Tag mówienie - śmieszne filmiki

Czego nie mówią: policjanci Czego nie mówią: policjanci
Czego nie mówią: policjanci
6601
Obejrzyj
Policjanci to dość specyficzna grupa ludzi, do której przyczepiło się już kilka standardowych zachowań, powiedzeń, a także stereotypów. Wszystko to zobaczycie w tym filmiku, ale oczywiście wywinięte na lewą stronę.
Ojczysty – dodaj do ulubionych Ojczysty – dodaj do ulubionych
Ojczysty – dodaj do ulubionych
3496
Obejrzyj
Język ojczysty to coś co warto promować. Ten jednak ewoluuje, zmienia się i jeżeli ktoś chce za nim nadążyć musi poszerzać swoją wiedzę na jego temat. Oto spot reklamujący właśnie taką akcję. Zapraszamy!
Cokebacca Cokebacca
Cokebacca
2513
Obejrzyj
Premiera kolejnej części Star Wars coraz bliżej, a Chewbacca powraca w nowej odsłonie. Tym razem w wersji puszkowanego napoju. Sprawdźcie koniecznie!
Czego nie mówić na rozmowie o pracę? Czego nie mówić na rozmowie o pracę?
Czego nie mówić na rozmowie o pracę?
21
2
6598
Obejrzyj
Każdy, kto odbył w swoim życiu choćby jedną "rozmowę o prace", z pewnością wie, że istnieją zwroty oraz zachowania, których podczas takiego spotkania nie należy prezentować. Cała reszta już za chwilę będzie miała okazję się z...
50 głosów Nica 50 głosów Nica
50 głosów Nica
2326
Obejrzyj
Pochodzący z Belgii Nic, posiada ciekawą umiejętność naśladowania głosów. Postanowił pochwalić się swoim talentem i zaprezentować 50 próbek swoich możliwości. Na celowniku postaci z filmów, bajek oraz znane osoby.
Czego nie mówić na pierwszej randce? Czego nie mówić na pierwszej randce?
Czego nie mówić na pierwszej randce?
2070
Obejrzyj
Widzowie kanału Beczki otrzymali kolejne zadanie i tym razem mieli odpowiedzieć na pytanie "Czego nie mówić na pierwszej randce?". Jak wyglądają internetowe wersje odpowiedzi na te pytanie? Przekonajcie się sami!
Gdyby dorośli mówili jak dzieci Gdyby dorośli mówili jak dzieci
Gdyby dorośli mówili jak dzieci
3576
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie sytuację, w której dorośli zaczynają porozumiewać się w sposób przypisywany tylko dziecięcym rozmową. Jak wyglądałyby wtedy rozmowy dojrzałych ludzi? Abstrachuje nadciągają z odpowiedzią!
Czego NIE mówią: Polacy #3 Czego NIE mówią: Polacy #3
Czego NIE mówią: Polacy #3
2338
Obejrzyj
Ekipa Abstrachuje i kolejna część serii "Czego NIE mówią". Na celownik ponownie trafiają Polacy oraz nasze najśmieszniejsze wady i zachowania. Na jakie pomysły tym razem wpadli autorzy? Sprawdźcie sami!
Cięta riposta w Cięta riposta w "Jeden z dziesięciu"
Cięta riposta w "Jeden z dziesięciu"
4589
Obejrzyj
Każdy chce wygrać, a w teleturnieju często mogą ponieść emocje. Najlepiej wie o tym uczestnik programu "Jeden z dziesięciu", który nie patyczkuje się z innymi uczestnikami.
Spot kampanii społeczno-edukacyjnej Ojczysty - dodaj do ulubionych Spot kampanii społeczno-edukacyjnej Ojczysty - dodaj do ulubionych
Spot kampanii społeczno-edukacyjnej Ojczysty - dodaj do ulubionych
2727
Obejrzyj
Nie każdy raper jest jak Popek czy inny KaeN i nieraz pomaga w jakiejś kampanii społecznej. Tym razem Eldo nagrał kawałek promujący nasz ojczysty język.
Pyskujący ptak Pyskujący ptak
Pyskujący ptak
2991
Obejrzyj
W dzisiejszych czasach każdy jest coraz mniej kulturalny. Już nawet ptaki zrobiły się chamskie i niemiłe. Najlepiej widać to po tym pyskującym gawronie.
Mała dziewczynka próbuje powiedzieć Mała dziewczynka próbuje powiedzieć "thank you"
Mała dziewczynka próbuje powiedzieć "thank you"
5074
Obejrzyj
Dzieci są słodkie, zwłaszcza wtedy kiedy dopiero się uczą swoich pierwszych słów. W końcu wszystko może mieć śmieszną wymowę i zawsze można się pomylić mówiąc chociażby "wuj". Nie inaczej jest w tym przypadku, kiedy dziewczynka...
Co mówią: (aspirujący) Youtuberzy Co mówią: (aspirujący) Youtuberzy
Co mówią: (aspirujący) Youtuberzy
3070
Obejrzyj
Macie pomysł na swój własny kanał na Youtubie? A może marzycie o karierze takiej jak ma Dem, Cyber Marian albo Chwytak? Jeśli tak, to koniecznie zobaczcie ten filmik. Abstrachuje pokaże Wam typowe błędy w myśleniu przyszłych...
Superszybkie przeprowadzanie aukcji Superszybkie przeprowadzanie aukcji
Superszybkie przeprowadzanie aukcji
3119
Obejrzyj
W USA spora część licytatorów uczy się tak zwanego Auctioneeringu, czyli niemalże hipnotycznego wypowiadania słów, by skłonić kupujących do podbijania ceny. Ten miły pan osiągnął w tym niesamowitą wprawę. Nie przejmujcie się...
Wóz z Nieustraszonego Wóz z Nieustraszonego
Wóz z Nieustraszonego
3128
Obejrzyj
Chyba każdy dzieciak, który oglądał Nieustraszonego chciał mieć taki samochód. Oczywiście jeszcze żeby mówił w naszym języku i zawsze zawiózł nas do akcji. Zobaczcie, jaki wózek sprawił sobie pewien Włoch.
Myśli uczniów mówione na głos Myśli uczniów mówione na głos
Myśli uczniów mówione na głos
3747
Obejrzyj
Co myślą uczniowie, a czego nie mówią? Na to pytanie postarają się dla Was odpowiedzieć dziewczyny z grupy Szparagi. W głowie każdej uczennicy można znaleźć choć jedną złą myśl. No, ale nie wyprzedzajmy faktów i sami to zobaczcie.