Tag para - śmieszne filmiki

Tygrysie związki Tygrysie związki
Tygrysie związki
3925
Obejrzyj
Niby inne gatunki, ale problemy damsko-męskie wciąż te same. Nic innego niż historia pod tytułem: "Kiedy chcesz się przytulić, ale ona ciągle gniewa się o ten żart z nadwagą".
Zamiana ról: związek Zamiana ról: związek
Zamiana ról: związek
2412
Obejrzyj
Kolejna odsłona serii Abstrachuje, czyli najnowsza "Zamiana ról". Tym razem zobaczycie jak wyglądałyby związki, gdyby zamienić miejscami chłopaka z dziewczyną. Zapraszamy!
Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje
Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje
3149
Obejrzyj
Kiedy jakaś para postanawia spędzić "dzień we dwoje", to jak go spędzą zależy tylko i wyłącznie od ich kreatywności. Jak spędza wspólny dzień para ze świata Cyanide & Happiness? Przekonajcie się sami!
Związki - 3 miesiące vs 3 lata Związki - 3 miesiące vs 3 lata
Związki - 3 miesiące vs 3 lata
3527
Obejrzyj
Każda osoba, która była kiedykolwiek w dłuższym związku wie, że często magia z początku znajomości znika z czasem, a w relacjach zachodzą ogromne zmiany. Ponki postanowiły wziąć tę kwestię na celownik! Zachęcamy do oglądania!
Brazylijski taniec Brazylijski taniec
Brazylijski taniec
4508
Obejrzyj
Brazylia w pierwszej kolejności kojarzy się z dwoma rzeczami - piłką nożną oraz tańcem. Tym razem mamy okazję obejrzeć energiczny, pełen świeżości i mocy występ taneczny. Zachęcam do obejrzenia.
Typowa kobieca logika Typowa kobieca logika
Typowa kobieca logika
9
12
5001
Obejrzyj
Kobieca logika każdego może czasem zawieść, zwłaszcza kiedy chcemy się z nimi dogadać. Kisiel pokaże Wam wszelkie przeszkody i wady kobiecej logiki.
Spacer z dzikami Spacer z dzikami
Spacer z dzikami
3557
Obejrzyj
W normalnych okolicznościach każdy by uciekał przed stadem dzików. Ta parka niczego się nie boi, ponieważ mają ze sobą swojego wiernego owczarka, który nieustępliwie odgania dziki od swoich właścicieli.
"Uważasz, że przytyłam, skarbie?"
"Uważasz, że przytyłam, skarbie?"
3385
Obejrzyj
Kobiety wiedzą jak uprzykrzyć życie facetowi, a jedną z ich metod są podchwytliwe pytania. Nieważne ile się namęczysz, każda odpowiedź wydaje się nieprawidłowa, a rozwiązanie jest tylko jedno...
Domowe treningi z dziewczyną Domowe treningi z dziewczyną
Domowe treningi z dziewczyną
4814
Obejrzyj
A my się ciągle zastanawiamy czemu nam nie wychodzą ćwiczenia... Potrzebujemy po prostu dobrej partnerki. Jaco Excellence i Natalia Cichos pokażą Wam jak powinno się ćwiczyć parze.
Para przed i po ślubie Para przed i po ślubie
Para przed i po ślubie
4133
Obejrzyj
Ślub może zmienić bardzo wiele w życiu młodych ludzi. Jak się okazuje znacznie więcej, niż moglibyście się spodziewać. No bo w końcu GPS na palcach, klamka zapadła i już nie trzeba się aż tak starać. Zobaczcie jak wygląda para...
Pierwszy pocałunek Pierwszy pocałunek
Pierwszy pocałunek
5422
Obejrzyj
Jak wyobrażacie sobie pierwszy pocałunek? Ten film przybliży wam to w ogóle i szczególe. Dwudziestu nieznajomych zostało poproszonych o to, by się pocałować. Po prostu... Cześć, miło cię poznać i polecieć w ślimaka. Zresztą...
Eksperymanty z parą - SciFun Eksperymanty z parą - SciFun
Eksperymanty z parą - SciFun
1765
Obejrzyj
Myślicie, że wiecie już wszystko o parze wodnej? Zobaczcie najnowszy odcinek Sci-Funa i sprawdźcie czy wiecie wszystko o tym stanie skupienia wody. Informacje w sam raz by zabłysnąć na lekcjach fizyki w szkole.
Narzędzie terroru - Pająk Narzędzie terroru - Pająk
Narzędzie terroru - Pająk
4696
Obejrzyj
Nie ma to jak staromodne straszenie kobiet robactwem. Działa to lepiej niż kryptonit na Supermana. Szczypta dramatycznej muzyki i scena w łazience i już świetny thriller gotowy.
Ukryta kamera - werbunek do Afganistanu Ukryta kamera - werbunek do Afganistanu
Ukryta kamera - werbunek do Afganistanu
4601
Obejrzyj
Panowie testują, jak bardzo kochają ich dziewczyny poprzez kolaborację z grupą Just for Laughz. Ofiary dowcipu nie wiedzą, że sekundę wcześniej ich partnerzy rozmawiali o całym dowcipie z osobą z grupy, sekundę później chcą...
Ukryta kamera - para niewidomych Ukryta kamera - para niewidomych
Ukryta kamera - para niewidomych
4569
Obejrzyj
Śmieszny pomysł i całkiem niezłe wykonanie. Najzabawniejsze w tym wszystkim są emocje, które malują się na twarzy obserwowanych ofiar - od zachwytu, przez śmiech, po szczere zaniepokojenie.
Wybrał piwo zamiast pocałunku Wybrał piwo zamiast pocałunku
Wybrał piwo zamiast pocałunku
4073
Obejrzyj
W amerykańskich meczach koszykówki, realizator czasami robi zbliżenie na wybraną parę kibiców i każe im się pocałować. Ten facet wybrał... piwo zamiast całusa ze swoją wybranką. Widocznie uznał, że złocisty trunek ma mniej wad.