Tag morze - śmieszne filmiki

10 prawdziwych Robinsonów 10 prawdziwych Robinsonów
10 prawdziwych Robinsonów
2656
Obejrzyj
Z pewnością znacie opowiadanie o Robinsonie Crusoe, który jako rozbitej przetrwał długie lata na bezludnej wyspie, radząc sobie w pojedynkę, ze wszystkimi przeciwnościami, jakie fundowała mu natura, także ta ludzka. Podobne...
10 niewyjaśnionych tajemnic morza 10 niewyjaśnionych tajemnic morza
10 niewyjaśnionych tajemnic morza
2451
Obejrzyj
Ciekawy filmik związany z zagadkowymi zdarzeniami, które wydarzyły się na morzu lub nad morzem, a do dzisiaj nikt nie znalazł dla tej sytuacji wyjaśnienia. Wśród nich statek widmo, opuszczony jacht oraz niezidentyfikowany...
Żagle śmierci Żagle śmierci
Żagle śmierci
3780
Obejrzyj
Życie pirata nie jest łatwe, a już zwłaszcza kiedy przyjdzie po nie... śmierć! W takich sytuacjach nawet skarb nie pomoże, a już zwłaszcza kiedy śmierć ma ochotę na zabawę.
Lew morski postanowił wpaść na rybę Lew morski postanowił wpaść na rybę
Lew morski postanowił wpaść na rybę
2680
Obejrzyj
Pływanie po oceanie może być niezwykłym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli obok płynie lew morski! Grupa rybaków postanowiła zaprosić zwierzaka na mały poczęstunek.
Pies postanowił się pobawić z delfinami Pies postanowił się pobawić z delfinami
Pies postanowił się pobawić z delfinami
3318
Obejrzyj
Psy potrafią być naprawdę przyjacielskie, zwłaszcza kiedy chodzi o inne zwierzęta. Ten pies postanowił złamać barierę pomiędzy ssakami lądowymi i morskim, bawiąc się z delfinami. Szybko się przekonał, że nie każdemu można ufać.
Płaszczka chce jeść Płaszczka chce jeść
Płaszczka chce jeść
4204
Obejrzyj
Witamy na Malediwach, gdzie woda jest przejrzysta, a pogoda zawsze dopisuje. W tym pięknym miejscu można obserwować jak ryby pływają w wodzie. Podczas karmienia nagle pojawia się bardzo głodna płaszczka, która też miała ochotę...
Biegnij Walter, biegnij! Biegnij Walter, biegnij!
Biegnij Walter, biegnij!
3725
Obejrzyj
Witamy na Sycylii, gdzie można nie tylko całkiem fajnie wypocząć, ale także spotkać labradora Waltera! Ten pies na pewno uwielbia biegać i pływać, a dzisiaj macie okazje zobaczyć świat z jego perspektywy.
Orka wyrzuca w powietrze lwa morskiego Orka wyrzuca w powietrze lwa morskiego
Orka wyrzuca w powietrze lwa morskiego
3164
Obejrzyj
Jesteście gotowi na morskie sztuczki? Mamy nadzieję, że tak! W Ketchikan na Alasce miało miejsce zdarzenie, które wyglądało jak skoordynowana praca akrobatów. Zobaczcie jak orka wybija w powietrze lwa morskiego.
Cyanide & Happiness - Zdany na własne siły Cyanide & Happiness - Zdany na własne siły
Cyanide & Happiness - Zdany na własne siły
18
2
3762
Obejrzyj
Kolejny doskonały odcinek Cyanide & Happiness. Co byście zrobili, gdybyście znaleźli się na bezludnej wyspie? Na pewno szukalibyście ratunku, jak ten jegomość. Może ktoś zobaczy jego list i pomoże mu się wydostać z wyspy....
Przesiadka Przesiadka
Przesiadka
3449
Obejrzyj
Nie każdego stać na wielką łódź, a już na pewno nie zmieszczą się na niej wszyscy chętni. No i niestety, wtedy trzeba się najzwyczajniej w świecie zamienić na miejsca.
Co żyje w głębinach? Co żyje w głębinach?
Co żyje w głębinach?
3869
Obejrzyj
Głębiny mórz i oceanów to nadal niezbadane tereny. Warto zobaczyć jakie niezwykłe stwory zamieszkują podwodny świat. Polecamy szczególnie fanom filmów przyrodniczych.
Z ukochaną nad morzem Z ukochaną nad morzem
Z ukochaną nad morzem
3910
Obejrzyj
Majówka to doskonały moment by wybrać się ze swoją drugą połówką na spacer. Tym mieszkającym nad morzem można polecić romantyczny spacer po plaży.
Gdzie dwóch się bije.... Gdzie dwóch się bije....
Gdzie dwóch się bije....
3308
Obejrzyj
W zwierzęcym świecie dokańczanie tego przysłowia nie ma sensu. W tym przypadku, bardziej pasowałoby - Gdzie jeden zżera drugiego, tam czterech kolesi ze szczypcami kłóci się o chatę. Mało wymyślnie, ale zawsze coś...
Mojżesz - Kozak w sandałach Mojżesz - Kozak w sandałach
Mojżesz - Kozak w sandałach
7215
Obejrzyj
Parodia filmów dokumentalnych o tematyce historycznej w wykonaniu kabaretu Limo. Dzięki niej dowiecie się jak naprawdę wyglądała wyprawa, na której czele stanął Mojżesz?
Człowiek z morza Człowiek z morza
Człowiek z morza
4801
Obejrzyj
Morze wyrzuciło ze swoich głębin nieznanego dotąd osobnika do złudzenia przypominającego człowieka.
Lądowanie na morzu Lądowanie na morzu
Lądowanie na morzu
5637
Obejrzyj
Jeżeli to biuro podróży organizuje wycieczki z takimi atrakcjami, to warto skorzystać. Ciekawe czy lądowanie awaryjne zawsze wychodzi im tak samo.