Tag łyżka - śmieszne filmiki

Ginosaji - mordercza łyżeczka Ginosaji - mordercza łyżeczka
Ginosaji - mordercza łyżeczka
4392
Obejrzyj
Każdy zaprawiony internauta, trafił w przeszłości na filmik z zakapturzonym mężczyzną atakującym niewinną osobę łyżeczką. Tym razem ta oryginalna historia powraca z hukiem i trafiła na Kickstartera. Oto zwiastun klimatycznej...
Niesamowita latająca kula Niesamowita latająca kula
Niesamowita latająca kula
3584
Obejrzyj
Weird Al Yankovic to doskonały komik i twórca takich parodii jak "I'm Fat" lub "I'm white and nerdy". Chyba bardziej odwala mu na starość, bo postanowił zająć się magią... albo przynajmniej czymś co ją przypomina.
Czy istnieje coś takiego jak ludzki magnetyzm? Czy istnieje coś takiego jak ludzki magnetyzm?
Czy istnieje coś takiego jak ludzki magnetyzm?
2304
Obejrzyj
W internecie lub w telewizji można zobaczyć osoby, które utrzymują że posiadają magnetyczne moce. Fizyk z kanału "Nauka. To lubię" postanowił wyjaśnić, czym tak naprawdę jest ten "magnetyzm".
Umyj mi łyżkę Umyj mi łyżkę
Umyj mi łyżkę
4109
Obejrzyj
Chyba nikt nie lubi myć naczyń. Trzeba się namęczyć, nachlapać i w ogóle nie jest to przyjemne zajęcie. Mimo to i tak najgorsze jest chyba mycie łyżki. Nigdy się nie zgadzajcie by to robić. Zobaczcie dlaczego.
Zabawa w rosyjskich koszarach Zabawa w rosyjskich koszarach
Zabawa w rosyjskich koszarach
19
2
12381
Obejrzyj
Nie wiem ilu jeszcze żołnierzy da się nabrać na ten numer, ale co by nie mówić dalej jest zabawny. W końcu ma wszystko czego potrzeba. Odrobinę bólu, zdziwienia, no i oczywiście jelenia, który się na to wszystko nabiera....
Powolny morderca vs powolny morderca? Powolny morderca vs powolny morderca?
Powolny morderca vs powolny morderca?
3383
Obejrzyj
Jack chyba już wie jak może uwolnić się od straszliwej klątwy, która (bardzo) powoli go zabija. Żeby wygrać z wrogiem musi myśleć tak jak on... ale czy aby na pewno? Jeżeli nie widzieliście wcześniejszej (wiele tłumaczącej...
50 dolarów za zjedzenie łyżki cynamonu 50 dolarów za zjedzenie łyżki cynamonu
50 dolarów za zjedzenie łyżki cynamonu
5284
Obejrzyj
Zadanie wydawało się banalnie proste. Zjeść łyżeczkę cynamonu i zgarnąć za to 50 dolarów. Tak, tak słówko "wydawało" zdradziło wszystko!
Ukryta kamera - magnes w restauracji Ukryta kamera - magnes w restauracji
Ukryta kamera - magnes w restauracji
6308
Obejrzyj
Magnes zamontowany pod talerzem jest włączany w chwili, gdy klient próbuje podnieść łyżkę. Ciągnie więc z całych sił i magnes nieoczekiwanie włącza się, efektem czego zupa ląduje nie tam gdzie powinna.
Zabawa drewnianymi łyżkami Zabawa drewnianymi łyżkami
Zabawa drewnianymi łyżkami
8751
Obejrzyj
Wystarczą tylko trzy drewniane łyżki, aby móc się naprawdę świetnie bawić. Oczywiście jak w każdej rywalizacji, tak i tutaj są wygrani i przegrani.
Powolny morderca Powolny morderca
Powolny morderca
10011
Obejrzyj
A czy Ty byłbyś w stanie wytrzymać 20000 łyżeczek terroru?
Kawał z łyżeczkami Kawał z łyżeczkami
Kawał z łyżeczkami
5316
Obejrzyj
Nieźle dał się wkręcić przez kolegów. Nie spodziewał sie, że to ten drugi tłucze go łyżką po głowie a sam zastanawiał się co takiego źle robi.