Tag piątka - śmieszne filmiki

Piątka kocie! Piątka kocie!
Piątka kocie!
2761
Obejrzyj
Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W tym filmiku zobaczycie, że koty też nie zostają mocno w tyle. W końcu nie każdy zwierzak przybije z Tobą "piątkę", kiedy wracasz do domu.
Gracze nie wiedzą co to kultura osobista Gracze nie wiedzą co to kultura osobista
Gracze nie wiedzą co to kultura osobista
3535
Obejrzyj
No może stwierdzenie trochę na wyrost, ale jak ocenić zachowanie gościa, któremu chciało się jedynie przybić piątkę? Wszyscy chyba zbyt długo czekali na DayZ, żeby teraz być miłym dla byle kogo. Zobaczcie jak zachowują się...
Nieudane przybicie piątki Nieudane przybicie piątki
Nieudane przybicie piątki
3065
Obejrzyj
Skimboarding i motorówka nie są nadzwyczajnym połączeniem. Ci panowie postanowili jednak wykonać pewien trick. Zobaczcie jak może się skończyć próba przybicia piątki na wodzie przy dużej prędkości.
Przybij piątkę z trzmielem Przybij piątkę z trzmielem
Przybij piątkę z trzmielem
2947
Obejrzyj
Są na świecie ludzie bardzo odważni. Ten człowiek był na tyle szalony, by przybić piątkę z trzmielem. Owad był bardzo uprzejmy i wyciągnął odnóże kilka razy.
Top 10 - Chybionych Top 10 - Chybionych "piątek"
Top 10 - Chybionych "piątek"
3138
Obejrzyj
Próbowaliście kiedyś komuś przybić piątkę ale ten ktoś nie podłapał i zostaliście z ręka powietrzu? Jeśli tak to wiecie jakie to niezręczne i dziwne uczucie. Jeśli nie, to możecie zobaczyć jak żałośnie to (i próba ukrycia, że...
Przybij piątkę! Przybij piątkę!
Przybij piątkę!
3227
Obejrzyj
Piza, włoskie miasto, słynie ze swojej krzywej wieży i... turystów, którzy za wszelką cenę chcą ją podeprzeć własnymi rękami. Jak się okazuje, to też świetny teren na trollowanie.
Jon Lajoie - Reklama dłoni Jon Lajoie - Reklama dłoni
Jon Lajoie - Reklama dłoni
3182
Obejrzyj
W tym filmiku Jon nie popisuje się swoimi umiejętnościami wokalnymi, a przedstawia świetną parodię telezakupów. Skusicie się na tak nowoczesny produkt w niewiarygodnie niskiej cenie. Oczywiście jeżeli zrobicie to w ciągu 30...
Przybij piątkę Przybij piątkę
Przybij piątkę
3208
Obejrzyj
Niby zwykłe przyklaśniecie dłoni, a niektórym może sprawić dużą trudność. Nawet w przypadku, gdy jest więcej niż jeden nauczyciel.