Tag pech - śmieszne filmiki

10 milionerów, którzy stracili fortuny 10 milionerów, którzy stracili fortuny
10 milionerów, którzy stracili fortuny
2632
Obejrzyj
Pieniądze to nie wszystko. Od nikogo nie brzmi to bardziej wiarygodnie niż od osób, które posiadały ogromne fortuny i później je straciły. Przed wami lista 10 milionerów, którzy stracili swoje majątki.
Niezręczny moment Niezręczny moment
Niezręczny moment
2857
Obejrzyj
Każdy z nas tak miał, że przywitała nas osoba, której nie znamy. Co wtedy zrobić? Zaryzykować i odpowiedzieć, a może poczekać na kolejny ruch? Jeden błąd może prowadzić do całej serii wpadek, więc zastanówcie się dobrze!
10 magicznych sztuczek zakończonych katastrofą 10 magicznych sztuczek zakończonych katastrofą
10 magicznych sztuczek zakończonych katastrofą
2981
Obejrzyj
Iluzjoniści, magicy, a także wszyscy pozostali showmani często stają przed bardzo niebezpiecznymi wyzwaniami. W końcu im większe ryzyko, tym bardziej zaciekawiona publika. Nie zawsze jednak wszystko wychodzi po myśli i istnieje...
Kompilacja Kompilacja "sprężystych" wypadków - FailArmy 2016
Kompilacja "sprężystych" wypadków - FailArmy 2016
2207
Obejrzyj
Najnowsza, tematyczna kompilacja wypadków, składająca się z nieudanych lub zwyczajnie skazanych na porażkę popisów z udziałem trampolin oraz innych "sprężynujących" zabawek.
Problemy pierwszego świata Problemy pierwszego świata
Problemy pierwszego świata
3983
Obejrzyj
Człowiek nie może żyć bez problemów, więc nawet ich nie mając musi je sobie wygenerować sam z błahostek i rzeczy kompletnie bez znaczenia. W ten sposób powstały "problemy pierwszego świata".
Matura to bzdura - znani Polacy Matura to bzdura - znani Polacy
Matura to bzdura - znani Polacy
2170
Obejrzyj
Kolejna konfrontacja polskiej młodzieży z wiedzą, tym razem dotyczącą znanych Polaków i ich osiągnięć. Udałoby wam się wyjść z takiego pojedynku zwycięsko czy może bylibyście potencjalnym bohaterem filmiku?
Najgorsze hasło do WiFi Najgorsze hasło do WiFi
Najgorsze hasło do WiFi
16
4
4084
Obejrzyj
Mieszkacie z ludźmi z Erasmusa? Nie są oni zbyt inteligentni i z premedytacją zaniżają Ci transfer internetu? Zmień hasło sieci na takie, żeby samo jego wytłumaczenie zniechęciło ich na dobre.
Błotem po szybie Błotem po szybie
Błotem po szybie
3325
Obejrzyj
Na drodze może spotkać nas wiele niespodzianek, ale chyba mało kto mógłby spodziewać się "błotnej" kolizji w takim wydaniu. Wyobraźcie sobie co by było gdyby taką masą oberwał człowiek.
Ostatni gość na Twojej imprezie Ostatni gość na Twojej imprezie
Ostatni gość na Twojej imprezie
2506
Obejrzyj
Czasami przytrafiają się sytuacje, które są dla nas niezręczne, ale nic nie możemy z tym zrobić. Przykładem jest ostatnia osoba, która została na naszej domowej imprezie, a której nie chcemy tak po prostu wyrzucić z domu.
10 największych pechowców 10 największych pechowców
10 największych pechowców
3840
Obejrzyj
Niezależnie od tego czy wierzycie w pecha czy też nie, istnieją ludzie, których często spotykają serie niefartownych zdarzeń. Trafienie piorunem, pogryzienia przez zwierzęta, przegrane loterie i zakłady. Często wszystko na raz....
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
3003
Obejrzyj
W tygodniu nikt nie ma łatwo. Uczniowie chodzą do szkoły, a dorośli ludzie chodzą do pracy. W całym tym rozgardiaszu znalazło się miejsce dla jeszcze jednej grupy. Poznajcie siódemkę ludzi, którzy przeżyli do piątku.
Trzynaście sposobów na zrujnowanie Twojego dnia Trzynaście sposobów na zrujnowanie Twojego dnia
Trzynaście sposobów na zrujnowanie Twojego dnia
2962
Obejrzyj
Myślicie, że mieliście kiepski dzień? Ci ludzie na pewno mieli znacznie gorzej. W końcu wybicie szyby we własnym samochodzie, albo zburzenie połowy swojego domu może być naprawdę nieprzyjemne. Przekonajcie się jak wyglądają...
Headsroom - kosiarka Headsroom - kosiarka
Headsroom - kosiarka
3422
Obejrzyj
Życie jest pełne sukcesów i porażek. Bohater tej animowanej serii przekonuje się o tym za często.
Pechowcy na boisku Pechowcy na boisku
Pechowcy na boisku
7979
Obejrzyj
Zbiór filmików przedstawiających piłkarzy, którzy mieli dużego pecha na boisku. Trzeba jednak zauważyć, że sędziowie też nie mieli lekko.
Wypadki kaskaderów Wypadki kaskaderów
Wypadki kaskaderów
9789
Obejrzyj
Kaskaderstwo to niestety nie tylko wspaniałe popisy, ale także wielkie ryzyko. Filmik przedstawia tragiczne wypadki podczas kaskaderskich show.
Pechowe sytuacje Pechowe sytuacje
Pechowe sytuacje
34465
Obejrzyj
Filmik to zbiór nieszczęśliwych zdarzeń i wypadków wziętych z życia codziennego. Niestety nie wszystko czasem układa się po naszej myśli.