Tag przebranie - śmieszne filmiki

Hydraulicy - JeleniaMafia Hydraulicy - JeleniaMafia
Hydraulicy - JeleniaMafia
2628
Obejrzyj
JeleniaMafia powraca, a na ich celowniku znalazł się autor jednego z komentarzy na YouTube. W ramach poszukiwań ekipa przebrana za hydraulików postanowiła przeprowadzić kontrolę w kilku blokach.
Miś od Coca-Coli Miś od Coca-Coli
Miś od Coca-Coli
3344
Obejrzyj
Każde, nawet najprostsze zajęcie może być widowiskowe i kreatywne, jeżeli tylko poświęcimy mu odrobinę chęci. Operator tego kostiumu jest najlepszym tego przykładem. Wygląda też na to, że sam świetnie bawi się w tej pracy.
Pomysłowy kostium mecha Pomysłowy kostium mecha
Pomysłowy kostium mecha
2864
Obejrzyj
Chociaż kostiumowy szał związany z zabawami w klimacie Halloween mamy już za sobą, to niektóre z przebrań warte są pokazania. Tym razem mowa o podwójnym stroju: dla ojca i dziecka jednocześnie.
Mistrzowie kamuflażu Mistrzowie kamuflażu
Mistrzowie kamuflażu
2834
Obejrzyj
Niezależnie od tego czy ktoś jest zwolennikiem legalizacji marihuany czy też nie, powinien dostrzec jak absurdalnie wypadli funkcjonariusze policji w tym krótkim "epizodzie". Do gazety zabrakło jedynie kapelusza i doklejonych...
Najgorszy strój na Halloween Najgorszy strój na Halloween
Najgorszy strój na Halloween
3312
Obejrzyj
Jeżeli nie wiecie czym jest spaczone pojęcie poprawności politycznej, to idealną definicję tego słowa poznacie po obejrzeniu tego filmiku. Przed rozpoczęciem, spróbujcie odgadnąć jaki strój na Halloween może zostać uznany za...
Pomysłowy kostium Pomysłowy kostium
Pomysłowy kostium
2992
Obejrzyj
Aby stworzyć zaskakujący i pomysłowy strój wcale nie potrzeba inwestować w niego dużych sum pieniędzy, dołączać widowiskowego makijażu i tak dalej... Czasami wystarczy odrobina kreatywności!
Nie podskakuj do maskotek Nie podskakuj do maskotek
Nie podskakuj do maskotek
3548
Obejrzyj
Przemoc nigdy nie będzie rozwiązaniem, a już zwłaszcza jeśli ma się walczyć z zebrą. Temu panu najwyraźniej było mało wrażeń na górce i postanowił urozmaicić sobie czas bijatyką z jedną z maskotek. Trochę głupio dostać w zęby...
Świąteczne życzenia od muchołówki Świąteczne życzenia od muchołówki
Świąteczne życzenia od muchołówki
4892
Obejrzyj
Charlie nie jest jak inne rośliny w doniczkach i udowodni to przebierając się za świętego mikołaja. Wszystkiego najlepszego na święta od mikołajkowej muchołówki!
Żart ze spadającym dzieckiem Żart ze spadającym dzieckiem
Żart ze spadającym dzieckiem
5309
Obejrzyj
Roman Atwood uwielbia wykręcać numery. Nie ma znaczenia kto jest jego ofiarą i jakim kosztem będzie się z kogoś śmiał. Tym razem ofiarą jego dowcipu stała się jego żona. Niecodziennie ogląda się, jak własne dziecko spada z piętra.
Klaun - Rémi Gaillard Klaun - Rémi Gaillard
Klaun - Rémi Gaillard
3767
Obejrzyj
Rémi powraca, by ponownie wkręcać przechodniów i wycinać im różne numery. Tym razem przebrał się za klauna i postanowił wyciąć kilka numerów. Będzie się działo!
Żart z przerażającą, martwą dziewczyną Żart z przerażającą, martwą dziewczyną
Żart z przerażającą, martwą dziewczyną
3877
Obejrzyj
Uważajcie na wszelkie strzygi i strachy, jakie mogą się czaić za każdym rogiem. Nie znacie ani dnia, ani godziny, kiedy zaatakuje Was... martwa dziewczyna! Ekipa PrankvsPrank postanowiła zrobić coś innego i postraszyła...
Uruk Hai na zakupach Uruk Hai na zakupach
Uruk Hai na zakupach
2613
Obejrzyj
Sauron powinien lepiej pilnować godzin pracy swoich żołnierzy, bo zamiast mordować i zabijać chodzą po supermarketach. Oczywiście każdy zasługuje na przerwę, ale te zakupy to już lekkie przegięcie. Zobaczcie sami.
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
19
2
14745
Obejrzyj
Na boisko wchodzi koleś w wieku mniej więcej skamieliny i zabiera się za grę w piłkę. Oczywiście na początku mu nie idzie, ale potem wstępuje w niego coś niesamowitego. Czy to na pewno jest dziadek? Zobaczcie sami, że wygląd to...
Rémi Gaillard - Zwierzęta znowu atakują Rémi Gaillard - Zwierzęta znowu atakują
Rémi Gaillard - Zwierzęta znowu atakują
3270
Obejrzyj
Jak już zdążyliśmy się przekonać, Rémi Gaillard powrócił na dobre. Tym razem ma ze sobą jeszcze więcej głupkowatych przebrań i jeszcze więcej szalonych pomysłów. Zobaczcie co wyczynia, kiedy obudzi w sobie prawdziwe zwierzę.
SA Wardega - Senior atakuje! SA Wardega - Senior atakuje!
SA Wardega - Senior atakuje!
4087
Obejrzyj
Tym razem SA Wardega postanowił nieco się zestarzeć. Oczywiście wiadomo jacy są starzy ludzie. Każdy z nich ma jakieś dziwactwa, a nasz bohater postanowił bez ogródek to przedstawić. Zobaczcie co wyprawiał w przebraniu seniora.
Marianna Gender Marianna Gender
Marianna Gender
3391
Obejrzyj
Gender to tematyka, którą trudno przełknąć w profesjonalnej formie, więc co powiecie na występ waszego ulubionego Cyber Mariana? Tym razem Marian postanowił nieco zmienić swój image i popytać ludzi, co wiedzą o tej dziwnej idei.