Tag metal - śmieszne filmiki

Płynna miedź wlana do kokosa Płynna miedź wlana do kokosa
Płynna miedź wlana do kokosa
4084
Obejrzyj
Trudno napisać tutaj "nie róbcie tego w domu", bo raczej niewiele osób ma sprzęt to zamienienia miedzi w stan ciekły, ale jeżeli ktoś by próbował, to koniecznie musi obejrzeć wcześniej ten filmik. Oprócz tego, że początkowa...
Czy tytan da się przestrzelić? Czy tytan da się przestrzelić?
Czy tytan da się przestrzelić?
3404
Obejrzyj
Tytan to bardzo odporny i lekki metal. Chociaż może kojarzyć się on głównie z bajkami i czymś nieziemsko wytrzymałym. Czy tak wytrzymały metal można przestrzelić? Jakiego kalibru trzeba by było użyć? Przekonajcie się sami!
Płynna miedź i lód Płynna miedź i lód
Płynna miedź i lód
3413
Obejrzyj
Chemię i fizykę trudno oszukać. Gdybyście w ciemno mieli zgadnąć co stanie się, kiedy bryłę lodu polejemy płynną miedzią, to jaka byłaby wasza odpowiedź? Autor filmiku z pewnością zadał sobie te pytanie, ale efektu nie...
Batman Powraca Batman Powraca
Batman Powraca
2995
Obejrzyj
Pamiętacie metalową wersję Batmana i nieziemski, animowany teledysk? Wszyscy fani mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Batman powrócił, a wraz z nim cała seria innych, komiksowych bohaterów!
Metalowy cover Macareny Metalowy cover Macareny
Metalowy cover Macareny
3710
Obejrzyj
Wszyscy chyba doskonale znają piosenkę "Macarena" w wykonaniu Los del Rio. Pewien fan metalu postanowił nagrać cover tej piosenki, właśnie w klimatach ciężkich brzmień. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.
Gdy masz kumpla, który słucha metalu Gdy masz kumpla, który słucha metalu
Gdy masz kumpla, który słucha metalu
4193
Obejrzyj
Czy jechaliście autem z kimś kto jest nieprzejednanym fanem metalu? Jeśli nie to zobaczcie jak by to mogło wyglądać!
Ostry metal na różowych instrumentach Ostry metal na różowych instrumentach
Ostry metal na różowych instrumentach
2980
Obejrzyj
Nic tak nie wyraża zła i ostrego metalowego brzmienia jak różowe instrumenty! Tych dwóch jegomości wie o tym najlepiej i postanowili pokazać, jak można wydobyć zło z każdego instrumentu!
Metalowa dziewczynka w Mam Talent Metalowa dziewczynka w Mam Talent
Metalowa dziewczynka w Mam Talent
4226
Obejrzyj
Słodkie dziewczynki potrafią dać czadu w sposób, którego się nie spodziewacie. Ta mała naprawdę potrafi pokazać, czym jest prawdziwe piekło na scenie. Wszystko dzięki piekielnej mocy metalu!
Batmetal Batmetal
Batmetal
3592
Obejrzyj
Czy istnieje ktoś twardszy niż Batman? Pewnie, że nie! Ale o tym będziecie musieli się przekonać w jego najnowszym, heavy metalowym kawałku. Poczujcie prawdziwą moc Batmana i posłuchajcie co ma do wyśpiewania!
Typowy metal na budowie Typowy metal na budowie
Typowy metal na budowie
5106
Obejrzyj
Jeśli myślicie o zatrudnieniu metala do budowy domu, to przemyślcie sprawę. No bo chcecie oglądać, to ciągłe machanie łbem na prawo i lewo? Co by nie mówić, ten koleś nie ma pojęcia o BHP. Przekonajcie się sami.
Iron Maiden grane na banjo i tarce Iron Maiden grane na banjo i tarce
Iron Maiden grane na banjo i tarce
2718
Obejrzyj
Czego można się spodziewać po grupie ludzi, wyglądających jak typowe wieśniaki? Okazuje się, że całkiem sporo! Posłuchajcie jak brzmi cover jednego z większych hitów Iron Maiden, grany na tarkach i banjo.
Gdyby filmy miały w sobie więcej metalu Gdyby filmy miały w sobie więcej metalu
Gdyby filmy miały w sobie więcej metalu
2843
Obejrzyj
Gdyby filmy miały w sobie więcej metalu, byłby znacznie lepsze. Oczywiście nie chodzi tu o żaden kruszec, ale o najpiękniejszy dźwięk świata, czyli solówki na gitarze i ostre brzmienie. Zobaczcie jak bardzo zmieniają się znane...
Heavy Metalowa wpadka Heavy Metalowa wpadka
Heavy Metalowa wpadka
3752
Obejrzyj
Dobra gra na gitarze to nie łatwy kawałek chleba. Trzeba mieć szybkie palce i przede wszystkim dobre poczucie rytmu. Oczywiście pozostają takie kwestie techniczne jak nagłośnie i... odpowiednia długość kabla. Zresztą...
Wypadek w rosyjskiej hucie Wypadek w rosyjskiej hucie
Wypadek w rosyjskiej hucie
4073
Obejrzyj
Praca hutnika na pewno nie jest łatwa i nie jest to zawód, w którym wypadki nie są groźne i łatwo jest poprawić błąd. Przekonali się o tym pracownicy pewnej rosyjskiej huty, którzy mogli tylko obserwować prysznic z roztopionego...
Jak szybko posprzątać warsztat Jak szybko posprzątać warsztat
Jak szybko posprzątać warsztat
3156
Obejrzyj
Prosty i pomysłowy sposób na posprzątanie warsztatu, po obróbce metalu. Normalne porządki nie były by łatwe i bezpieczne, ze względu na opiłki żelaza, ale wystarczy użyć magnesu i plastikowej butelki.
Blok Ekipa - Ziomki vs Metale część 2 Blok Ekipa - Ziomki vs Metale część 2
Blok Ekipa - Ziomki vs Metale część 2
3790
Obejrzyj
Blok ekipa trafiła przed oblicze Króla metalu. Co wynikło z tego spotkania? Jak zakończy się przejmująca historia o walce dwóch licznych subkultur? Ostatnie sceny mogą was zaskoczyć.