Tag piekło - śmieszne filmiki

Wakacje z piekła rodem Wakacje z piekła rodem
Wakacje z piekła rodem
2423
Obejrzyj
Dla niektórych koniec wakacji to istne piekło, po dwóch miesiącach słodkiego lenistwa. Nie wszyscy natomiast wspominają swoje wakacyjne wyjazdy z uśmiechem na ustach. Przed wami dziesięć najgorszych, wakacyjnych przygód.
Piekło 2.0 Piekło 2.0
Piekło 2.0
2979
Obejrzyj
Jeżeli po śmierci można by było wybrać miejsce, do którego można się będzie udać, to wybór mógłby być naprawdę trudny, gdybyśmy wcześniej otrzymali propozycję oferty od Piekła 2.0. Dlaczego? Przekonajcie się sami!
Cyanide & Happiness: śmierć Cyanide & Happiness: śmierć
Cyanide & Happiness: śmierć
24
2
3376
Obejrzyj
Tym razem ekipa Cyanide & Happiness zabierze nas w podróż do zaświatów! Trudno nie poczuć się jak duch, kiedy wszystko dokoła jedynie potwierdza naszą paranoiczną tezę. Sprawdźcie i oceńcie sami!
Jak to jest rozmawiać ze śmiercią Jak to jest rozmawiać ze śmiercią
Jak to jest rozmawiać ze śmiercią
2137
Obejrzyj
Ponkom stało się coś strasznego! Każde z nich trafiło przed oblicze śmierci. Jak myślicie o czym z nią rozmawiali? Tego dowiecie się z kolejnego, genialnego filmiku od Ponków!
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Hello Kitty Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Hello Kitty
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Hello Kitty
3070
Obejrzyj
Hell-o Kitty czyli kotek z piekła, tym razem pod ostrzałem Niekrytego Krytyka. Przy akompaniamencie ks. Bałwasa oceni zagrożenie jakie niesie dla waszych dusz, ten szatański stwór. Oczywiście w typowym dla swej twórczości stylu.
Kot prosto z piekła Kot prosto z piekła
Kot prosto z piekła
3995
Obejrzyj
Film nie jest polecany osobom o słabym sercu, osobom o panicznym strachu przed piekłem, ani jakimkolwiek osobom, które miałyby zamiar nas pozwać za cokolwiek związanego ze swoim słabym stanem zdrowia. Po prostu tylko dla...
Limo - Spotkanie z aniołem Limo - Spotkanie z aniołem
Limo - Spotkanie z aniołem
3811
Obejrzyj
Anioł przybywa na ziemię, żeby ostrzec ludzi przed czekającą ich zagładą. Niefortunnie trafił na dość tępego dresiarza.
Drzwi do piekła Drzwi do piekła
Drzwi do piekła
7885
Obejrzyj
W Uzbekistanie na pustyni znaleziono ciągle płonący otwór w ziemi. Powstał on co prawda wskutek wybuchu gazu, ale ludzie wierzą, że są to wrota do piekła.