Tag połączenie - śmieszne filmiki

Polski YouTube w pigułce Polski YouTube w pigułce
Polski YouTube w pigułce
26
1
3113
Obejrzyj
Cyber Marian ponownie zaatakował i to taką rakietą, że polska strona youtube będzie zbierała się z kolan przez długie miesiące. Przed wami Marian w roli wszystkich znanych bohaterów youtuberów!
Kylo Ren w filmowych klasykach Kylo Ren w filmowych klasykach
Kylo Ren w filmowych klasykach
2327
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że główny czarnych charakter z najnowszej części Gwiezdnych Wojen ma okazję wcielić się w jedną z ról w filmowych, dobrze znanych klasykach. Jak wypadnie takie połączenie?
Najbardziej satysfakcjonujący filmik na świecie Najbardziej satysfakcjonujący filmik na świecie
Najbardziej satysfakcjonujący filmik na świecie
27
3
4169
Obejrzyj
Nie da się ukryć, że istnieją zjawiska, czynności oraz efekty, których oglądanie sprawia pewnego rodzaju przyjemność, wręcz satysfakcję widzowi. Oto kompilacja takich filmików zebrana w jednym miejscu.
Najgorsze hasło do WiFi Najgorsze hasło do WiFi
Najgorsze hasło do WiFi
16
4
4223
Obejrzyj
Mieszkacie z ludźmi z Erasmusa? Nie są oni zbyt inteligentni i z premedytacją zaniżają Ci transfer internetu? Zmień hasło sieci na takie, żeby samo jego wytłumaczenie zniechęciło ich na dobre.
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
2698
Obejrzyj
Serialu Rodzina zastępcza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, Breaking Bad również zrobiło furorę nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Co mogłoby wyjść z połączenia tych dwóch serii? Przekonajcie się sami.
AdBuster Testuje #5 - Szczoteczka z... bluetoothem?! AdBuster Testuje #5 - Szczoteczka z... bluetoothem?!
AdBuster Testuje #5 - Szczoteczka z... bluetoothem?!
5197
Obejrzyj
AdBuster powraca po serii gościnnych występów u innych, polskich youtuberów. W jego ręce trafia automatyczna szczoteczka pewnej znanej firmy i pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że szczoteczka posiada bluetooth.
Survival ZombieCraft Z Survival ZombieCraft Z
Survival ZombieCraft Z
2669
Obejrzyj
Porcja żartów o grach typu survival upchnięta w jednej, pomysłowej animacji. Sama animacja może nie powala wykonaniem, ale każdy kto grał w grę, której stawką było przetrwanie, z pewnością zrozumie przesłanie. Zapraszamy!
Kompilacja Vines: Zach King Kompilacja Vines: Zach King
Kompilacja Vines: Zach King
2566
Obejrzyj
Sztuczki i triki w wykonaniu Zacha Kinga co jakiś czas obiegają internet. Nie są to ani zabawy w iluzjonistę, ani pseudo magiczne sztuczki, ale zdecydowanie jest to świetny montaż i przede wszystkim ciekawy pomysł. Co tym razem...
Najlepsze Vines IV - Top20 Najlepsze Vines IV - Top20
Najlepsze Vines IV - Top20
3513
Obejrzyj
Najnowsza porcja vines, od najbardziej lubianych autorów zebrana w jednej, solidnej kompilacji. Tym razem w menu muzyczne połączenia, podwórkowy humor i typowo amerykańskie żarty.
Taneczny teledysk i mistrz montażu Taneczny teledysk i mistrz montażu
Taneczny teledysk i mistrz montażu
2673
Obejrzyj
Pewien, dość zwinnie poruszający się facet postanowił uchwycić kilka swoich wygibasów z przerobioną muzyką z "Kosmicznego meczu" w tle. Trzeba przyznać, że oryginalnie zmontował pod to wszystko klip.
Robocop vs Terminator Robocop vs Terminator
Robocop vs Terminator
3720
Obejrzyj
Gdybyście w jednym narożniku zobaczyli Robocopa, a w drugim Terminatora, to kogo obstawilibyście w takiej walce? Dzięki dobremu pomysłowi i jeszcze lepszemu montażowi macie okazję przekonać się, który z nich przetrwałby takie...
Człowiek orkiestra Człowiek orkiestra
Człowiek orkiestra
2874
Obejrzyj
Przed wami połączenie, na miarę XXI: technologia i talent. Gitara akustyczna z bezprzewodowym kontrolerem MIDI oraz muzyk, który nie dość, że gra na gitarze, to jeszcze obsługuje ów kontroler.
Udane połączenie Udane połączenie
Udane połączenie
2877
Obejrzyj
Film "Krwawy sport" to ścisła czołówka światowego kina kopanego. Reklama Mentosów była elementem, który dzisiaj uznalibyśmy za współtworzący popkulturę w latach 90. Co mogło wyjść z takiego połączenia? Sprawdźcie sami.
Borewicz i Incepcja Borewicz i Incepcja
Borewicz i Incepcja
3586
Obejrzyj
Połączenie nieśmiertelnego porucznika Borewicza z Incepcją.
Portal Kombat Portal Kombat
Portal Kombat
4486
Obejrzyj
Chcesz zagrać w dwie gry, ale pieniędzy starczy Ci na tylko jedną z nich? Nie martw się! Rozwiązanie tego problemu jest prostsze niż Ci się wydaje.
Parkour i samochód Parkour i samochód
Parkour i samochód
5487
Obejrzyj
Parkourowe sztuczki z samochodami rodziców to nie jest najlepszy pomysł.