Tag mama - śmieszne filmiki

Gdy mamy nie ma w domu Gdy mamy nie ma w domu
Gdy mamy nie ma w domu
3019
Obejrzyj
Ten duet znany jest już z kilku aranżacji światowych hitów. Tym razem wzięli się za motyw muzyczny znany przede wszystkim z filmu Pulp Fiction. Co mogło wyjść z połączenia piekarnika, gitary i wkrętarki? Sprawdźcie sami!
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
8849
Obejrzyj
Dzięki ukrytej kamerze i naturalnej podejrzliwości kobiet, pewna Pani dowiedziała się jak wygląda opieka nad dziećmi w wykonaniu jej męża. Co uchwyciła kamera? Przekonajcie się sami!
Szwagry: Zabawne historie #4 Szwagry: Zabawne historie #4
Szwagry: Zabawne historie #4
11554
Obejrzyj
Antek staje przed wyzwaniem, które może spotkać każdego ojca. Niewygodne pytania związane z dorastaniem mogą być w końcu zmorą każdego rodzica. Tym razem jednak wnioski wyciągnięto zbyt pochopnie.
Pies szybciej od dziecka nauczył się mówić Pies szybciej od dziecka nauczył się mówić "mama"
Pies szybciej od dziecka nauczył się mówić "mama"
30647
Obejrzyj
Maluszek miał za zadanie powiedzieć mama, a w nagrodę otrzymałby pyszną przekąskę. Niestety, ale ich psiakowi nauka języków obcych idzie dużo szybciej.
5 sposobów na Dzień Matki 5 sposobów na Dzień Matki
5 sposobów na Dzień Matki
2948
Obejrzyj
W przypadku prezentów możemy iść na łatwiznę i kupić coś gotowego lub wykazać się inwencją twórczą i poświęcić trochę czasu na stworzenie czegoś wyjątkowego. Oto 5 sposobów, którymi możemy umilić naszym mamom ich święto.
Telefon od mamy Telefon od mamy
Telefon od mamy
3128
Obejrzyj
Kiedy dzwoni mama musisz odebrać telefon, nawet w środku nocy. Reszta towarzyszy głównego bohatera postanowiła to wykorzystać i zażartować ze śpiącego kolegi. Jak im się udało? Sprawdźcie sami!
Nie stawaj na pęknięcie - Cyanide & Happiness Nie stawaj na pęknięcie - Cyanide & Happiness
Nie stawaj na pęknięcie - Cyanide & Happiness
3950
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od ekipy Cyanide & Happiness Shorts. W dzieciństwie też unikaliście pęknięć na chodniku? Tym razem dziecięca zabawa zamienia się w walkę na śmierć i życie.
Cyanide & Happiness - Umierająca matka Cyanide & Happiness - Umierająca matka
Cyanide & Happiness - Umierająca matka
3198
Obejrzyj
Syn dowiaduje się, że jego matka nie pożyje wystarczająco długo. Postanawia się pożegnać... Jednak, jak to w Cyanide & Happiness, nie liczcie na wzruszające zakończenie.
Środkowe siedzenie - reklama chipsów Doritos Środkowe siedzenie - reklama chipsów Doritos
Środkowe siedzenie - reklama chipsów Doritos
3593
Obejrzyj
Typowa sytuacja w środkach transportu publicznego. Zajęliśmy fajne miejsce, ale najlepiej jakby nie siadał obok nas nikt inny... No chyba, że będzie to jakaś ładna pasażerka. Do siedzenia obok siebie może zniechęcić na wiele...
Przyklejony Przyklejony
Przyklejony
2995
Obejrzyj
Trzeba korzystać z wakacji póki są, jednakże niektórzy mają zupełnie inny pogląd na to, jak powinno się je spędzać. Najlepszym przykładem będzie ten dzieciak, który zawsze znajdzie sposób, aby pograć w gry. Jego matka na pewno...
Cyanide & Happiness - Automat z zabawkami Cyanide & Happiness - Automat z zabawkami
Cyanide & Happiness - Automat z zabawkami
20
4
7044
Obejrzyj
Wszyscy znamy automaty z nagrodami. Trzeba się sporo namęczyć, by cokolwiek z nich wyłowić. Przeważnie udaje się wyłowić coś, czego nawet byśmy nie chcieli. A co byście zrobili, gdyby w automacie utknęło dziecko? Zobaczcie jak...
Jak kijem nie da rady, to mamusia przyjdzie na ratunek Jak kijem nie da rady, to mamusia przyjdzie na ratunek
Jak kijem nie da rady, to mamusia przyjdzie na ratunek
3481
Obejrzyj
Nie ma to jak osiedlowa bójka, zwłaszcza jeśli używa się do niej kija, jak mała sierotka. No i zawsze jeśli kijem nic się nie uda nam zwojować, to na pomoc można zawołać mamusię. Brzmi to jak kiepski scenariusz przedszkolnej...
Cyanide & Happiness - Tort na dzień matki Cyanide & Happiness - Tort na dzień matki
Cyanide & Happiness - Tort na dzień matki
20
3
7133
Obejrzyj
Mamę zawsze trzeba kochać. Niezależnie od tego, czy jest zrzędzącą, apodyktyczną zołzą, która pali jednego peta za drugim i nie zwraca na nas uwagi. No... oczywiście są różne sposoby na wyrażenie miłości, tylko trzeba pamiętać...
Twoja matka ma ważną wiadomość Twoja matka ma ważną wiadomość
Twoja matka ma ważną wiadomość
9766
Obejrzyj
Użytkownik Twoja matka ma bardzo, bardzo ważną wiadomość. Musisz usłyszeć to od niej.
Maciuś wali głową w słup Maciuś wali głową w słup
Maciuś wali głową w słup
6115
Obejrzyj
Nie ma to jak chęć popisania się przed kolegami, szalonym nagraniem zrobionym przez... mamusię... Uważajcie na placach zabaw i innych podwórkach, bo Maciuś nadciąga, by pozamiatać Was swoim wyczynami. Tylko najpierw niech...
Maciek z Klanu chce piwo! Maciek z Klanu chce piwo!
Maciek z Klanu chce piwo!
5028
Obejrzyj
Nie wiem co się stało z naszym Maćkiem, ale od czasu przygód w łazience cały czas nas zaskakuje. Tym razem robi awanturę o ulubiony trunek panów spod sklepu. Co się stało? Bynajmniej to nie łazienka jest zamknięta. Zobaczcie sami.