Tag muzyka - śmieszne filmiki

Jak szybko trąbić klaksonem? Jak szybko trąbić klaksonem?
Jak szybko trąbić klaksonem?
3030
Obejrzyj
Pewien chłopak postanowił pokazać, jak szybko trąbić klaksonem. Filmik sam w sobie nie był ciekawy, do czasu, aż bezlitośni internauci odnaleźli go w sieci i przerobili. Oto efekt końcowy ich pracy. Poznajecie motyw muzyczny?
Nowy podkład muzyczny Nowy podkład muzyczny
Nowy podkład muzyczny
4187
Obejrzyj
Jakiś czas temu furorę w sieci zrobił filmik, w którym syn i ojciec, przy pomocy keyboardu i piekarnika zagrali "Sandstorm". Przed wami solowy występ kobiety, której nie potrzebny był jakikolwiek instrument.
Człowiek orkiestra Człowiek orkiestra
Człowiek orkiestra
2761
Obejrzyj
Przed wami połączenie, na miarę XXI: technologia i talent. Gitara akustyczna z bezprzewodowym kontrolerem MIDI oraz muzyk, który nie dość, że gra na gitarze, to jeszcze obsługuje ów kontroler.
Rap orkiestra Rap orkiestra
Rap orkiestra
3013
Obejrzyj
Chociaż gatunki muzyczne przeplatają się coraz bardziej i style oraz aranżacje jednego gatunku przenikają do innych, to istnieją wciąż egzotyczne połączenia. Choćby połączenie hip hopu z muzyką klasyczną. Przed wami orkiestra,...
Rihanna - teledysk bez muzyki Rihanna - teledysk bez muzyki
Rihanna - teledysk bez muzyki
9967
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, jak wyglądałby teledysk pozbawiony muzyki. Jakie dźwięki towarzyszyłyby wykonawcy znajdującemu się na planie nagraniowym? Przed wami odpowiedź na te pytanie, a w roli głównej samia Rihanna.
Niewidzialny saksofon Niewidzialny saksofon
Niewidzialny saksofon
3017
Obejrzyj
W erze beatboxu niewiele dźwięków, które wydobywają z siebie ludzie jest w stanie zaskoczyć słuchacza czy widza. Temu Panu się udało. Przed wami niewidzialny saksofon oraz muzyczny motyw z "Różowej pantery".
Człowiek orkiestra Człowiek orkiestra
Człowiek orkiestra
2980
Obejrzyj
Nie wiemy jak nazywa się taka hybryda gitary i perkusji, ale koleś nazywa się Pensen Paletti i oceniając po jego wyrazie twarzy, bardzo dobrze się bawi. Czekamy na kolejne, dłuższe produkcje, a was zachęcamy do obejrzenia filmiku!
Cyber Marian: Ukryty Polski Megamix 4 Cyber Marian: Ukryty Polski Megamix 4
Cyber Marian: Ukryty Polski Megamix 4
16040
Obejrzyj
Polskiego odpowiednika jeszcze nie mamy, ale w języku angielskim nazywa się to "miss heard". Chodzi oczywiście o doszukiwanie się w tekście piosenki, najczęściej zagranicznej, dźwięków odpowiadających słowom z naszego języka....
Motyw muzyczny z Mario zagrany na obrabiarce CNC Motyw muzyczny z Mario zagrany na obrabiarce CNC
Motyw muzyczny z Mario zagrany na obrabiarce CNC
2480
Obejrzyj
Każdy szanujący się gracz zna ten motyw muzyczny, nawet jeżeli w czasach świetności Mario nie było go jeszcze na świecie. Wykonanie nietypowe, ale jak najbardziej udane. Zachęcamy do obejrzenia!
Inne zastosowanie tortilli Inne zastosowanie tortilli
Inne zastosowanie tortilli
2454
Obejrzyj
Ktoś wpadł na genialny pomysł "odtworzenia" tortilli na gramofonie. Okazuje się, że te danie jest meksykańskie w każdym calu. Dlaczego? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!
Motyw muzyczny z Motyw muzyczny z "Gry o tron" w wersji a'cappella
Motyw muzyczny z "Gry o tron" w wersji a'cappella
1964
Obejrzyj
Przed wami cover pełnej wersji utworu, który mamy okazję usłyszeć podczas intra serialu "Gra o tron". Wykonanie a'cappella, więc całość została stworzona tylko dzięki dźwiękom, które Panowie potrafili wydobyć z siebie....
Tha Trickaz i zabawa przyciskami Tha Trickaz i zabawa przyciskami
Tha Trickaz i zabawa przyciskami
3094
Obejrzyj
Jedno studio, dwie kamery, dwadzieścia palców, trzydzieści dwa przyciski i sześćdziesiąt dwa sample. Bardzo możliwe, że ekipa Tha Trickaz znalazła właśnie przepis na niesamowity, muzyczny kolarz. Musicie usłyszeć to osobiście!
Trzy dziewczynki coverują Trzy dziewczynki coverują "Enter Sandman" zespołu Metallica
Trzy dziewczynki coverują "Enter Sandman" zespołu Metallica
2562
Obejrzyj
Do tytułu niewiele trzeba dodać. Trzy dziewczynki, z czego dwie mające ledwie kilka lat i znana na całym świecie piosenka zespołu Metallica "Enter Sandman". Jak im to wyszło? Obejrzyjcie i oceńcie sami.
Smells Like Teen Spirit zagrane na dyskach oraz stacjach dyskietek Smells Like Teen Spirit zagrane na dyskach oraz stacjach dyskietek
Smells Like Teen Spirit zagrane na dyskach oraz stacjach dyskietek
4954
Obejrzyj
Piosenkę z pewnością kojarzy większość z was. Jest to największy hit zespołu Nirvana. Ilość jego coverów trudno zliczyć, ale ten znacznie różni się od swoich poprzedników. Dlaczego? Choćby dlatego, że został zagrany przed dyski...
Musical Musical "u Szwagra"
Musical "u Szwagra"
9494
Obejrzyj
Tuż przed świętami Wielkiej Nocy Szwagier rozbija ostatnią szwagrówkę... Nietypowy odcinek, bo odcinek śpiewany.
Podróż z muzycznymi klasykami Podróż z muzycznymi klasykami
Podróż z muzycznymi klasykami
3621
Obejrzyj
Dziewczyny nie śpiewają, ale zupełnie nie o to chodzi w tym filmiku. Chodzi oczywiście o przyjemne dla okna "mini playback show", które zabiera nas jednocześnie w podróż po muzycznych klasykach.