Tag omdlenie - śmieszne filmiki

Seria omdleń w wesołym miasteczku Seria omdleń w wesołym miasteczku
Seria omdleń w wesołym miasteczku
3992
Obejrzyj
Dwóch kolegów postanowiło udać się wspólnie do wesołego miasteczka. Chociaż przed przejażdżką nie zapowiadało się na dramatyczne przeżycia, to w jej trakcie, jednemu z uczestników zdarzyło się zemdleć... kilka razy.
Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo
Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo
2937
Obejrzyj
W telewizji często zdarzają się wpadki. Montaż nie pomoże kiedy wszystko leci na żywo. Na szczęście dla nas oznacza to kupę śmiechu!
Pies mdleje z radości na widok członka rodziny, którego nie widział przez dwa lata Pies mdleje z radości na widok członka rodziny, którego nie widział przez dwa lata
Pies mdleje z radości na widok członka rodziny, którego nie widział przez dwa lata
6935
Obejrzyj
Niezwykła radość psa, który po dwóch latach widzi członka rodziny, z którym spędził 14 lat swojego życia. Radość niezwykła, a w trakcie ze szczęście omdlenie.
Porażony prądem w McDrive Porażony prądem w McDrive
Porażony prądem w McDrive
3863
Obejrzyj
Dowcip, który musiał kosztować nagrywającego trochę bólu głowy, gdyż ilość uderzeń nią w tym wideo jest niezmiernie duża. Czy pracownicy McDrive okażą się naiwnymi i uwierzą w krótką scenkę z omdleniem?
Smród stóp Smród stóp
Smród stóp
2721
Obejrzyj
Reklama, która zwala z nóg! Producent obuwia Geox, daje dobitnie do zrozumienia, że niektórzy z nas zamiast stóp mają broń biologiczną i że warto zainwestować w oddychające obuwie, aby nie szerzyć spustoszenia.
Kompilacja omdleń Kompilacja omdleń
Kompilacja omdleń
3743
Obejrzyj
To zastanawiające czemu tak dużo omdleń dzieje się w kościołach, nieprawdaż? Czyżby to osławione omdlenia spowodowane wstąpieniem ducha świętego? Czy może ktoś zapomniał zjeść śniadania? Jeśli lubicie patrzeć na ludzi...
Dlaczego odklepuje się w sztukach walki Dlaczego odklepuje się w sztukach walki
Dlaczego odklepuje się w sztukach walki
2825
Obejrzyj
Klepiąc partnera dajemy znak, że poddajemy i chcemy przerwać walkę lub pokaz. A co się stanie, jeśli nie zdążymy lub zapomnimy o tym?
Okrutny żarcik pilota Okrutny żarcik pilota
Okrutny żarcik pilota
4271
Obejrzyj
Najlepszy żart jaki można wykonać będąc pilotem samolot. Oczywiście osobom, które dały się na niego nabrać nie było do śmiechu.
Atak węża Atak węża
Atak węża
5153
Obejrzyj
Arabowie powinni wiedzieć jak zachować się podczas bliskiego spotkania z wężem. Jednak ta grupa mężczyzn postąpiła mało rozważnie.