Tag mecz - śmieszne filmiki

Najlepszy siatkarz świata Najlepszy siatkarz świata
Najlepszy siatkarz świata
20
1
5404
Obejrzyj
Są zawodnicy stworzeni do pewnych dyscyplin, posiadający naturalne umiejętności do bycia zwycięzcą. Jednym z nich jest Scott Sterling, czyli "magnes na piłki". Obejrzyjcie koniecznie!
Polskie stadiony w latach 90. Polskie stadiony w latach 90.
Polskie stadiony w latach 90.
2793
Obejrzyj
Jeżeli ktoś nie pamięta wczesnych lat 90, to nie może wypowiadać się w kwestii chuliganów i walk na polskich stadionach. Współczesne bijatyki są niczym przebieżka w porównaniu do maratonów, które miały miejsce ponad 20 lat temu.
Cyber Marian: Polska liga picia Cyber Marian: Polska liga picia
Cyber Marian: Polska liga picia
3421
Obejrzyj
Wczorajszy mecz Polska - Szkocja zakończył się wynikiem 2:2, ale to nie koniec sportowych emocji. Cyber Marian prezentuje Polską ligę picia, czyli zmagania w kolejnym, "narodowym" sporcie. Jako komentatora usłyszycie Izaaka!
Piłka nożna Piłka nożna "u Szwagra"
Piłka nożna "u Szwagra"
10842
Obejrzyj
Antek postanowił obejrzeć mecz polskiej reprezentacji i poczynił w tym kierunku pierwsze przygotowania. Niestety, jak to w przypadku Szwagrów, tak i tym razem musieli się oni zmierzyć z całą serią problemów. Jak sobie...
Ósma liga mistrzów #12 Ósma liga mistrzów #12
Ósma liga mistrzów #12
2711
Obejrzyj
Ósma liga mistrzów, czyli jedyny i najlepszy program o ósmej lidze, czyli klasie B, powraca. W menu turniej "najwybitniejszych" drużyn polskiej klasy B, przygotowania do sezonu oraz pierwsze mecze towarzyskie. Zaprazamy!
Kruk w roli cheerleaderki na stadionie Kruk w roli cheerleaderki na stadionie
Kruk w roli cheerleaderki na stadionie
2802
Obejrzyj
Trwają gorąca przygotowania do meczu NHL. Wszystko się nagrywa. Nagrał się też niespodziewany gość. Czyżby chciał zostać cheerleaderką?
Cheerleaderki - wyjątkowe porażki i zwycięstwa Cheerleaderki - wyjątkowe porażki i zwycięstwa
Cheerleaderki - wyjątkowe porażki i zwycięstwa
5484
Obejrzyj
Mecze sportowe na hali nie byłyby tym samym, żeby nie towarzyszyły im cheerleaderki. Dziewczyny muszą bardzo się starać, aby zadowolić fanów. Niestety, nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.
Kochamy Polskę 21 Kochamy Polskę 21
Kochamy Polskę 21
4411
Obejrzyj
Trudno nie kochać Polski, a już zwłaszcza kiedy zobaczy się kolejną, genialną kompilację z naszymi "osiągnięciami". Zresztą przekonajcie się sami.
Nietypowi chłopcy do podawania piłek Nietypowi chłopcy do podawania piłek
Nietypowi chłopcy do podawania piłek
2452
Obejrzyj
W meczach tenisa ktoś musi podawać piłki. Głównie są to szybcy panowie, którzy prędko zgarniają piłkę spod siatki. Ten mecz jest nieco inny, ponieważ ich rolę przejęły... czworonogi! Dzielne psiaki Ted, Oscar i Super Teddy...
Kiss Cam na meczu Chicago Bulls Kiss Cam na meczu Chicago Bulls
Kiss Cam na meczu Chicago Bulls
4471
Obejrzyj
Kiss Cam to moment, w którym kibice mogą się popisać swoimi umiejętnościami całowania, a także moment dla kilku par by się pokazać. Gorzej jeśli nie chcemy pocałować swojej drugi połówki... Wtedy lepiej pilnować naszej...
Reakcja Polaków na gola Mili Reakcja Polaków na gola Mili
Reakcja Polaków na gola Mili
4358
Obejrzyj
Emocje na meczu Polska - Niemcy nie raz sięgały zenitu. Jak się okazuje nasi potrafią świętować bramkę bez tradycyjnego "jest k*rwa!". Poczujcie emocje z tamtego meczu!
Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską
Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską
10082
Obejrzyj
Jedenasty października będzie od dzisiaj historyczną datą. Udało nam się pokonać tegorocznych mistrzów świata w piłce nożnej. Na takie wydarzenie nikt nie mógł pozostać obojętny, a zwłaszcza Hitler.
Piękna żółta kartka Piękna żółta kartka
Piękna żółta kartka
3550
Obejrzyj
Jeden z napastników drużyny Roma, Alessandro Florenzi, otrzymał żółtą kartkę po tym, jak wbiegł na trybuny, po strzeleniu bramki. Na trybunach siedziała jego 82-letnia babcia, której postanowił podziękować za obecność.
Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką
Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką
3239
Obejrzyj
Jak widać trening czyni mistrza, a ten jegomość musiał dużo jeść w trakcie ćwiczeń. Skąd ten wniosek? No cóż, grać tak dobrze przy okazji trzymając kubełek kurczaka, to nie lada wyczyn. Przekonajcie się jak dobrze można grać...
Typowa kobieta kibica Typowa kobieta kibica
Typowa kobieta kibica
3206
Obejrzyj
Jak wygląda typowa kibica? Oczywiście nie wie co się dzieje na boisku. Aż szkoda tłumaczyć co się dzieje w grze... Kisiel pokaże Wam jak wygląda typowa rozmowa między kobietą, a facetem w trakcie mistrzostw. Zobaczcie sami.
Pieseł nie dostał biletu na mecz Pieseł nie dostał biletu na mecz
Pieseł nie dostał biletu na mecz
3508
Obejrzyj
Gdyby wszyscy kibicowali tak zgodnie jak ten pieseł, to nie byłoby mowy o bójkach kibiców. Niestety z racji tego, że zwierząt nie wpuszcza się na stadion, nie mógł widzieć meczu na żywo. Na szczęście nic straconego, bo mecz...