Tag megafon - śmieszne filmiki

Co pan zrobił? Co pan zrobił?
Co pan zrobił?
3117
Obejrzyj
Możecie czuć się bezpiecznie, bo BartekUSA dalej patroluje ulice miast. Wystarczy tylko kilka pytań i megafon, by świat stał się lepszym miejscem. Lepiej żeby Was nie przyłapał na niczym podejrzanym, bo będzie źle.
Co to za demontaż? Co to za demontaż?
Co to za demontaż?
2282
Obejrzyj
BartekUSA powrócił, by znowu patrolować ulice i krzyczeć na niegrzecznych przechodniów. Dzisiaj uda mu się powstrzymać grupę młodocianych złomiarzy przed demontażem jednego z zabytków, a także uzyska pomoc strażnika w moro....
Co to za kontrabanda? Co to za kontrabanda?
Co to za kontrabanda?
2277
Obejrzyj
BartekUSA powraca by patrolować ulice i pilnować porządku. Nikt się nie ukryje przed jego wzrokiem. Ani nierówno położony bruk, ani też łysole, które przewożą kontrabandę. Zobaczcie sami, jak dobrze sobie radzi.
Co to za hołubce? Co to za hołubce?
Co to za hołubce?
3847
Obejrzyj
Kolejna część przygód niezwykle troskliwego mieszkańca Gdańska. Mowa tu oczywiście o troskliwości BartkaUSA, któremu nic nigdy nie ucieknie z życia mieszkańców. Zobaczcie o co dzisiaj ich zapyta.
Czy pani jest tirówką? Czy pani jest tirówką?
Czy pani jest tirówką?
6031
Obejrzyj
BartekUSA znowu jest na tropie wszelkich podejrzanych zachowań. Tym razem nikomu nie odpuści, bo zbrodnia i wyprawianie dziwnych rzeczy musi być pod kontrolą. Zobaczcie kolejną, doskonałą część sąsiedzkiego patrolu BartkaUSA.
Odrobione lekcje są? Odrobione lekcje są?
Odrobione lekcje są?
3707
Obejrzyj
Kolejny filmik z patrolu BartkaUSA. Obywatele znów mogą czuć się bezpieczni, ponieważ wszyscy na pewno porobili swoje lekcje i wiadomo co wszyscy wyprawiają. Sami się przekonajcie, że jest dobrze.
No a komu pan chce zaimponować? No a komu pan chce zaimponować?
No a komu pan chce zaimponować?
3818
Obejrzyj
Nasz nieustraszony stróż porządku publicznego BartekUSA znów na straży. Tym razem nikt nie ucieknie jego sprytowi i niezwykłej umiejętności komentowanie wszelkich sytuacji. Zresztą sami zobaczcie, żeby się przekonać.
A co to jest za trzepanko? A co to jest za trzepanko?
A co to jest za trzepanko?
7544
Obejrzyj
Troskliwość o innych ludzie to bardzo ważna cecha, każdego kto żyje w społeczeństwie. A tego gościa naprawdę obchodzi, co się z Tobą dzieje. Na pewno Ci podpowie parę rad przez swój wielki megafon. Zobaczcie sami.
Dlaczego Pan pali? Czy ma pan rachuneczek? - Co się dzieje? Dlaczego Pan pali? Czy ma pan rachuneczek? - Co się dzieje?
Dlaczego Pan pali? Czy ma pan rachuneczek? - Co się dzieje?
5464
Obejrzyj
Troskliwość o bliźniego popłaca, więc strażnik miasta z megafonem powraca. Znów pyta o naszą szarą rzeczywistość, niczym filozof, zachowując przy tym cały swój nietypowy wdzięk. O ile można mówić o czymś takim przy facecie,...
Halo, słucham? Halo, słucham?
Halo, słucham?
4610
Obejrzyj
Praca przez dwadzieścia lat przy odbieraniu telefonów potrafi wyrobić u człowieka ciekawe odruchy.