Tag parking - śmieszne filmiki

Mafiozo z taksówki Mafiozo z taksówki
Mafiozo z taksówki
3554
Obejrzyj
Remi Gaillard kolejny raz potwierdza, że potrzeba niewiele by zrealizować udany żart. Tym razem ofiarą żartu padł taksówkarz, a wszystko to w akompaniamencie muzyki z Ojca Chrzestnego. Zapraszamy do oglądania!
Drifty pod Ldilem Drifty pod Ldilem
Drifty pod Ldilem
2624
Obejrzyj
W tym roku wszyscy "drifterzy" spod supermarketów musieli obejść się smakiem. Wszystkie ledwo ruszające się samochody miały święty spokój, a latarnie na parkingach mogły odetchnąć z ulgą. Blok ekipie udało się natomiast zaszaleć.
Ręczne malowanie pasów na parkingu Ręczne malowanie pasów na parkingu
Ręczne malowanie pasów na parkingu
3221
Obejrzyj
Większość linii na parkingach czy ulicach malowanych jest przez specjalne maszyny, mierzące odległości, kąt linii i tak dalej. Nie wszystkie pasy można jednak namalować w ten sposób. Czasami trzeba robić to ręcznie.
Bardzo złe maszyny Bardzo złe maszyny
Bardzo złe maszyny
5382
Obejrzyj
Jeśli ktoś oglądał Terminatora to na pewno wie o co chodzi. Złe maszyny nadchodzą i są wkurzone! Uprzykrzą życie każdemu na wszelkie możliwe sposoby. Niszczenie samochodów na parkingu i kiepskie karmienie czipsami to dopiero...
Znak ma kryzys tożsamości Znak ma kryzys tożsamości
Znak ma kryzys tożsamości
2524
Obejrzyj
Nawet znaki mają swoją wrażliwość i momentami mogą być bardzo niezdecydowane. Lepiej uważać na takie sytuacje, ponieważ nigdy nie wiadomo co będą oznaczać.
Stop Cham: Parking policyjny Stop Cham: Parking policyjny
Stop Cham: Parking policyjny
3122
Obejrzyj
Myślicie, że tylko zwykli obywatele Rosji zachowują się jak chamy? Służby porządkowe wcale nie są lepsze i ekipa Stop Cham postanowiła się tym zająć. Zobaczcie jak młodzi Rosjanie przywołują policjantów do porządku.
Król driftu w akcji Król driftu w akcji
Król driftu w akcji
4125
Obejrzyj
To dopiero jazda! Niebezpieczne manewry po miejskim parkingu, superszybka fura i to uczucie, że jest się królem driftu... Ale chyba z najkrótszym czasem panowania w historii. Zobaczcie, że po parkingu lepiej jeździć ostrożnie.
Nie parkuj na dwóch miejscach na raz Nie parkuj na dwóch miejscach na raz
Nie parkuj na dwóch miejscach na raz
4503
Obejrzyj
Jest jedna bardzo prosta zasada jeśli chodzi o parkowanie. Nie parkuj jak palant. Ten facet bardzo wkurzył się na gości, którzy nie potrafią utrzymać swojego samochodu na jednym miejscu parkingowym. Postanowił im pomóc...
Prawdziwie mistrzowskie parkowanie Prawdziwie mistrzowskie parkowanie
Prawdziwie mistrzowskie parkowanie
5808
Obejrzyj
Nie od dzisiaj wiadomo, że miejsce parkingowe jest trudno znaleźć zwłaszcza w mieście. Rosjanie nie mają takiego problemu, bo jak zwykle parkują w typowo rosyjskim stylu. Obejrzyjcie kolejnego kierowcę, który nie boi się...
Ekstremalnie trudny wyjazd z parkingu Ekstremalnie trudny wyjazd z parkingu
Ekstremalnie trudny wyjazd z parkingu
7837
Obejrzyj
Jeśli kiedyś znajdziecie się w takiej trudnej sytuacji za kółkiem przypomnijcie sobie ten filmik. Tutaj też było ciężko, ale trochę cierpliwości i można sobie poradzić.
Prywatny podziemny garaż Prywatny podziemny garaż
Prywatny podziemny garaż
2907
Obejrzyj
W poziomie bogactwa, obywatele Polski znacznie ustępują Zachodniej Europie. Można jednak podpatrzeć jak żyją ludzie w bardziej rozwiniętych krajach. Niektórzy mają na przykład kilka aut sportowych.
Parking dla rowerów w Japonii Parking dla rowerów w Japonii
Parking dla rowerów w Japonii
3024
Obejrzyj
Japonia jest jednym z najlepiej rozwiniętych krajów pod względem technologii. Znajdują się tam także podziemne parkingi dla rowerów. Czy doczekamy się kiedyś takich rozwiązań w zatłoczonych centrach miast Polski?
Dwóch niecierpliwych Dwóch niecierpliwych
Dwóch niecierpliwych
3126
Obejrzyj
Starasz się być uprzejmy i pozwalasz samochodowi przed Tobą spokojnie wyjechać z zaparkowanego miejsca. Jednak okazuje się, że jest tez drugi kierowca, który chce wyjechać i jest równie niecierpliwy co pierwszy.
Na hamulcu Na hamulcu
Na hamulcu
3361
Obejrzyj
Czy jest aż tak ślisko że pani nie może wyjechać z parkingu? Na pewno wskazówką mogą być zablokowane tylne koła.
Problemy grubego kierowcy Problemy grubego kierowcy
Problemy grubego kierowcy
4955
Obejrzyj
Życie z nadwaga jest trudne. To jeden z aspektów, z którym musi się zmierzyć osoba, która zbyt wiele "oszczędziła na zimę". Jak wybrnie z tego parkingowego piekła?
Ta piosenka nas pozabija... Ta piosenka nas pozabija...
Ta piosenka nas pozabija...
3438
Obejrzyj
Reakcja tłumu bawiących się studentów i podłogi pod ich stopami na dosyć znany kawałek z Koreii Południowej...