Tag naczynia - śmieszne filmiki

5 sposobów na... słoiki 5 sposobów na... słoiki
5 sposobów na... słoiki
2748
Obejrzyj
Spora część kulinarnych produktów wciąż sprzedawana jest w szklanych słoikach. Po użyciu zawartości można je wyrzucać lub znaleźć dla nich inne zastosowanie. Jakie? Oto 5 przykładowych pomysłów.
Umyj mi łyżkę Umyj mi łyżkę
Umyj mi łyżkę
4149
Obejrzyj
Chyba nikt nie lubi myć naczyń. Trzeba się namęczyć, nachlapać i w ogóle nie jest to przyjemne zajęcie. Mimo to i tak najgorsze jest chyba mycie łyżki. Nigdy się nie zgadzajcie by to robić. Zobaczcie dlaczego.
AdBuster - Konfrontacja Pura z zaschnięciami z Korei Północnej AdBuster - Konfrontacja Pura z zaschnięciami z Korei Północnej
AdBuster - Konfrontacja Pura z zaschnięciami z Korei Północnej
3017
Obejrzyj
AdBuster po raz kolejny rusza na krucjatę przeciwko głupim reklamom i kłamstewkom producentów. Tym razem jego ofiarą będzie po raz kolejny płyn do mycia naczyń Pur. Czy płyn zadziała i czy poradzi sobie z zaschnięciami...
Cyanide & Happiness - Totalnie zapomniałem Cyanide & Happiness - Totalnie zapomniałem
Cyanide & Happiness - Totalnie zapomniałem
19
2
4213
Obejrzyj
Zdarza się Wam o czymś zapomnieć? Założę się, że tak. Nasz bohater ma podobny problem, ale najważniejsze to podejść do sprawy z humorem i stoickim spokojem. Na szczęście nie ma się czym za bardzo martwić, prawda?
AdBuster - Konfrontacja Pur i telefon do Fairy AdBuster - Konfrontacja Pur i telefon do Fairy
AdBuster - Konfrontacja Pur i telefon do Fairy
3508
Obejrzyj
Reklama płynu Pur głosiła, że za 1 grosz umyjemy aż piętnaście talerzy! Sprawdzaliście? Jeśli nie to nic straconego, bo pewien ciekawski młodzieniec zrobi to za Nas.
Spiderman w kuchni Spiderman w kuchni
Spiderman w kuchni
3620
Obejrzyj
Jednak rozbieg to nie wszystko, o czym może powiedzieć nam ten numer samozwańczego (zapewne rosyjskiego) człowieka-pająka. Mimo starannie obmyślonej trasy, niesamowitemu mutantowi nie udało się zajść zbyt daleko.
Sztuczka z obrusem Sztuczka z obrusem
Sztuczka z obrusem
5045
Obejrzyj
Sztuczka ze zdejmowanie obrusu w nieco większej skali niż zwykle ma to miejsce. Jak tak szybko go zdjęli, to niech go teraz założą.