Tag polimaty - śmieszne filmiki

Zbrodnia prawie doskonała Zbrodnia prawie doskonała
Zbrodnia prawie doskonała
2256
Obejrzyj
Radek tym razem opowie nam o losach dwóch panów, którzy dokonali zbrodni prawie doskonałej. Jednakże, jak to w życiu bywa, nie ma rzeczy doskonałych. Obejrzyjcie odtworzony przebieg zbrodni sprzed dziewięćdziesięciu lat.
Skąd się wzięły dni tygodnia? Skąd się wzięły dni tygodnia?
Skąd się wzięły dni tygodnia?
2395
Obejrzyj
Jesteśmy przyzwyczajeni do nazw tygodnia, tak jakby istniały od zawsze. Posłuchajcie co na ten temat ma do powiedzenia Radek Kotarski i dlaczego dni tygodnia nazywają się tak, a nie inaczej.
(Nie)wybuchająca puszka (Nie)wybuchająca puszka
(Nie)wybuchająca puszka
2124
Obejrzyj
Lato to czas spożywania napojów w dużych ilościach. Tym razem Polimaty pokaże Wam jak w łatwy sposób poradzić sobie z napojem gazowanym. Aby nie zostać ochlapanym wystarczy prosta czynność.
Ko(sz)mar nocy letniej - Polimaty Ko(sz)mar nocy letniej - Polimaty
Ko(sz)mar nocy letniej - Polimaty
2858
Obejrzyj
Radek Kotarski tym razem opowie Wam o komarach. Posłuchajcie jak żyją i dlaczego tak bardzo przeszkadzają nam te owady. W sam raz na letnie wieczory.
Operacja Operacja "Ostra Brama" - Polimaty
Operacja "Ostra Brama" - Polimaty
2242
Obejrzyj
Kolejny ciekawy wątek z historii Polski, o którym pewnie nie słyszeliście w szkole. Radosław Kotarski opowie wam o ważnych wydarzeniach w Wilnie z czasów II Wojny Światowej. Warto poznać bliżej zapomnianych bohaterów.
AK-47 - Polimaty AK-47 - Polimaty
AK-47 - Polimaty
3443
Obejrzyj
Radosław Kotarski tym razem postanowił przedstawić wszystkim historię i sposób działania karabinu AK-47. Warto zobaczyć nawet jeśli nie macie bladego pojęcia o działaniu jakiejkolwiek broni. Wszystko jak zawsze podane w bardzo...
Pirackie życie! Polimaty Pirackie życie! Polimaty
Pirackie życie! Polimaty
2244
Obejrzyj
Piraci to bardzo popularny wątek w branży rozrywkowej. Jednak jak ma się wizerunek pirata z filmów do rzeczywistości? Posłuchajcie co ciekawego znalazł na ten temat Polimaty i na prawdę wyglądało życie pirata.
Dlaczego Polska upadła - Polimaty Dlaczego Polska upadła - Polimaty
Dlaczego Polska upadła - Polimaty
3242
Obejrzyj
Historia Polski jest bardzo burzliwa. Polimaty postanowił zaprezentować w ciekawy sposób dlaczego doszło do rozbiorów i co spowodowało upadek Polski. Warto zobaczyć, tym bardziej jeśli nudzą was lekcje historii w szkole.
Polak, który zatrzymał śmierć - Polimaty Polak, który zatrzymał śmierć - Polimaty
Polak, który zatrzymał śmierć - Polimaty
2085
Obejrzyj
Rzadko słyszymy o wielkich dokonaniach Polaków. Warto więc zobaczyć najnowszą produkcję Polimaty i posłuchać czego ważnego dokonał porucznik Józef Kosacki. polecamy szczególnie fanom wojskowości pragnącym dowiedzieć się więcej...
Niepozorny zabójca - Polimaty Niepozorny zabójca - Polimaty
Niepozorny zabójca - Polimaty
3242
Obejrzyj
Polimaty tym razem podjął się trudnego tematu palenia papierosów. Tu możecie dowiedzieć się samych faktów zaprezentowanych w zrozumiały i ciekawy sposób. Warto pokonać ten paskudny nałóg.
"Najwienkrze błendy w jenzyku polskim" - Polimaty
"Najwienkrze błendy w jenzyku polskim" - Polimaty
3645
Obejrzyj
Polimaty wraca z kolejnym wartościowym nagraniem. Język polski jest jednym z najtrudniejszych na świecie. Warto więc rzucić okiem na najczęstsze błędy popełniane przez Polaków.
Co się czai w wodzie z kranu? - Polimaty Co się czai w wodzie z kranu? - Polimaty
Co się czai w wodzie z kranu? - Polimaty
3904
Obejrzyj
Codziennie jesteśmy bombardowani reklamami wód mineralnych. Ale czy powinniśmy obawiać się wody z kranu? Czy warto wydawać kilkakrotnie więcej pieniędzy na wody mineralne? Na te pytania odpowie wam Radek z Polimaty.
Jaki znak Twój? Orzeł, paw, lew? Polimaty Jaki znak Twój? Orzeł, paw, lew? Polimaty
Jaki znak Twój? Orzeł, paw, lew? Polimaty
3568
Obejrzyj
Kolejny warto obejrzenia odcinek od Polimaty. Tym razem poznasz historię polskich symboli narodowych. Dlaczego polskie godło i flaga wyglądają tak a nie inaczej? To wszystko i wiele więcej zobaczysz na tym filmiku.