Tag nurkowanie - śmieszne filmiki

Bardzo zmartwiony pies Bardzo zmartwiony pies
Bardzo zmartwiony pies
3611
Obejrzyj
Psy to najlepsi przyjaciele człowieka, a nic tego lepiej nie udowadnia jak ich przywiązanie. Wystarczy spojrzeć na tę parkę psów, które aż nie mogą patrzeć, jak ich pan znika w odmętach basenu. Zobaczcie sami.
Nurkowanie nocą [+18] Nurkowanie nocą [+18]
Nurkowanie nocą [+18]
4089
Obejrzyj
Filmik zdecydowanie dla osób dorosłych. Nurkowanie to interesujący sport pozwalający poznać niezbadane głębiny. W czasie nurkowania można jednak natknąć się na szokujące znalezisko.
Nurkowanie -SciFun Nurkowanie -SciFun
Nurkowanie -SciFun
2586
Obejrzyj
Niezrównany SciFun opowie wam w przystępny sposób jak odbywa się oddychanie pod wodą. Polecamy wszystkim fanom nurkowania.
Co możesz zobaczyć w swoim kajaku po nocnym nurkowaniu? Co możesz zobaczyć w swoim kajaku po nocnym nurkowaniu?
Co możesz zobaczyć w swoim kajaku po nocnym nurkowaniu?
2897
Obejrzyj
Uprawiasz nurkowanie. Tym razem trenowałeś w nocy i zaczynasz wracać na swój kajak. Jest noc, a obok siebie słyszysz plusk wody. Co możesz spotkać w środku nocy w wodzie?
Ciekawski żółw z wizytą u nurka Ciekawski żółw z wizytą u nurka
Ciekawski żółw z wizytą u nurka
2889
Obejrzyj
Nurek naprawiający podwodną stację został odwiedzony przez nietypowego gościa - żółwia. Te wiekowe zwierzęta żyją tak długo, że doświadczenie czegoś nowego to dla nich nie lada atrakcja.
Pływający kot Pływający kot
Pływający kot
9970
Obejrzyj
Kot który lubi pływanie w wodzie (co przeważnie jest rzadkością wśród kotów). Małe tego spodobało mu się bardzo nurkowanie, co za kot ;)