Tag ludzie - śmieszne filmiki

Jak ludzie reagują na zbłąkanego wędrowca Jak ludzie reagują na zbłąkanego wędrowca
Jak ludzie reagują na zbłąkanego wędrowca
2123
Obejrzyj
Wigilijna tradycja nakazuje pozostawienie dodatkowego nakrycia dla zbłąkanego wędrowca, ale czy ma to jakieś praktyczne zastosowanie? Bobson postanowił sprawdzić, czy ktoś go przyjmie w wigilijny wieczór. Czy ludzie są chętni...
Ludzie są niesamowici 2014 Ludzie są niesamowici 2014
Ludzie są niesamowici 2014
3515
Obejrzyj
Każdy z nas posiada jakąś niezwykłą umiejętność, każdy jest wyjątkowy na swój sposób i posiada coś, czego nie ma nikt inny. Najłatwiej się o tym przekonać oglądając niesamowitych ludzi i ich talenty. A Wy co potraficie?
Ludzie zawsze będą gadać Ludzie zawsze będą gadać
Ludzie zawsze będą gadać
2804
Obejrzyj
Nieważne co się zrobi, ludzie i tak zawsze dorzucą swoje trzy grosze. Wiedzą o tym najlepiej Cyber Marian i Wojtek Szumański, którzy z chęcią o tym zaśpiewają. Po co się przejmować skoro ludzie i tak będą gadać?
Absurdalne pozwy sądowe Absurdalne pozwy sądowe
Absurdalne pozwy sądowe
2649
Obejrzyj
Sprawy, które trafiają do sądu nigdy nie będą czymś miłym. Na szczęście tym razem Emco tylko przedstawi najbardziej absurdalne pozwy sądowe i nie ma zamiaru nikogo o nic oskarżać.
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
2623
Obejrzyj
W tygodniu nikt nie ma łatwo. Uczniowie chodzą do szkoły, a dorośli ludzie chodzą do pracy. W całym tym rozgardiaszu znalazło się miejsce dla jeszcze jednej grupy. Poznajcie siódemkę ludzi, którzy przeżyli do piątku.
Jak urządzić imprezę w pociągu Jak urządzić imprezę w pociągu
Jak urządzić imprezę w pociągu
2252
Obejrzyj
Czy podróż pociągiem do pracy zawsze musi być nudna? Nic bardziej mylnego. Peter Sharp postanowił urządzić małą potańcówkę w jednym z wagonów. Wszystko po to, by ludzie zrozumieli pewną bardzo ważną rzecz. Skoro można potańczyć...
Key & Peele - Ukryci kosmici Key & Peele - Ukryci kosmici
Key & Peele - Ukryci kosmici
2341
Obejrzyj
W trakcie inwazji kosmitów trzeba uważać na każdym kroku. Nie wiadomo kto jest przyjacielem, a kto jest wrogiem zwłaszcza kiedy najeźdźcy potrafią zmieniać swój wygląd. Na szczęście Key & Peele kierując się zdrowym rozsądkiem...
Odbudujemy Waszą wiarę w ludzkość Odbudujemy Waszą wiarę w ludzkość
Odbudujemy Waszą wiarę w ludzkość
3477
Obejrzyj
Dzięki kamerom i ogólnej rejestracji wszystkiego co się dzieje wokół nas możemy zobaczyć nie tylko największe wpadki, czy kolejny wypadek samochodowy. Możemy zobaczyć znacznie więcej. Zobaczcie, że ludzie naprawdę potrafią...
Jak wygląda oszukiwanie przeznaczenia Jak wygląda oszukiwanie przeznaczenia
Jak wygląda oszukiwanie przeznaczenia
3402
Obejrzyj
Czy nie raz zdarzyło Wam się uniknąć walnięcia małym palcem o komodę? A może jakimś cudem uniknęliście nadepnięcia na Lego? No cóż, mieliście sporo szczęścia, ale to i tak pikuś przy tym co przeżyli ci farciarze. Zobaczcie sami.
Oklaskiwanie przechodniów Oklaskiwanie przechodniów
Oklaskiwanie przechodniów
3634
Obejrzyj
Czy nie uważacie, że w naszym życiu przydałoby się więcej docenienia? Na szczęście Ravgor i jego pomocnicy doskonale to rozumieją i postanowili docenić codzienne trudy niektórych przechodniów.
7 Ludzi, którzy mieli okropny dzień w robocie 7 Ludzi, którzy mieli okropny dzień w robocie
7 Ludzi, którzy mieli okropny dzień w robocie
3432
Obejrzyj
Mieliście kiedyś naprawdę zły dzień w pracy, lub w szkole? Nie mówimy tu o jakimś tam drobnym pechu, tylko naprawdę zły dniu zahaczającym o armageddon. Zobaczcie jak dużego pecha można mieć w pracy.
Muzyczne wariacje Muzyczne wariacje
Muzyczne wariacje
2848
Obejrzyj
Myśleliście kiedyś, jakby wyglądał soundtrack waszego życia? Epicka muzyka przy teście, czy dramatyczne skrzypce kiedy ktoś zje wam batonika. Przekonajcie się jakby to wyglądało.
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub jak ten Pan tutaj Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub jak ten Pan tutaj
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub jak ten Pan tutaj
2436
Obejrzyj
Kolejny wkręt Bobsona. Tym razem śpiewa w publicznych miejscach zwracając na siebie uwagę wszystkich ludzi, którzy mają sprawne uszy. Jak reagować na takich ludzi? W metrze można wypchnąć z pociągu, ale co zrobić na placu?
Wszyscy jesteśmy ludźmi... Wszyscy jesteśmy ludźmi...
Wszyscy jesteśmy ludźmi...
6316
Obejrzyj
Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale ludzie to po prostu ludzie. Warto obejrzeć cały film.
Spotkanie z bizonem Spotkanie z bizonem
Spotkanie z bizonem
2722
Obejrzyj
Niektóre zwierzęta są bardziej płochliwe od innych. Ten bizon do takich nie należy. Zobaczcie jak spokojnie przechodzi obok ludzi.
Ludzie ratujący zwierzęta Ludzie ratujący zwierzęta
Ludzie ratujący zwierzęta
3765
Obejrzyj
Mimo panującej znieczulicy można spotkać osoby troszczące się o innych. Zobaczcie jak zwykli ludzie ratują zwierzęta z niechybnej śmierci.