Tag prawda - śmieszne filmiki

Szczera randka Szczera randka
Szczera randka
6417
Obejrzyj
Randki, szczególnie te pierwsze wyglądałyby zupełnie inaczej, gdyby w trakcie rozmowy obie strony były całkowicie szczere. Często pewnie skończyłby się już po pierwszym zdaniu. Oto jak mogłyby wyglądać niektóre z nich.
Film o prawdzie i fałszu Film o prawdzie i fałszu
Film o prawdzie i fałszu
1820
Obejrzyj
SciFun powraca z dłuższą, bo ponad godzinną produkcją. Trudno się dziwić, że filmik trwa tyle czasu, ponieważ poruszony zostaje bardzo istotny temat, czyli temat oceny wiarygodności informacji, którymi jesteśmy zalewani...
Co by było gdyby... mężczyźni mówili co myślą #2 Co by było gdyby... mężczyźni mówili co myślą #2
Co by było gdyby... mężczyźni mówili co myślą #2
3310
Obejrzyj
Czy chcielibyśmy aby wszyscy i zawsze mówili to co faktycznie myślą? Z pozoru na pewno tak, ale kiedy zagłębimy się w temat bardzo szybko można zmienić zdanie. Oto jak wyglądałyby codzienne sytuacje, gdyby faceci mówili to co...
Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość
Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość
1939
Obejrzyj
Już niebawem, dzięki Facebookowi możliwe będzie dokonywanie pewnego rodzaju podróży w czasie. Nie wszystko jednak powinniśmy zamieszczać w swoim profilu. Z tego i kilku jeszcze innych tematów śmieje się ekipa Cyanide. Wyszło...
Cyanide & Happiness: Spadamy! Cyanide & Happiness: Spadamy!
Cyanide & Happiness: Spadamy!
2107
Obejrzyj
W chwilach, kiedy wydaje się nam, iż nie ma już żadnego ratunku, często silimy się na chwilę szczerości. Niestety, czasami prawda może przerosnąć nas samych lub role mogą się odwrócić, tak jak w tym przypadku.
10 teorii spiskowych, które okazały się prawdą 10 teorii spiskowych, które okazały się prawdą
10 teorii spiskowych, które okazały się prawdą
2068
Obejrzyj
Teorie spiskowe towarzyszą ludziom od lat. Często jednak, niewiarygodne zdarzenia, którym uprzednio przyczepiono łatkę "teorii spiskowych", okazywały się prawdą. Przed wami dziesięć takich historii. Zapraszamy!
Lądowanie na księżycu - fakty i mity Lądowanie na księżycu - fakty i mity
Lądowanie na księżycu - fakty i mity
1621
Obejrzyj
Dokładnie 20 lipca miała miejsce 46. rocznica pojawienia się pierwszych ludzi na księżycu. Wiele osób twierdzi jednak, że takie lądowanie nigdy nie miało miejsca. Oto kilka faktów i mitów, które pomogą rozwiać wątpliwości.
Spokojnie! To tylko prank! Spokojnie! To tylko prank!
Spokojnie! To tylko prank!
21
2
2308
Obejrzyj
Grupa łotewskich komików zażartowała sobie z osób nagrywających tzw. pranki, czyli żarty z ukrytą kamerą. Zwrócili oni uwagę na pewien poważny problem. Autorzy takich żartów często robią rzeczy wybitnie głupie, a później...
Cała prawda o Counter Strike Cała prawda o Counter Strike
Cała prawda o Counter Strike
2096
Obejrzyj
Autor filmiku poruszył bardzo ważne kwestie dotyczące dzisiejszych graczy oraz samego "grania". Na celownik trafiła gra Counter Strike, ale równie dobrze można by było zastąpić ten tytuł dziesiątkami innych. Jakie jest wasze...
Cała prawda o mężczyznach Cała prawda o mężczyznach
Cała prawda o mężczyznach
2611
Obejrzyj
AbstrachujeTV i ich najnowsza produkcja. Tym razem mamy okazję obejrzeć reportaż przedstawiający całą prawdę o polskich mężczyznach. Trafiacie w kanon czy może łamiecie stereotyp?
Wykrywacz kłamstw i pytania do mamy Wykrywacz kłamstw i pytania do mamy
Wykrywacz kłamstw i pytania do mamy
2841
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że wasza mama zgodziła się na eksperyment z wykrywaczem kłamstw, a wy możecie zadać jej podczas niego dowolne pytanie. Kilka pań zgodziło się na taką zabawę, a oto efekty tegoż eksperymentu. Mogą się przydać...
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas? AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
17
4
2239
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od chłopaków z ekipy Abstrchuje. Tym razem dobrze znany wszystkim problem i stały element naszej codzienności. Zdecydowanie coś jest w tym, że na podobne sytuacje często reagujemy podobnie.
Abstrachuje: Co mówią celebryci? Abstrachuje: Co mówią celebryci?
Abstrachuje: Co mówią celebryci?
1547
Obejrzyj
Ofiarą chłopaków z AbstrachujeTV padł niezbyt wymagający cel, bowiem tym razem skupili się na celebrytach, którzy z reguły są niewyczerpalnymi źródłami głupich tekstów i zachowań. Co z tego wyszło? Sprawdźcie sami!
Godzilla w Wielkopolsce Godzilla w Wielkopolsce
Godzilla w Wielkopolsce
22
1
3962
Obejrzyj
Amatorska kamera uchwyciła co w rzeczywistości wydarzyło się, w ostatnich dniach na Wielkopolsce. Fani teorii spiskowych twierdzą, że był to huragan lub trąba powietrza. My jednak znamy prawdę!
Ukryta prawda 3 Ukryta prawda 3
Ukryta prawda 3
2259
Obejrzyj
Zbiór historyjek z życia wziętych. Niektóre z pewnością zostały lekko podkolorowane, ale w końcu czego nie robi się dla publiki? Warto dodać, że chłopaki przechodzą wreszcie od słów do czynów.
Jak kłamiemy u lekarza Jak kłamiemy u lekarza
Jak kłamiemy u lekarza
2498
Obejrzyj
Katar lub lekkie przeziębienie spowodowane brakiem szalika? AbstrachujeTV pokazują całą prawdę o kłamstwach u lekarza.