Tag pobudka - śmieszne filmiki

Husky - pies, który obroni Cię przed porannym wstawaniem Husky - pies, który obroni Cię przed porannym wstawaniem
Husky - pies, który obroni Cię przed porannym wstawaniem
19
1
5025
Obejrzyj
Każdy fan długich drzemek chciałby mieć takie psa. Nie dość, że przytuli i ogrzeje, to jeszcze obroni przed tymi, którzy chcą przerwać błogi stan snu. I tak tu nie twierdzić, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka?
Szkoła - koszmar pokoleń Szkoła - koszmar pokoleń
Szkoła - koszmar pokoleń
6255
Obejrzyj
Przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego nie mogło zabraknąć nowego filmiku od Cyber Mariana. On również postanowił dorzucić co nieco od siebie w ramach zakończenia wakacji i nie pozostawił żadnych złudzeń osobom, które dzisiaj...
Warszawski dresik Warszawski dresik
Warszawski dresik
2224
Obejrzyj
Części z was zapewne zdarzyło się wstawać po imprezie w całkowitej rozsypce. Zdecydowanie mniejsza część obudziła się z głową na oponie, tak jak nasz bohater. Sprawdźcie jak wygląda "dzień po" u typowego, warszawskiego dresa.
Zasypianie przy znajomych jest niebezpieczne Zasypianie przy znajomych jest niebezpieczne
Zasypianie przy znajomych jest niebezpieczne
21
2
12413
Obejrzyj
Kompilacja filmików, gdzie w rolach głównych znalazły się osoby, które niefartownie zasnęły w towarzystwie swoich znajomych lub bliskiej rodziny. Gromadka postanowiła oczywiście zabawić się kosztem śpiącego. Obejrzyjcie i...
Nie zasypiaj w wojsku Nie zasypiaj w wojsku
Nie zasypiaj w wojsku
2331
Obejrzyj
Kompilacja filmików potwierdzająca, że zasypianie w towarzystwie kolegów z wojska to nie najlepszy pomysł. Sprawdź jak reagowali wojskowi gwałtownie wybudzeni ze snu oraz na jakie pomysły wpadli wcześniej ich towarzysze.
Najlepsze sposoby na pobudkę Najlepsze sposoby na pobudkę
Najlepsze sposoby na pobudkę
4215
Obejrzyj
Nie macie pomysłu jak kogoś dobudzić? Nie ma sprawy, bo tutaj na pewno odnajdzie inspirację. Przed Wami kompilacja najlepszych sposobów na pobudkę!
Psie budziki to najlepsze budziki na świecie Psie budziki to najlepsze budziki na świecie
Psie budziki to najlepsze budziki na świecie
3710
Obejrzyj
W czasie kiedy my przewracamy się na drugi bok, to nasze czworonogi już od dawna buszują po domu. Zajmują się same sobą, dopóki nie zacznie im się nudzić i nie dojdą do wniosku, że warto nas obudzić. Przed Wami kompilacja...
Pobudka u Szwagra Pobudka u Szwagra
Pobudka u Szwagra
8282
Obejrzyj
Antek po raz kolejny ma do Szwagra sprawa. Oczywiście nie ma sprawy bez pół litra. Tym razem Antek bardzo potrzebuje pieniędzy i chociaż Szwagier chce pomóc to nie ma jak. Przynajmniej może zrobić tyle, że pójdzie z Antkiem na...
Najnowszy sposób na obudzenie kumpla Najnowszy sposób na obudzenie kumpla
Najnowszy sposób na obudzenie kumpla
3422
Obejrzyj
Jest dużo sposobów na to, żeby kogoś obudzić, ale użycie psa i lasera na pewno należy do tych najbardziej oryginalnych. Zauważcie ile zalet wynika z zastosowania takiej pobudki. Pies się nabawi i wyszaleje, a Wy będziecie mieć...
Kilka oryginalnych sposobów na budzenie Kilka oryginalnych sposobów na budzenie
Kilka oryginalnych sposobów na budzenie
8098
Obejrzyj
Myśleliście, że wasz budzik to wystarczająco nieprzyjemny sposób na pobudkę? Błąd! Zawsze może być znacznie gorzej! A najlepszym dowodem na to, niech będzie ta kompilacja nietuzinkowych sposobów na pobudkę.
Pobudka po rosyjsku Pobudka po rosyjsku
Pobudka po rosyjsku
8747
Obejrzyj
Cieszcie się, że nie mieszkacie w Rosji. Tam nie ma czegoś takiego, jak spanie do późna w niedziele. Wystarczy cel, dwóch kumpli i strzelby. Co wychodzi z takiego połączenia? Kumpel obudzony szybciej, niż po trzech kawach z rzędu.
Pozwól mi spać! Pozwól mi spać!
Pozwól mi spać!
3330
Obejrzyj
Koty to naprawdę leniwe zwierzęta, ale ten kot to już przesadza. Leży, ledwo co reaguje, nie można go normalnie dobudzić. Dodatkowo do obudzenia kota zobowiązał się jego potencjalny obiad. Zobaczcie sami.
Jak obudzić dziecko w samochodzie? Jak obudzić dziecko w samochodzie?
Jak obudzić dziecko w samochodzie?
4786
Obejrzyj
Czy wiesz jak najlepiej obudzić dziecko w samochodzie, żeby się nie przestraszyło i jednocześnie mieć przy tym mnóstwo zabawy? Obejrzyj ten filmik, żeby poznać jeden ze sposobów.
Kompilacja nietypowych pobudek porannych Kompilacja nietypowych pobudek porannych
Kompilacja nietypowych pobudek porannych
8506
Obejrzyj
W celu wybudzenia drugiej osoby ze snu wcale nie potrzebujemy budzika czy innego urządzenie wywołującego dźwięki. Wystarczy ją solidnie wystraszyć lub zadać lekki ból.
Najgorsza pobudka świata Najgorsza pobudka świata
Najgorsza pobudka świata
5075
Obejrzyj
Pewien mieszkaniec ZOO zgotował swojemu współtowarzyszowi z klatki ekstremalną i nie najładniej pachnącą pobudkę.
Szalona pobudka Szalona pobudka
Szalona pobudka
5461
Obejrzyj
Twardy sen i szybka pobudka mogą być przyczyną sporych problemów w kojarzeniu faktów.