Tag prawo - śmieszne filmiki

10 przestępstw popełnionych przez nieletnich 10 przestępstw popełnionych przez nieletnich
10 przestępstw popełnionych przez nieletnich
2605
Obejrzyj
Jeżeli ktoś myśli, że zbrodnie i przestępstwa to działka jedynie dorosłych oraz bezwzględnych kryminalistów, to jest w sporym błędzie. Przed wami 10 przestępstw popełnionych przez nieletnich.
10 zbanowanych gier 10 zbanowanych gier
10 zbanowanych gier
17166
Obejrzyj
Są kraje, w których przepisy dotyczące gier są tak absurdalne, iż spowodowały zwyczajne zablokowanie sprzedaży niektórych z tytułów. Przed wami lista 10 gier, które zostały "zbanowane"!
Obrona konieczna w Polsce Obrona konieczna w Polsce
Obrona konieczna w Polsce
2108
Obejrzyj
Wiele razy słyszy się o historiach, w których ofiara napadu czy rabunku została nagle oprawcą, bo broniła swojego mienia lub siebie samego. Jak wygląda to w praktyce? Przed wami ciekawy wywiad z ekspertem w tej dziedzinie.
Stop stereotypom w Polsce! Stop stereotypom w Polsce!
Stop stereotypom w Polsce!
2956
Obejrzyj
Przewodniczący tęczowej armii staje się coraz bardziej aktywny w internecie. Tym razem postanowił nam wyjawić na kogo będzie głosował. Nie jest to oczywiście tak ważne, jak fakt o czyje prawa walczy.
Dowcip z legalnymi wyścigami ulicznymi Dowcip z legalnymi wyścigami ulicznymi
Dowcip z legalnymi wyścigami ulicznymi
3142
Obejrzyj
Macie ochotę się na wyścig po ulicach miasta? Mamy dla Was złą wiadomość... To nielegalne. Za to można zrobić coś zupełnie innego. Roman Artwood i jego kumple postanowili wykorzystać w tym celu głośnik i dźwięki z prawdziwego...
Elementarne prawo w Tabulistanie Elementarne prawo w Tabulistanie
Elementarne prawo w Tabulistanie
3031
Obejrzyj
Kawałek filmu "Niech żyje Francja". Zanim przyjedziemy do jakiegoś kraju, warto poznać zwyczaje miejscowej ludności. Może się okazać, że zwykły gest jest bardzo obraźliwy, albo że nie możemy robić czegoś co u nas jest legalne....
Prawo i Porządek: KFC Prawo i Porządek: KFC
Prawo i Porządek: KFC
2412
Obejrzyj
Prawo i Porządek to dość znany serial kryminalny. Pokazywał akcję z sądu i ze śledztwa. Co powiecie na taką akcję w formie plasteliny i... kurczaków? Wyszła z tego całkiem fajna kombinacja, obejrzyjcie bo warto.
Kolejny egzamin na prawo jazdy Kolejny egzamin na prawo jazdy
Kolejny egzamin na prawo jazdy
9554
Obejrzyj
Nie zdany egzamin na prawo jazdy zazwyczaj spowodowany jest błędem zdającego. Jednak czy w tym przypadku też tak było?
Zatrzymaj się Zatrzymaj się
Zatrzymaj się
5695
Obejrzyj
Policyjny lizak nie wystarczy do zatrzymania niektórych samochodów. Prawdopodobieństwo zatrzymania się kierowcy jest odwrotnie proporcjonalne do osiągów prowadzonego samochodu.