Tag ludzie - śmieszne filmiki

Komplementowanie ludzi - Ravgor & Jeleniejaja Komplementowanie ludzi - Ravgor & Jeleniejaja
Komplementowanie ludzi - Ravgor & Jeleniejaja
2297
Obejrzyj
Zwykle, kiedy polscy youtuberzy łączą siły, zaskakują pomysłowością i skumulowaną energią. Tak jest i tym razem, więc Ravgor i Jeleniejaja dołączają do grona odpowiednio dobranych kolaboracji. Zapraszamy do oglądania!
Matura to bzdura: ekonomia Matura to bzdura: ekonomia
Matura to bzdura: ekonomia
1803
Obejrzyj
Ekonomia w obecnych czasach staje się coraz częściej wymaganą podstawą. Żyjąc w świecie finansów trudno sobie z nimi radzić bez jakiegokolwiek przygotowania. Jak opanowali ekonomię młodzi Polacy? Przekonajcie się sami.
Best of Web 8 - Zapatou Best of Web 8 - Zapatou
Best of Web 8 - Zapatou
1854
Obejrzyj
Długa, bo 20 minutowa kompilacja efektownych lub efektownie nakręconych wyczynów i popisów. Łącznie 506 filmików pociętych i zmontowanych w jednej, profesjonalnej kompilacji.
Kto się znajduje na autoportrecie Van Gogha? Kto się znajduje na autoportrecie Van Gogha?
Kto się znajduje na autoportrecie Van Gogha?
1261
Obejrzyj
Krótki epizod od MaturaToBzdura, tym razem dotyczący malarstwa. Konkretnie mowa, o sławnym autoportrecie Van Gogha i jego autorze. Jak się okazuje, definicja słowa "autoportret" nie dla wszystkich jest jednoznaczna.
Matura to bzdura - wielcy ludzie Matura to bzdura - wielcy ludzie
Matura to bzdura - wielcy ludzie
1568
Obejrzyj
Matura to bzdura powraca w kolejnej odsłonie. Tym razem na tapetę trafili wielcy ludzie, ich cytaty oraz osiągnięcia. Jakie wersje współczesnego świata posiadają młodzi Polacy? Sprawdźcie sami!
Kompilacja WTF - listopad 2015 Kompilacja WTF - listopad 2015
Kompilacja WTF - listopad 2015
2314
Obejrzyj
Bez kompilacji tego typu, internety byłby zupełnie innym miejscem. To co dziwne i nietypowe w końcu zawsze najbardziej nas ciekawi i zwykle przyciąga naszą uwagę. Najnowsza kompilacja spod znaku WTF. Zapraszamy!
Kompilacja WTF - listopad 2015 Kompilacja WTF - listopad 2015
Kompilacja WTF - listopad 2015
2472
Obejrzyj
Dziwne i absurdalne sytuacje zebrane z początku listopada. Ludzie cały czas potrafią zaskakiwać swoim zachowaniem oraz niekonwencjonalnymi sposobami, na wydawałoby się, całkowicie normalne czynności.
Matura to bzdura - wybory parlamentarne Matura to bzdura - wybory parlamentarne
Matura to bzdura - wybory parlamentarne
1733
Obejrzyj
Po krótkim zwiastunie, przyszła pora na odcinek dotyczący wyborów Parlamentarnych, które odbędą się 25go października. MaturaToBzduraTV sprawdziła wiedzę przypadkowych przechodniów i trudno stwierdzić czy śmiać się czy płakać.
10 nietypowych broni 10 nietypowych broni
10 nietypowych broni
2106
Obejrzyj
Ludzie nieustannie prowadzą wyścig w rozwoju technik mających jak najskuteczniej uśmiercać lub robić to na jak największą skalę. Wśród pomysłów i projektów znalazły się także nietypowe wynalazki. Oto dziesięć z nich.
Kompilacja BDF #41 Kompilacja BDF #41
Kompilacja BDF #41
2694
Obejrzyj
BDF, czyli Bardzo Dziwne Filmiki i 41. odsłona serii Szczerego Jerrego. Dziwne zachowania, dziwni ludzie, pomysłowe i kreatywne przeróbki. Odważnie można by to nazwać internetem w pigułce. Zapraszamy do oglądania!
Czy ta chusteczka pachnie chloroformem? Czy ta chusteczka pachnie chloroformem?
Czy ta chusteczka pachnie chloroformem?
5882
Obejrzyj
Bartek USA powraca do akcji! Tym razem postanowił zadać przypadkowym przechodniom jedno proste pytanie: "Czy ta chusteczka pachnie chloroformem?". Zgodnie z informacją przed filmikiem jest to środek do narkozy, powszechnie...
Ludzie są szaleni #16 Ludzie są szaleni #16
Ludzie są szaleni #16
3072
Obejrzyj
Internet to wylęgarnia dziwnych filmików, niespotykanego w rzeczywistym świecie poczucia humoru oraz lawiny absurdów. Przed wami filmowa część tego zbioru. Przed włączeniem radzimy nieco przyciszyć dźwięk, a główna część...
Matura to bzdura - arytmetyka Matura to bzdura - arytmetyka
Matura to bzdura - arytmetyka
1687
Obejrzyj
Nie jest tajemnicą, że większość poznanych w szkole, matematycznych reguł nigdy nie znajdzie zastosowania w naszym życiu. Są jednak podstawy, które powinien znać każdy i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
Kompilacja BDF #38 Kompilacja BDF #38
Kompilacja BDF #38
18
3
2716
Obejrzyj
BDF, czyli Bardzo Dziwne Filmiki i 38. odsłona serii Szczerego Jerrego. Dziwne zachowania, dziwni ludzie, pomysłowe i kreatywne przeróbki. Odważnie można by to nazwać internetem w pigułce. Zapraszamy do oglądania!
Jak oni śpiewają? Jak oni śpiewają?
Jak oni śpiewają?
1433
Obejrzyj
Autor żartu przekonał kilku przechodniów do tego, by zaśpiewali dla niego zwrotkę losowej piosenki, aby mógł użyć ich głosu jako dowodu w swojej pracy magisterskiej. Na jakie talenty trafił? Sprawdźcie sami!
Płacz w miejscach publicznych Płacz w miejscach publicznych
Płacz w miejscach publicznych
1718
Obejrzyj
Płacząca osoba w pobliżu przyciąga naszą uwagę. Czasami chcielibyśmy tej osobie jakoś pomóc, poradzić. Niestety w XXI wieku istnieją problemy, które się fizjologom nie śniły i choćbyśmy chcieli, to trudno znaleźć na nie...