Tag montaż - śmieszne filmiki

Kompilacja Kompilacja "magicznych" Vines
Kompilacja "magicznych" Vines
2516
Obejrzyj
Ciekawa kompilacja vines zawierająca kilka sprytnych i pomysłowych, "magicznych" sztuczek, będących oczywiście efektem dobrego montażu. Na jakie pomysły wpadli autorzy tych krótkich filmików? Przekonajcie się sami!
Co to za demontaż? Co to za demontaż?
Co to za demontaż?
2039
Obejrzyj
BartekUSA powrócił, by znowu patrolować ulice i krzyczeć na niegrzecznych przechodniów. Dzisiaj uda mu się powstrzymać grupę młodocianych złomiarzy przed demontażem jednego z zabytków, a także uzyska pomoc strażnika w moro....
Martin Horak - Czy to na pewno jest naprawdę? Martin Horak - Czy to na pewno jest naprawdę?
Martin Horak - Czy to na pewno jest naprawdę?
2904
Obejrzyj
Martin Horak to koleś, który niejednego potrafi zaskoczyć na swoich filmikach. Patrzcie uważnie i uważajcie, by nie ominął Was ani jeden szczegół z jego sztuczek. A może to tylko montaż... Sprawdźcie sami!
Zach King i jego magiczne filmiki Zach King i jego magiczne filmiki
Zach King i jego magiczne filmiki
3595
Obejrzyj
Może to montaż, a może to umiejętności magiczne, albo układ z Harrym Potterem. Jedno jest pewne, ten koleś potrafi zrobić prawdziwe cuda. Zobaczcie magiczne filmiki Zacha Kinga.
Jak się robi reklamy Old Spice? Jak się robi reklamy Old Spice?
Jak się robi reklamy Old Spice?
3636
Obejrzyj
Ile trudu i trików potrzeba, żeby zrobić krótką reklamę Old Spice? Więcej niż Wam się wydaje. oto porównanie wersji finałowej z tym co się działo w studio.
Zdjęcie zdjęcia Zdjęcie zdjęcia
Zdjęcie zdjęcia
3003
Obejrzyj
Ciekawy montaż pokazujący efekt robienia zdjęcia zdjęciom, aby zrobić filmik pełen zdjęć na których są ludzie robiący zdjęcia sobie i zdjęciom. Jak się Wam podoba zdjęciowa incepcja?
Poop - połykacz Niemca Poop - połykacz Niemca
Poop - połykacz Niemca
5561
Obejrzyj
Świetnie posklejane teksty i filmiki z różnych programów telewizyjnych oraz reklam. Przygotujcie się na ponad sześć minut oglądania.