Tag praca - śmieszne filmiki

Szwagry: lecznica u Szwagra #3 Szwagry: lecznica u Szwagra #3
Szwagry: lecznica u Szwagra #3
12777
Obejrzyj
Lecznica Szwagrów działa pełną parą. Nasi bohaterowie zaczęli przechodzić przed codzienne komplikacje, oczywiście nieco rozdmuchane przez właściwą dla Szwagrów porcję absurdu. Sprawdźcie jak poradzili sobie tym razem!
Narzędzia prawdziwych profesjonalistów Narzędzia prawdziwych profesjonalistów
Narzędzia prawdziwych profesjonalistów
4224
Obejrzyj
Podobno prawdziwy profesjonalista poradzi sobie nawet bez swoich narzędzi. Pytanie brzmi po co, skoro technologia tak poszła do przodu, że narzędzia ograniczają ludzką pracę do minimum. Praca ze sprzętem przedstawionym w...
Nie chcę być strażakiem! Nie chcę być strażakiem!
Nie chcę być strażakiem!
19
1
2870
Obejrzyj
Humorystyczny spot, łamiący tabu związane z osobami niepełnosprawnymi. Po takich produkcjach autorzy "słynnego spotu" o dopalaczach powinny spalić się ze wstydu.
Mistrzowie w swoim fachu Mistrzowie w swoim fachu
Mistrzowie w swoim fachu
4843
Obejrzyj
Niezależnie od pracy jaką wykonujesz, zawsze można wykonywać ją lepiej. Są natomiast ludzie, którzy efektownością i efektywnością swojej pracy są już bliscy perfekcji. Przekonajcie się sami!
W pracowni introligatora W pracowni introligatora
W pracowni introligatora
1967
Obejrzyj
Z pewnością część z was nie wie czym zajmuje się introligator lub nawet nigdy tej nazwy nie słyszało. W dużym skrócie jest to osoba, która przywraca życie zniszczonym książkom, a oprócz tego może np. książkę stworzyć z...
Czego nie mówić na rozmowie o pracę? Czego nie mówić na rozmowie o pracę?
Czego nie mówić na rozmowie o pracę?
21
2
6856
Obejrzyj
Każdy, kto odbył w swoim życiu choćby jedną "rozmowę o prace", z pewnością wie, że istnieją zwroty oraz zachowania, których podczas takiego spotkania nie należy prezentować. Cała reszta już za chwilę będzie miała okazję się z...
Samochód wydaje dziwne dźwięki Samochód wydaje dziwne dźwięki
Samochód wydaje dziwne dźwięki
3451
Obejrzyj
Pewien koleś ma nietypowy problem z silnikiem. Wydaje on dziwne, irytujące dźwięki, ale tylko wewnątrz auta. Nawet przy otwartej masce, na zewnątrz nic nie słychać. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?
Praca przy komputerze, kiedy masz kota Praca przy komputerze, kiedy masz kota
Praca przy komputerze, kiedy masz kota
3975
Obejrzyj
Koty to nietypowe stworzenia. Można je kochać lub nienawidzić i dla jednych będą one wyjątkowe, a dla innych dziwne i irytujące. Właściciele tych kotów z pewnością zaliczają się do tych pierwszych i mają wręcz anielską...
Cyanide & Happiness: Harry Cyanide & Happiness: Harry "Przystojny Rzeźnik" II
Cyanide & Happiness: Harry "Przystojny Rzeźnik" II
2915
Obejrzyj
Jeżeli ktoś nie mógł doczekać się drugiej części przygód Harrego "Przystojnego Rzeźnika", to w końcu może odetchnąć z ulgą. Tym razem Harry zmierzy się z przykrą sytuacją, czyli przymusową zmianą pracy.
Kolejny morał z DOPALACZY Kolejny morał z DOPALACZY
Kolejny morał z DOPALACZY
4872
Obejrzyj
Adam, Filip i Ewa, bohaterowie i twórcy tego filmiku o dopalaczach wykonali kawał dobrej roboty. Dzięki temu powstał jeden z lepszych spotów o dopalaczach.
Jak oni śpiewają? Jak oni śpiewają?
Jak oni śpiewają?
2264
Obejrzyj
Autor żartu przekonał kilku przechodniów do tego, by zaśpiewali dla niego zwrotkę losowej piosenki, aby mógł użyć ich głosu jako dowodu w swojej pracy magisterskiej. Na jakie talenty trafił? Sprawdźcie sami!
Zdenerwowany listonosz Zdenerwowany listonosz
Zdenerwowany listonosz
2633
Obejrzyj
Pewnego listonosza bardzo zirytowała blokada miasta spowodowana rajdem rowerowym. Rajd, rajdem, sport, sportem, ale on swoją pracę wykonać musiał i postanowił otwarcie pokazać swoje niezadowolenie.
Cyanide & Happiness: klaun Cyanide & Happiness: klaun
Cyanide & Happiness: klaun
2889
Obejrzyj
Niełatwo jest być klaunem i nie zawsze jako klaun można dostać pracę. Nasz bohater nie dawał jednak za wygraną i dostał wreszcie posadę w cyrku. Niedługo później przekonał się, że nie była to praca, której by się spodziewał.
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem? Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
6716
Obejrzyj
Strażak to zawód powszechnie ceniony. Małym chłopcom może podobać się wóz strażacki, mundur albo samo pomaganie ludziom podczas pożarów. Są też jednak osobliwe jednostki, którym podoba się coś innego. Radom!
Rosyjski pracownik dokręca śrubę Rosyjski pracownik dokręca śrubę
Rosyjski pracownik dokręca śrubę
9355
Obejrzyj
Zakład montujący pociągi odwiedziła telewizja. Każdy pracownik ostro wziął się do roboty, aby pokazać jak ciężko trzeba pracować. Szczególnie jedno zadanie jest warte szczególnej uwagi.
Jak wygląda życie kowala Jak wygląda życie kowala
Jak wygląda życie kowala
3847
Obejrzyj
Może w dzisiejszych czasach nie ma za dużo kowali, ale nie zmienia to faktu, że ten zawód ma swój charakter. Poznajcie pana Stanisława Moćko z Oblęgorka, który zajmuje się tym fachem od lat.