Tag przygoda - śmieszne filmiki

Więcej niż jedno życie Więcej niż jedno życie
Więcej niż jedno życie
25 stycznia 2016
1704
Obejrzyj
Gonciarz znany głównie z serii "Zapytaj Beczkę" stworzył bardzo profesjonalny, dobrze zmontowany i przede wszystkim ciekawy filmik o... poznawaniu świata i ludzie. Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
4 stycznia 2016
1798
Obejrzyj
Wiele osób marzy o romansie rodem ze starego filmu w klimacie noire. Jeżeli jesteś urodzonym pechowcem i pesymistą w każdym calu, niekoniecznie warto próbować podrywu w tym stylu.
Szwagier shot: Walenie Szwagier shot: Walenie
Szwagier shot: Walenie
22 grudnia 2015
11981
Obejrzyj
Antek rozumie Szwagra jak nikt inny, więc w sekundę rozkodował, że coś z nim jest nie tak. Chwilę później okazuje się, że wszystko przez żonę Szwagra i "całonocne walenie". Sprawdźcie koniecznie!
Szwagry: Taxi Szwagry: Taxi
Szwagry: Taxi
14 grudnia 2015
95975
Obejrzyj
Lokalni taksówkarze znają Antka jako złotego klienta. Tym razem nie było z czego jednak go oskubać i biedak wracał do domu pieszo. O wszystkim postanowił opowiedzieć Szwagrowi przy symbolicznej szklaneczce, a ten wpadł na...
Ślimaczy horror Ślimaczy horror
Ślimaczy horror
15 listopada 2015
2460
Obejrzyj
Grupa przyjaciół ślimaków została wyrwana ze swojego codziennego życia w brutalny sposób i trafili do nieznanego świata ludzi. Tak dopiero zaczęły się ich kłopoty. Animacja na bardzo wysokim poziomie, zapraszamy do oglądania!
Wakacje z piekła rodem Wakacje z piekła rodem
Wakacje z piekła rodem
20 września 2015
1928
Obejrzyj
Dla niektórych koniec wakacji to istne piekło, po dwóch miesiącach słodkiego lenistwa. Nie wszyscy natomiast wspominają swoje wakacyjne wyjazdy z uśmiechem na ustach. Przed wami dziesięć najgorszych, wakacyjnych przygód.
Śmietnikowe walki (Dubbing PL) Śmietnikowe walki (Dubbing PL)
Śmietnikowe walki (Dubbing PL)
18 września 2015
1487
Obejrzyj
Kolejna produkcja z pełnym dubbingiem od Pawlikowych Fandubów. Tym razem główni bohaterowie stanęli do epickiej walki... na śmietniku w jakimś bocznym zaułku. Jak skończyło się to starcie? Przekonajcie się sami!
Wojtek Szumański - Dabi dam dam! Wojtek Szumański - Dabi dam dam!
Wojtek Szumański - Dabi dam dam!
30 czerwca 2015
1955
Obejrzyj
Krótka piosenka z profesjonalnie animowanym teledyskiem prosto z Painta! Wojtek postanowił nam zaśpiewać o afrykańskiej przygodzie i "Dabi dam dam". Zachęcamy do obejrzenia!
Cyanide & Happiness: leśna przygoda Cyanide & Happiness: leśna przygoda
Cyanide & Happiness: leśna przygoda
26 czerwca 2015
2466
Obejrzyj
Piękne krajobrazy, dzika roślinność oraz zwierzęta w swoim naturalnym otoczeniu. Tym wszystkim możemy zachwycać się podczas wizyty w lesie. Niektórzy jednak traktują piękno przyrody w bardziej dosłowny sposób.
Szwagry: bar Szwagry: bar
Szwagry: bar
8 czerwca 2015
14156
Obejrzyj
Szwagry i najnowszy odcinek ich przygód. Temat przewodni to oczywiście alkohol oraz przygody, jakie mogą nas spotkać kiedy lekko przesadzimy z jego ilością. Jak tym razem poradzili sobie nasi bohaterzy? Sprawdźcie sami!
Starbarians - odcinek 2 Starbarians - odcinek 2
Starbarians - odcinek 2
7 maja 2015
2113
Obejrzyj
Kolejna część przygód animowanych Starbarians! Jakiemu wyzwaniu tym razem stawiają czoła? Kim będzie ich kolejny, kosmiczny przeciwnik? I najważniejsze... Czy uda im się wyjść z tego cało? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Zawsze coś... - Idę lasem, a tu... Zawsze coś... - Idę lasem, a tu...
Zawsze coś... - Idę lasem, a tu...
30 lipca 2014
1576
Obejrzyj
Spacery po lesie mogą skończyć się niespodziewanie. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wszystkie zło pochodzi z lasu? Przecież my stamtąd jesteśmy!
Przygoda u Szwagra Przygoda u Szwagra
Przygoda u Szwagra
19 maja 2014
8786
Obejrzyj
Tym razem Antek zagląda do Szwagra, by uczcić pewną rocznicę... Niestety sam nie pamięta o co mogło chodzić. No, ale nie okazja jest ważna, lecz fakt że w końcu można coś uczcić kielichem. Jednakże tym razem Szwagrowe picie...
Wixiarze ze Szczecina - Papieros Wixiarze ze Szczecina - Papieros
Wixiarze ze Szczecina - Papieros
4 stycznia 2014
2803
Obejrzyj
Najlepszy sposób na palenie, to nie zaczynać palić. A jeśli już będziecie na tyle nierozsądni, żeby w ogóle zacząć, to przygotujcie się na tego typu przygody. Zobaczcie z czym muszą się borykać palacze na co dzień.
Nie, nie wyje***sz się Nie, nie wyje***sz się
Nie, nie wyje***sz się
15 maja 2012
3574
Obejrzyj
Przygoda z serii: "jak ja wsadzę palec w tyłek to i Ty wsadzisz?" Całość zakończona niezbyt szczęśliwym zakończeniem.
Przygoda w górach Przygoda w górach
Przygoda w górach
3 września 2011
20165
Obejrzyj
Narkotyki halucynogenne nie są najlepszym środkiem na polepszenie samopoczucia. Zresztą tak jak każde inne środki odurzające.