Tag przygoda - śmieszne filmiki

Więcej niż jedno życie Więcej niż jedno życie
Więcej niż jedno życie
2187
Obejrzyj
Gonciarz znany głównie z serii "Zapytaj Beczkę" stworzył bardzo profesjonalny, dobrze zmontowany i przede wszystkim ciekawy filmik o... poznawaniu świata i ludzie. Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
2361
Obejrzyj
Wiele osób marzy o romansie rodem ze starego filmu w klimacie noire. Jeżeli jesteś urodzonym pechowcem i pesymistą w każdym calu, niekoniecznie warto próbować podrywu w tym stylu.
Szwagier shot: Walenie Szwagier shot: Walenie
Szwagier shot: Walenie
12741
Obejrzyj
Antek rozumie Szwagra jak nikt inny, więc w sekundę rozkodował, że coś z nim jest nie tak. Chwilę później okazuje się, że wszystko przez żonę Szwagra i "całonocne walenie". Sprawdźcie koniecznie!
Szwagry: Taxi Szwagry: Taxi
Szwagry: Taxi
21
3
104702
Obejrzyj
Lokalni taksówkarze znają Antka jako złotego klienta. Tym razem nie było z czego jednak go oskubać i biedak wracał do domu pieszo. O wszystkim postanowił opowiedzieć Szwagrowi przy symbolicznej szklaneczce, a ten wpadł na...
Ślimaczy horror Ślimaczy horror
Ślimaczy horror
3141
Obejrzyj
Grupa przyjaciół ślimaków została wyrwana ze swojego codziennego życia w brutalny sposób i trafili do nieznanego świata ludzi. Tak dopiero zaczęły się ich kłopoty. Animacja na bardzo wysokim poziomie, zapraszamy do oglądania!
Wakacje z piekła rodem Wakacje z piekła rodem
Wakacje z piekła rodem
2369
Obejrzyj
Dla niektórych koniec wakacji to istne piekło, po dwóch miesiącach słodkiego lenistwa. Nie wszyscy natomiast wspominają swoje wakacyjne wyjazdy z uśmiechem na ustach. Przed wami dziesięć najgorszych, wakacyjnych przygód.
Śmietnikowe walki (Dubbing PL) Śmietnikowe walki (Dubbing PL)
Śmietnikowe walki (Dubbing PL)
1974
Obejrzyj
Kolejna produkcja z pełnym dubbingiem od Pawlikowych Fandubów. Tym razem główni bohaterowie stanęli do epickiej walki... na śmietniku w jakimś bocznym zaułku. Jak skończyło się to starcie? Przekonajcie się sami!
Wojtek Szumański - Dabi dam dam! Wojtek Szumański - Dabi dam dam!
Wojtek Szumański - Dabi dam dam!
2620
Obejrzyj
Krótka piosenka z profesjonalnie animowanym teledyskiem prosto z Painta! Wojtek postanowił nam zaśpiewać o afrykańskiej przygodzie i "Dabi dam dam". Zachęcamy do obejrzenia!
Cyanide & Happiness: leśna przygoda Cyanide & Happiness: leśna przygoda
Cyanide & Happiness: leśna przygoda
26
2
2932
Obejrzyj
Piękne krajobrazy, dzika roślinność oraz zwierzęta w swoim naturalnym otoczeniu. Tym wszystkim możemy zachwycać się podczas wizyty w lesie. Niektórzy jednak traktują piękno przyrody w bardziej dosłowny sposób.
Szwagry: bar Szwagry: bar
Szwagry: bar
16025
Obejrzyj
Szwagry i najnowszy odcinek ich przygód. Temat przewodni to oczywiście alkohol oraz przygody, jakie mogą nas spotkać kiedy lekko przesadzimy z jego ilością. Jak tym razem poradzili sobie nasi bohaterzy? Sprawdźcie sami!
Starbarians - odcinek 2 Starbarians - odcinek 2
Starbarians - odcinek 2
2639
Obejrzyj
Kolejna część przygód animowanych Starbarians! Jakiemu wyzwaniu tym razem stawiają czoła? Kim będzie ich kolejny, kosmiczny przeciwnik? I najważniejsze... Czy uda im się wyjść z tego cało? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Przygoda u Szwagra Przygoda u Szwagra
Przygoda u Szwagra
9270
Obejrzyj
Tym razem Antek zagląda do Szwagra, by uczcić pewną rocznicę... Niestety sam nie pamięta o co mogło chodzić. No, ale nie okazja jest ważna, lecz fakt że w końcu można coś uczcić kielichem. Jednakże tym razem Szwagrowe picie...
Wixiarze ze Szczecina - Papieros Wixiarze ze Szczecina - Papieros
Wixiarze ze Szczecina - Papieros
3281
Obejrzyj
Najlepszy sposób na palenie, to nie zaczynać palić. A jeśli już będziecie na tyle nierozsądni, żeby w ogóle zacząć, to przygotujcie się na tego typu przygody. Zobaczcie z czym muszą się borykać palacze na co dzień.
Nie, nie wyje***sz się Nie, nie wyje***sz się
Nie, nie wyje***sz się
4009
Obejrzyj
Przygoda z serii: "jak ja wsadzę palec w tyłek to i Ty wsadzisz?" Całość zakończona niezbyt szczęśliwym zakończeniem.
Przygoda w górach Przygoda w górach
Przygoda w górach
19
3
22052
Obejrzyj
Narkotyki halucynogenne nie są najlepszym środkiem na polepszenie samopoczucia. Zresztą tak jak każde inne środki odurzające.
Zwariowany dirty dancing Zwariowany dirty dancing
Zwariowany dirty dancing
3847
Obejrzyj
Przepiękna pogoda, tryskające życiem rośliny, przypadkowi przechodnie oraz on. Ten, który wie jak powinno nosić się różową spódniczkę wprost z filmu "Dirty dancing".