Tag niemcy - śmieszne filmiki

10 szalonych pomysłów nazistów 10 szalonych pomysłów nazistów
10 szalonych pomysłów nazistów
3706
Obejrzyj
Ideologia nazistowska sama w sobie może nam się kojarzyć z osobami niespełna rozumu lub szalonymi. Wśród nich były jednak jednostki jeszcze bardziej skrajne i nierzadko dzieliły się one swoimi pomysłami z resztą. Oto 10 z nich.
Niemieckie wiadomości Niemieckie wiadomości
Niemieckie wiadomości
25
1
7240
Obejrzyj
Przed wami wizja niemieckiego programu informacyjnego, w bardzo prawdopodobnym scenariuszu przejęcia przez islamistów władzy w tym kraju. W obliczu aktualnych wydarzeń trochę czarny humor, ale z drugiej strony trudno się nie...
Szwagier shot: Uchodźcy Szwagier shot: Uchodźcy
Szwagier shot: Uchodźcy
3829
Obejrzyj
Szybka akcja u Szwagrów. Tym razem, w towarzystwie kanclerz Merkel poruszyli kwestię nielegalnych imigrantów oraz jednego dentysty. Dlaczego dentysty? Przekonajcie się sami!
Hitler dowiaduje się o polskich obozach Hitler dowiaduje się o polskich obozach
Hitler dowiaduje się o polskich obozach
19
3
3432
Obejrzyj
Scena z filmu "Upadek" stała się już klasykiem wśród internetowych parodii i przeróbek. Tym razem nawiązano do kwestii błędnego nazywania obozów koncentracyjnych polskimi, a nie niemieckimi czy nazistowskimi.
5 ciekawostek o Hitlerze 5 ciekawostek o Hitlerze
5 ciekawostek o Hitlerze
2859
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 ciekawostek" biorą pod lupę Adolfa Hitlera. Dowiesz się kim chciał zostać on w dzieciństwie i czy oby na pewno popełnił samobójstwo. Oprócz tego kilka innych ciekawostek. Zachęcamy do oglądania!
Hitler o polskiej sprężynce Hitler o polskiej sprężynce
Hitler o polskiej sprężynce
3488
Obejrzyj
Wokół nowego, polskiego logo było już całkiem sporo kontrowersji. Tym razem Hitler postanowił dorzucić swoje trzy grosze, bo sprawa stała się naprawdę poważna. Czy jego ludzie ogarną fenomen sprężynki?
Śmieszne filmiki - Wszyscy kochamy Niemcy || VPL Śmieszne filmiki - Wszyscy kochamy Niemcy || VPL
Śmieszne filmiki - Wszyscy kochamy Niemcy || VPL
3599
Obejrzyj
Niemcom może brakować poczucia humoru, ale nie zmienia to faktu, że potrafią być zabawni. Zwłaszcza kiedy zaliczą jakąś wpadkę albo w porywach dobrego humoru w końcu wymyślą coś zabawnego.
Niemiecko-polski słownik z dupy Niemiecko-polski słownik z dupy
Niemiecko-polski słownik z dupy
4119
Obejrzyj
Niektórzy z Was już zapewne uczyli się niemieckiego w szkołach i wiedzą jaki to ból. Na szczęście Człowiek Warga postanowił Wam przekazać wiedzę odnośnie podstawowych i najważniejszych zwrotów jakie trzeba umieć. Pomoże mu w...
Premiera PS4 w Niemczech i w Polsce Premiera PS4 w Niemczech i w Polsce
Premiera PS4 w Niemczech i w Polsce
7896
Obejrzyj
Premiery nowych konsol zawsze budzą wielkie emocje, nie było inaczej przy premierze Play Station 4. Na nieszczęście w Europie dostarczono niewystarczającą ilość konsol, co sprawiło, że konsumenci zamienili się w bandę dzikusów....
II wojna światowa - dzień po dniu na mapie II wojna światowa - dzień po dniu na mapie
II wojna światowa - dzień po dniu na mapie
4445
Obejrzyj
Mapa zajmowanych terytoriów przez Niemcy, Związek Radziecki, a później przez siły sprzymierzone. Warto obejrzeć ten filmik, żeby lepiej zrozumieć tę wojnę.
Co Niemcy myślą o Polakach? Co Niemcy myślą o Polakach?
Co Niemcy myślą o Polakach?
5361
Obejrzyj
Co mieszkańcy Berlina myślą o mieszkańcach Polski? Czy ich opinie mogą być pozytywne czy raczej musimy się spodziewać złych? Sprawdź!
Nauka jazdy Nauka jazdy
Nauka jazdy
4957
Obejrzyj
Czym różni się nauka jazdy w Japonii, Niemczech i Indiach? Zobaczcie zwiastun filmu opowiadającego o różnicach kulturowych w tej kwestii.
Tymczasem w czasie powodzi Tymczasem w czasie powodzi
Tymczasem w czasie powodzi
3321
Obejrzyj
Przywykliśmy już do dramatycznych materiałów z powodzi. To nagranie jednak was zszokuje. Otóż za szybą tego budynku swobodnie pływają ryby.
Kołysanka ekstremalna Kołysanka ekstremalna
Kołysanka ekstremalna
3563
Obejrzyj
Co zrobić, gdy dziecko nie może zasnąć? Najlepiej zaśpiewać kołysankę i utulić do snu. Ten filmik pokazuje jednak, że są inne bardziej ekstremalne formy, które mogą niektórym odpowiadać.
Ciągła winda z Niemiec Ciągła winda z Niemiec
Ciągła winda z Niemiec
3510
Obejrzyj
Ta winda nie zatrzymuje się ani na chwilę, a pasażerowie muszą zdecydowanym krokiem wsiąść do niej zdecydowanym szybkim ruchem. Podoba Wam się takie rozwiązanie?
Goście specjalni na Włochy-Niemcy Goście specjalni na Włochy-Niemcy
Goście specjalni na Włochy-Niemcy
2759
Obejrzyj
Dwaj specjalni goście postanowili na jakiś czas dać sobie spokój z jedzeniem grzybów i skakaniu na głowę wszystkiemu co się rusza i wpaść na Euro 2012. Powiedzmy, że wyróżniali się w tłumie.