Tag oszust - śmieszne filmiki

Cwaniakowanie nie popłaca Cwaniakowanie nie popłaca
Cwaniakowanie nie popłaca
3799
Obejrzyj
Cwaniakowanie nie popłaca i wiadomo to nie od dzisiaj. Nawet jeżeli udaje się przez jakiś czas, to w końcu i tak znajdzie się ktoś sprytniejszy, a karta się odwróci. W walkach MMA może to nastąpić zdecydowanie szybciej.
Airsoftowy cheater złapany na kamerce Airsoftowy cheater złapany na kamerce
Airsoftowy cheater złapany na kamerce
2684
Obejrzyj
Zabawy typu airsoft, w odróżnieniu od paintballa w dużym stopniu opierają się na uczciwości oraz zaufaniu między zawodnikami. Czasami jednak trafiają się ludzie, którzy nie rozumieją idei tej gry. Przykład takiego zachowania...
Pomysłowe sposoby na karanie cheaterów w grach sieciowych Pomysłowe sposoby na karanie cheaterów w grach sieciowych
Pomysłowe sposoby na karanie cheaterów w grach sieciowych
2624
Obejrzyj
Cheaterzy, czyli osoby używające nielegalnego oprogramowania do ułatwienia sobie rozgrywki, są prawdziwą zmorą gier multiplayer. Niestety, wraz z rozwojem gier, rozwinęły się również sposoby na oszustwa, więc do walki z...
Rosyjscy gracze w pigułce Rosyjscy gracze w pigułce
Rosyjscy gracze w pigułce
4222
Obejrzyj
Zdarzyło wam się kiedyś grać w grę, w której istniał ogólny ranking, a przebicie w punktacji lidera zdawało się niemożliwe? Oto krótkie wyjaśnienie, jak dochodzi do powstania nierealnie wysokich wyników. Rosjanie w roli główej.
Desperacka próba wymuszenia odszkodowania Desperacka próba wymuszenia odszkodowania
Desperacka próba wymuszenia odszkodowania
2473
Obejrzyj
W Chinach panuje plaga oszust ubezpieczeniowych. Ludzie rzucają się pod koła, na maski samochodów lub po prostu sami niszczą samochody. Ten jegomość nie jest wyjątkiem, jednakże dzięki kamerce cały jego "trud" poszedł na marne.
Szwagier shot - Oszustwo Szwagier shot - Oszustwo
Szwagier shot - Oszustwo
9778
Obejrzyj
Zawsze powinno się mierzyć siły na zamiary, a przede wszystkim wiedzieć co się kupuje. Szwagier postanowił pomóc sąsiadce z załadowaniem węgla do piwnicy. Niestety chyba się przeliczył z tą pomocą. Przekonajcie się sami.
Brutalny faul w piłce nożnej Brutalny faul w piłce nożnej
Brutalny faul w piłce nożnej
3083
Obejrzyj
Sport powinien z założenia promować zasadę fair play. Niestety, często widzimy że piłkarze są agresywni i grają nieczysto. Ostatnio jednak coraz większa ilość zawodników symuluje faule, a sędziowie się na nie nabierają.
Uzdrowiciel TV Uzdrowiciel TV
Uzdrowiciel TV
2710
Obejrzyj
Wiadomym jest, że uzdrowienie przez telefon nie działa. Przed zadzwonieniem musimy tylko się siebie zapytać, czy naprawdę poznanie imienia naszego anioła stróża i poprzedniego wcielenia jest warte 4,92zł za minutę. Nie...
Czworonożny oszust Czworonożny oszust
Czworonożny oszust
4750
Obejrzyj
Zabawa się nie klei? Może przyszedł czas dodać delikatną nutkę przerażenia.