Tag muzyka - śmieszne filmiki

Muzyka wymaga poświęceń Muzyka wymaga poświęceń
Muzyka wymaga poświęceń
2844
Obejrzyj
Fail nie jedno ma imię. Bohater tego filmiku postanowił na przykład stać się samplem użytym w wielu, bardzo często znanych, muzycznych kawałkach. Jak widać muzyka wymaga poświęceń, ale efekt jest imponujący.
Na szkota, czyli Na szkota, czyli "Jak pozbyć się islamskiego krzykacza?"
Na szkota, czyli "Jak pozbyć się islamskiego krzykacza?"
4695
Obejrzyj
Chociaż w Polsce takie widoki są czymś egzotycznym, to ludzie z krajów zachodnich już się do tego przyzwyczaili. Nie wszyscy jednak wyrażają zgodę aby ktoś wykrzywiał islamskie hasła na środku ulicy. Oto jak z takimi...
Impreza informatyków Impreza informatyków
Impreza informatyków
2427
Obejrzyj
Podczas 23. edycji Euskal Encounter, czyli sporej imprezy dla graczy odbywającej się w Hiszpanii, organizatorzy postanowili zabawić się w trolli i wszystkim podłączonym do ich sieci ukazał się Gandalf. Nie tylko na rzutniku, z...
Najlepsze Vines IV - Top20 Najlepsze Vines IV - Top20
Najlepsze Vines IV - Top20
3207
Obejrzyj
Najnowsza porcja vines, od najbardziej lubianych autorów zebrana w jednej, solidnej kompilacji. Tym razem w menu muzyczne połączenia, podwórkowy humor i typowo amerykańskie żarty.
Breakdance po azjatycku Breakdance po azjatycku
Breakdance po azjatycku
3193
Obejrzyj
Istnieje teoria, że jeżeli jest ktoś, kto robi coś po mistrzowsku, to i tak zawsze znajdzie się jakiś Azjata, który i tak zrobi to lepiej. Jeżeli chodzi o breakdance, to po tym filmiku trudno nie przyznać racji.
Batman Powraca Batman Powraca
Batman Powraca
2774
Obejrzyj
Pamiętacie metalową wersję Batmana i nieziemski, animowany teledysk? Wszyscy fani mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Batman powrócił, a wraz z nim cała seria innych, komiksowych bohaterów!
Stayin' Alive bez podkładu muzycznego Stayin' Alive bez podkładu muzycznego
Stayin' Alive bez podkładu muzycznego
2433
Obejrzyj
Zespołu Bee Gees i światowego hitu "Stayin' Alive" chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem teledysk do tej piosenki, ale pozbawiony podkładu muzycznego. Można wyciągnąć szybki wniosek, że muzyk z taką barwą głosu nie ma...
Taneczny teledysk i mistrz montażu Taneczny teledysk i mistrz montażu
Taneczny teledysk i mistrz montażu
2531
Obejrzyj
Pewien, dość zwinnie poruszający się facet postanowił uchwycić kilka swoich wygibasów z przerobioną muzyką z "Kosmicznego meczu" w tle. Trzeba przyznać, że oryginalnie zmontował pod to wszystko klip.
Mistrzowski beatbox Mistrzowski beatbox
Mistrzowski beatbox
3514
Obejrzyj
Mistrz świata w beatboxie, czyli Australijczyk Tom Thum oraz popis jego umiejętności z konsolą. Człowiek orkiestra, ale i śpiewem wcisnął widownię w podłogę. Główny występ rozpoczyna się po pojedynczych popisach, około 6tej...
5 sposobów na Woodstock 5 sposobów na Woodstock
5 sposobów na Woodstock
2238
Obejrzyj
Już za chwilę rozpocznie się jedna z największych, polskich imprez muzycznych, czyli Przystanek Woodstock. Autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili zaprezentować z tej okazji kilka sztuczek, które pomogłyby nam podczas...
Tańczyć każdy może Tańczyć każdy może
Tańczyć każdy może
3562
Obejrzyj
Pewien chłopak, korzystając z przerwy między koncertami, na dużej imprezie muzycznej, postanowił nieco się wyluzować i dał ponieść się muzyce. Bez przygotowań i scenariusza zrobił niezłe show!
Uliczne techno Uliczne techno
Uliczne techno
6371
Obejrzyj
Pan z filmiku nazywa się Dario Rossi i przy pomocy pałeczek, wiader, kilku blaszanych talerzy i kawałków różnokształtnego metalu, jest w stanie stworzyć lepszą melodię niż niejedna, aktualna gwiazda pop.
Próba dźwięku Próba dźwięku
Próba dźwięku
3035
Obejrzyj
Jak wyglądają przygotowania muzyków przed koncertem? W pierwszej kolejności sprawdzają instrumenty, akustykę i ustawienia mikrofonów. Właśnie ten etap został sparodiowany przez niemieckiego komika. Zachęcamy do oglądania!
Dj Troll Dj Troll
Dj Troll
4308
Obejrzyj
Na jednym z koncertów electro DJ postanowił strollować publikę. Ludzi podkręca właśnie kawałek "Freaks", zbliża się tzw. drop, a niektórzy już zaczynają skakać. Tymczasem Pan za konsoletą postanowił nagle zmienić plany.
Bałkanica zagrana na domofonie Bałkanica zagrana na domofonie
Bałkanica zagrana na domofonie
9973
Obejrzyj
Każdy z pewnością kojarzy piosenkę "Bałkanica" zespołu Piersi, która była jednym z niekwestionowanych hitów poprzedniego sezonu. Autor filmiku postanowił stworzyć cover tego utworu i zagrał go na domofonie.
Smells Like Teen Shovel Smells Like Teen Shovel
Smells Like Teen Shovel
3225
Obejrzyj
Bohater filmiku, przy upadku z pewnością jeszcze o tym nie wiedział, ale dał początek nowemu coverowi popularnej piosenki Nirvany "Smell Like Teen Spirit". Warto dodać, że jedyną rzeczą, której potrzebował była metalowa łopata...