Tag ptak - śmieszne filmiki

Bezszelestny sowi lot Bezszelestny sowi lot
Bezszelestny sowi lot
43
3
38203
Obejrzyj
Sowy posiadają osobliwą umiejętność, której pozazdrościć mogą jej wszystkie pozostałe, latające drapieżniki. Jest to niemalże bezszelestny lot. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami!
Kim byli doktorzy zarazy? Kim byli doktorzy zarazy?
Kim byli doktorzy zarazy?
3339
Obejrzyj
Wizerunek lekarzy w "dziobatych" maskach wkradł się do popkultury jako element grozy, czegoś złowieszczego. Większość z nas kojarzy to zapewne z zarazami w średniowieczu. Czy słusznie? Przekonajcie się sami!
Wściekła papuga Wściekła papuga
Wściekła papuga
17
3
6996
Obejrzyj
Właściciel pewnej papugi postanowił wymienić jej klatkę na nową. Ptak musiał być przywiązany emocjonalnie do swojego wcześniejszego domu, bo bardzo się zdenerwował i nie omieszkał tego zaprezentować.
Cyanide & Happiness: fabryka dzieci Cyanide & Happiness: fabryka dzieci
Cyanide & Happiness: fabryka dzieci
3415
Obejrzyj
Z pewnością znacie historyjkę o tym, że małe dzieci zostają przyniesione przez bociana. Gdyby tak było, to musiałaby istnieć również jakaś fabryka lub magazyn dzieci, a w związku z tym pojawiałyby się także komplikacje.
Rzeźba symulująca lot kolibra Rzeźba symulująca lot kolibra
Rzeźba symulująca lot kolibra
2340
Obejrzyj
Wolimy nawet nie myśleć jak długo trwało stworzenie takiej konstrukcji, a przy okazji oczekiwanego efektu, ale ruch każdej z części jest hipnotyzujący. Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: kaczka Donovan Cyanide & Happiness: kaczka Donovan
Cyanide & Happiness: kaczka Donovan
2931
Obejrzyj
Ludzie mają tendencję do nazywania zwierząt. Nie mogą mówi do psa "psie" lub do kota "kocie". Zawsze staramy się nadać im coś w rodzaju imienia lub ksywy. Cyanide udowadnia, że nie zawsze to popłaca.
Tańcząca mewa Tańcząca mewa
Tańcząca mewa
3514
Obejrzyj
Każdy z nas widział zapewne pokazy tresowanych zwierząt. Mimo tego wytresowanie mewy wydaje się bardzo oryginalnym sposobem, a nauczenie jej "tańca" wydawać by się mogło niemożliwe do wykonania. Mieszkańcowi Walii się to udało!
Jak rozwija się uzależnienie Jak rozwija się uzależnienie
Jak rozwija się uzależnienie
5784
Obejrzyj
Prostota najłatwiej przemawia do człowieka i nie inaczej jest tym razem. Dzięki tej prostej animacji można zrozumieć w jaki sposób działa uzależnienie. Niesamowite animacja i świetny pomysł. Naprawdę warto zobaczyć.
Pyskujący ptak Pyskujący ptak
Pyskujący ptak
3090
Obejrzyj
W dzisiejszych czasach każdy jest coraz mniej kulturalny. Już nawet ptaki zrobiły się chamskie i niemiłe. Najlepiej widać to po tym pyskującym gawronie.
Upalony koleś i jego gawron Upalony koleś i jego gawron
Upalony koleś i jego gawron
3679
Obejrzyj
Każdy z nas powinien mieć zwierzaka. Oczywiście bywa, że ktoś ma coś bardziej ekscentrycznego niż pies, czy kot. A co powiecie na gościa, który zajmuje się gawronem? Jak się okazuje nawyki ptaka wcale nie są tanie. Zobaczcie sami.
Zabawa sroki z psem Zabawa sroki z psem
Zabawa sroki z psem
4883
Obejrzyj
Niby pochodzą z dwóch różnych światów, ale nie zmienia to faktu, że zwierzaki zawsze potrafią się dogadać. Wspólna zabawa to na pewno oznaka prawdziwej przyjaźni. Zobaczcie, że pies może naprawdę lubić towarzystwo ptaków.
Szalony żart z ptakami Szalony żart z ptakami
Szalony żart z ptakami
3779
Obejrzyj
Lepiej uważajcie gdzie zasypiacie. Strzeżcie się okruszków z chleba, a przede wszystkim miejcie się na baczności, bo ptaki atakują. Jeden z fajniejszych żartów jakie kiedykolwiek uda wam się zobaczyć.
Jastrząb upolował Yorka w Gdańsku Jastrząb upolował Yorka w Gdańsku
Jastrząb upolował Yorka w Gdańsku
24
2
19907
Obejrzyj
PGE Arena Gdańsk. Spokojne popołudnie. Rodzinny spacerek, dzieci się wesoło bawią z psem. Kiedy nagle na niebie pojawia się wielki cień i... Zobaczcie sami, jakie niespodzianki mogą was spotkać na zwykłym rodzinnym spacerze.
Karmienie kolibra Karmienie kolibra
Karmienie kolibra
3896
Obejrzyj
Ptaki zazwyczaj są bardzo płochliwe. Pewien mężczyzna oswoił jednak swoje kolibry. Zobaczcie jak mama karmi swojego młodego, który siedzi spokojnie na ręce mężczyzny.
Pokazywanie dziewczynom ptaszka Pokazywanie dziewczynom ptaszka
Pokazywanie dziewczynom ptaszka
5941
Obejrzyj
Jak w prosty sposób zacząć rozmowę z dziewczyną? SadamaTV postanowił być bardzo bezpośrednim i pomysłowym. Zaoferował napotkanym dziewczynom pokazanie swojego ptaszka.
Ptak nie pozwala kotu spać Ptak nie pozwala kotu spać
Ptak nie pozwala kotu spać
3810
Obejrzyj
Każdy zwierzak potrzebuje odpowiedniej ilości snu. Szczególnie psy i koty, po całym dniu harców, muszą wypocząć. Pewien ptak postanowił jednak poprzeszkadzać kotu w regeneracji sił.