Tag przechodnie - śmieszne filmiki

Co to za pantalony obcisłe? Co to za pantalony obcisłe?
Co to za pantalony obcisłe?
3216
Obejrzyj
Bartek USA ma już dość swojego megafonu i postanowił zrobić coś nowego. Dla dobra ludzi, którym pomaga postanowił opuścić swój samochód i tym razem rozmawiać z przechodniami twarzą w twarz!
Żart z Gwiezdnych Wojen - Rémi Gaillard Żart z Gwiezdnych Wojen - Rémi Gaillard
Żart z Gwiezdnych Wojen - Rémi Gaillard
5263
Obejrzyj
Rémi ponownie szaleje i tym razem postanowił kroczyć ścieżką mocy. Przechodnie, którzy padną ofiarą jego żartów przekonają się co to znaczy balansować pomiędzy dobrą, a złą stroną. Niech moc żartu będzie z nimi.
Najlepsze żarty od Medicore Films Najlepsze żarty od Medicore Films
Najlepsze żarty od Medicore Films
2583
Obejrzyj
Ekipa Medicore Films to banda niepoprawnie śmiesznych ludzi, którzy uwielbiają wycinać ludziom niestandardowe numery. Z racji tego, że ten rok zbliża się ku końcowi postanowili zrobić małe podsumowanie swojej dotychczasowej...
Filmy w prawdziwym życiu Filmy w prawdziwym życiu
Filmy w prawdziwym życiu
2743
Obejrzyj
Życie to nie film, ale czemu by nie wprowadzić kilku elementów z najlepszych produkcji do naszego życia? Do takiego samego wniosku doszedł Ravgor! Przechodnie na pewno będą zaskoczeni jego wygłupami.
Apokalipsa Zombie - SA Wardega Apokalipsa Zombie - SA Wardega
Apokalipsa Zombie - SA Wardega
5394
Obejrzyj
Zwykła wyprawa na grzyby może zamienić się w prawdziwy koszmar, zwłaszcza kiedy w lesie grasują... zombie! Gdyby tego było mało, zombiaki atakują również miasto i niczego nieświadomych przechodniów! Ratuj się kto może, bo...
Z dupy do ucha Z dupy do ucha
Z dupy do ucha
7657
Obejrzyj
Macie ochotę na parę ostrych tekstów od Człowieka Wargi? To bardzo dobrze, bo tym razem będzie prowokował przechodniów przy pomocy Ravgora. Niektórzy ludzie strasznie dziwnie reagują na tego typu gadanie. Przekonajcie się sami...
Grzechotanie Grzechotanie
Grzechotanie
2966
Obejrzyj
Sadama czasami trudno jest zrozumieć, ale jedno trzeba mu przyznać... ma chłopak wzięcie. Jak się okazuje by kogoś poznać nie potrzeba wymyślnych tekstów i wyglądu Herkulesa. Wystarczy grzechotanie.
Co to za kontrabanda? Co to za kontrabanda?
Co to za kontrabanda?
2579
Obejrzyj
BartekUSA powraca by patrolować ulice i pilnować porządku. Nikt się nie ukryje przed jego wzrokiem. Ani nierówno położony bruk, ani też łysole, które przewożą kontrabandę. Zobaczcie sami, jak dobrze sobie radzi.
Zapytaj Beczkę - Szacunek ludzi ulicy Zapytaj Beczkę - Szacunek ludzi ulicy
Zapytaj Beczkę - Szacunek ludzi ulicy
2480
Obejrzyj
Krzysztof z Zapytaj Beczkę podróżuje sobie po Japonii, a tym czasem powierza swój cenny kanał kolejnym YouTuberom. Tym razem padło na Wapniaka i Ravgora, którzy postanowili męczyć zwykłych przechodniów pytaniami z komentarzy....
Oklaskiwanie przechodniów Oklaskiwanie przechodniów
Oklaskiwanie przechodniów
3955
Obejrzyj
Czy nie uważacie, że w naszym życiu przydałoby się więcej docenienia? Na szczęście Ravgor i jego pomocnicy doskonale to rozumieją i postanowili docenić codzienne trudy niektórych przechodniów.
Ej sorry, gdzie jest...? Ej sorry, gdzie jest...?
Ej sorry, gdzie jest...?
3413
Obejrzyj
Zdarza się Wam bezskutecznie szukać jakiegoś sklepu? Zawsze można w takim przypadku spytać przechodniów. Jaka będzie reakcja ludzi jeśli spytamy o dany obiekt stojąc tuż przy nim? Zobaczcie koniecznie.
3 maja - co wiemy o tym święcie? CzyliSatyra 3 maja - co wiemy o tym święcie? CzyliSatyra
3 maja - co wiemy o tym święcie? CzyliSatyra
2819
Obejrzyj
Specjaliści od testów gimnazjalnych tym razem sprawdzali wiedzę przechodniów ze święta 3 maja. Pytania o konstytucję czy Tadeusza Kościuszko były dla wielu zaskakujące. Niektóre odpowiedzi są szokujące.
Pyta.pl - Niespodzianka w pudełku Pyta.pl - Niespodzianka w pudełku
Pyta.pl - Niespodzianka w pudełku
4826
Obejrzyj
Chłopaki z Pyta.pl znowu postawili na kontrowersje. Tym razem schowali niespodziankę w pudełku do wymacania dla przechodniów. Warto zobaczyć dla chociażby samych reakcji przechodniów.
Przechodnie, którym życie niemiłe - Kompilacja Przechodnie, którym życie niemiłe - Kompilacja
Przechodnie, którym życie niemiłe - Kompilacja
2468
Obejrzyj
Kompilacja najróżniejszych zdarzeń z udziałem pieszych na drodze. Czasami śmieszne, a czasami straszne. Na pewno warto zobaczyć.