Tag naklejka - śmieszne filmiki

Wojna wypowiedziana Straży miejskiej Wojna wypowiedziana Straży miejskiej
Wojna wypowiedziana Straży miejskiej
3578
Obejrzyj
Pewien mężczyzna z Wrocławia postanowił wziąć na celownik tamtejszą Straż miejską. W odróżnieniu od youtubowych krzykaczy wziął się za to w pełni profesjonalnie, a kolejne zwycięstwa postanowił "odznaczać" na swoim aucie.
StopCham - Cofaj! StopCham - Cofaj!
StopCham - Cofaj!
4424
Obejrzyj
Kolejny genialny odcinek od ekipy StopCham. Dzisiaj skupimy się najbardziej na wycofywaniu się z drogi i wycofywaniu z oskarżeń. Rosjanie choć dawno dowiedzieli się o ruchu StopCham dalej nie chcą odpuścić. Będzie się działo.
StopCham - Strach i nienawiść StopCham - Strach i nienawiść
StopCham - Strach i nienawiść
2908
Obejrzyj
StopCham znowu w akcji! Tym razem ujrzymy nocną odmianę chamów i prostaków, którzy nie do końca rozumieją ideę poprawnego parkowania. Nocne chamy są nieco bardziej agresywne, więc ekipa będzie miała nieco trudniejsze zadanie.
StopCham - Rajd na Dumę StopCham - Rajd na Dumę
StopCham - Rajd na Dumę
2777
Obejrzyj
StopCham dalej nie odpuszcza. Jak się okazuje posiadanie samochodu z nikogo nie czyni człowieka uprzywilejowanego. W tym odcinku StopCham spotka się z "miłą" panią z prokuratury. Obejrzyjcie i sprawdźcie jak się powinno tępić...
StopCham - Przylepiona do telefonu StopCham - Przylepiona do telefonu
StopCham - Przylepiona do telefonu
3045
Obejrzyj
Kolejny odcinek StopChamu. Walka z kierowcami wciąż nie ma końca, a już zwłaszcza w Rosji. Tym razem uda nam się spotkać niezbyt miłą dziewczynę, która nie potrafi przestać rozmawiać, przez telefon.
Akcja przeciwko parkowaniu w zakazanych miejscach Akcja przeciwko parkowaniu w zakazanych miejscach
Akcja przeciwko parkowaniu w zakazanych miejscach
2590
Obejrzyj
W Rosji grupa kilku w miarę odważnych chłopaków postanowiła edukować kierowców i uczyć ich, że parkują w złym miejscu. Odjadą - ok, nie odjadą - naklejka na auto. Problem zaczyna się wtedy, gdy kierowcy zaczynają się buntować...