzudra
3793
Obejrzyj
Serii MaturaToBzdura nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeleniejaja również zyskały na popularności, a na Jeja mogliście oglądać ich filmiki w serii "Mistrz ulicznych żartów". Obie grupy postanowiły połączyć siły, efektem czego...
Dziwny pan z kamerą Dziwny pan z kamerą
Dziwny pan z kamerą
19
3
3822
Obejrzyj
Absurdalne poczucie humoru zwykle uznawane jest za głupie lub prostackie. W każdym szaleństwie natomiast można odnaleźć jakąś metodę. Ten Pan postanowił chodzić z kamerą po mieście i zaczepiać przypadkowych ludzi. Co z tego...
Lew morski postanowił wpaść na rybę Lew morski postanowił wpaść na rybę
Lew morski postanowił wpaść na rybę
2609
Obejrzyj
Pływanie po oceanie może być niezwykłym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli obok płynie lew morski! Grupa rybaków postanowiła zaprosić zwierzaka na mały poczęstunek.
Bartek USA patroluje Łódź Bartek USA patroluje Łódź
Bartek USA patroluje Łódź
3059
Obejrzyj
Mnóstwo osób już kojarzy Bartka USA w jego rodzinnym mieście, więc tym razem postanowił zmienić miejsce swoich patroli. Czy Łodzianie są gotowi na nowego bohatera? Na pewno będzie zabawnie i z pełnym zaskoczeniem.
Kapitan żartowniś Kapitan żartowniś
Kapitan żartowniś
3147
Obejrzyj
Kto powiedział, że dowcip musi być wydumany i musimy zrobić nie wiadomo co. Wystarczy prosty pomysł albo odpowiednia sytuacja. Udowodni to Wam nie kto inny jak... Kapitan żartowniś.
Miniaturowa łódź podwodna Miniaturowa łódź podwodna
Miniaturowa łódź podwodna
3007
Obejrzyj
Gdyby tylko na każdej kałuży mogła być taka mała łódka, to miasto na pewno byłoby o wiele czystsze. Zobaczcie jedną z najbardziej sympatycznych animacji 3D, jakie udało nam się znaleźć. Naprawdę warto zobaczyć.
Przesiadka Przesiadka
Przesiadka
3374
Obejrzyj
Nie każdego stać na wielką łódź, a już na pewno nie zmieszczą się na niej wszyscy chętni. No i niestety, wtedy trzeba się najzwyczajniej w świecie zamienić na miejsca.
Nietypowy manewr łodzi ratowniczej Nietypowy manewr łodzi ratowniczej
Nietypowy manewr łodzi ratowniczej
3284
Obejrzyj
Jesteśmy przyzwyczajeni do widoku łodzi pływającej po wodzie. Okazuje się, że pojazd ten trafia też czasem na brzeg. Co więcej, nie jest to błąd sternika.
Łódka napędzana świeczką Łódka napędzana świeczką
Łódka napędzana świeczką
6035
Obejrzyj
Zabrzmi to absurdalnie, ale można stworzyć łódkę napędzaną świeczką. Zobaczcie jak w sprytny sposób można zbudować lekki statek, który będzie poruszać się sam po umieszczeniu w nim zwykłej świeczki.
Nieudane przybicie piątki Nieudane przybicie piątki
Nieudane przybicie piątki
3108
Obejrzyj
Skimboarding i motorówka nie są nadzwyczajnym połączeniem. Ci panowie postanowili jednak wykonać pewien trick. Zobaczcie jak może się skończyć próba przybicia piątki na wodzie przy dużej prędkości.
Dziewczyny tańczą na znakach drogowych Dziewczyny tańczą na znakach drogowych
Dziewczyny tańczą na znakach drogowych
3256
Obejrzyj
Dziewczyny praktykujące taniec na rurze postanowiły wyjść do ludzi ze swoim sportem. Grupa Łodzianek chciała pokazać, że ten sport to bardziej gimnastyka niż taniec erotyczny. Jak oceniacie ich umiejętności?
Lew morski przejmuje łódź Lew morski przejmuje łódź
Lew morski przejmuje łódź
2438
Obejrzyj
W trakcie rejsu pewien młody lew morski postanowił zawitać na pokład statku. Zaprzyjaźnił się z pasażerami łodzi czego dowodem jest to nagranie. Warto zobaczyć jeśli jesteś fanem sympatycznych zwierzaków.
Orki płynące bardzo blisko łodzi Orki płynące bardzo blisko łodzi
Orki płynące bardzo blisko łodzi
3905
Obejrzyj
Podczas płynięcia motorówką można natknąć się na różne stwory morskie. Ci turyści mieli możliwość podziwiać orki z bardzo bliskiej odległości. Warto też zwrócić uwagę na dużą prędkość motorówki.
Problemy z wodowaniem jachtu Problemy z wodowaniem jachtu
Problemy z wodowaniem jachtu
3818
Obejrzyj
Sezon pływania po wodzie zbliża się do nas wielkimi krokami. Już niedługo jeziora zapełnią się różnego rodzaju jednostkami pływającymi. Warto pamiętać jednak o bezpieczeństwie podczas wodowania swoich łodzi.
Wytrzymałość dzisiejszych aut Wytrzymałość dzisiejszych aut
Wytrzymałość dzisiejszych aut
4207
Obejrzyj
To że produkowane auta są niskiej jakości to nie nowina. Na tym filmiku zobaczycie, że motoryzacja swoje lepsze lata ma już za sobą, a nowoczesny TIR nie jest w stanie wyciągnąć zaklinowanej przyczepy z łodzią.