Tag putin - śmieszne filmiki

Putin - Putout Putin - Putout
Putin - Putout
3763
Obejrzyj
Muzyczna opowieść do Vladimirze Putinie i jego ostatnich poczynaniach. Nie ma chyba wątpliwości co do tego, że VP to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci międzynarodowej polityki i materiałów na taką piosenkę za...
Put In 7 - Ale osiemnastka! Put In 7 - Ale osiemnastka!
Put In 7 - Ale osiemnastka!
3242
Obejrzyj
Jak wygląda typowy dzień z życia Władimira Putina? O czym żartuje sobie z kolegami na siłowni i czemu zawdzięcza wysoką formę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w tym filmiku. Zapraszamy!
Wizyta Putina Wizyta Putina
Wizyta Putina
6135
Obejrzyj
Jak Donald Tusk radzi sobie na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej? Kilka znanych kabaretów postanowiło połączyć siły i przedstawić wspólną wersję odpowiedzi na te pytanie. Zachęcamy do obejrzenia!
Oryginalne przemówienie Putina Oryginalne przemówienie Putina
Oryginalne przemówienie Putina
4882
Obejrzyj
Ostatnie przemówienie Władimira Putina obiegło już chyba cały świat i poruszyło serca milionów, nie tylko Rosjan. Oto relacja z jego wystąpienia i nagranie jego kwiecistej przemowy. Sprawdźcie sami!
Putin i Przyjaciele Putin i Przyjaciele
Putin i Przyjaciele
3070
Obejrzyj
Pamiętacie serial Przyjaciele? Przed wami wersja rosyjska, o malowniczym tytule "Comrades". MC Grzesio bierze na celownik Wladimira Putina oraz jego najbliższych, politycznych znajomych. Sprawdźcie sami co z tego wyszło!
Sylwester Putina - Zdupping Sylwester Putina - Zdupping
Sylwester Putina - Zdupping
5625
Obejrzyj
Co prawda sylwestrowy szał już dawno opadł, ale Putin nigdy nie trzymał się zasad. Odwiedził jedną z rosyjskich szkół, by przygotować się do zabawy i przy okazji nauczyć dzieci kilku przydatnych rzeczy.
Putin na wakacjach - Zdupping Putin na wakacjach - Zdupping
Putin na wakacjach - Zdupping
4660
Obejrzyj
Prezydent wszystkich prezydentów, władca wszystkich władców i Władimir wszystkich Władimirów znowu atakuje. Tym razem nasz ulubieniec jest na krótkich wakacjach. A to wszystko oczywiście przy genialnym dubbingu Człowieka Wargi.
Putin i Strongmani - Zdupping Putin i Strongmani - Zdupping
Putin i Strongmani - Zdupping
7704
Obejrzyj
Tym razem Putin spotka się z grupą strongmanów, by dać im kilka dobrych rad odnośnie ćwiczeń. Oczywiście nie obejdzie się bez kilku ofiar w ludziach, ale to już drobny szczegół. Zobaczcie kolejny, genialny Zdupping od Człowieka...
Smutny Samolot Smutny Samolot
Smutny Samolot
4436
Obejrzyj
Już wiecie jak smutny może być autobus, a co z innymi środkami transportu? Samoloty mogę być również niezadowolone ze swojego losu, no chyba, że znajdzie się jakaś...
Następny śmieszny dubbing Putina Następny śmieszny dubbing Putina
Następny śmieszny dubbing Putina
4925
Obejrzyj
Putin kontratakuje i tym razem nie jest osamotniony, bo u jego boku jest Steven Seagal! Strzeżcie się dzieciaki z małej rosyjskiej szkoły, Wladimir nadchodzi! Zobaczcie jak zachowanie dzieci ze szkoły wpłynęło na aneksję Krymu.
Przemyślenia Putina o Ukrainie Przemyślenia Putina o Ukrainie
Przemyślenia Putina o Ukrainie
4419
Obejrzyj
Putin wraz ze swoim kumpel Janukowyczem wchodzą sobie na szczyt góry, by chwilę ponapawać się widokiem. Oczywiście wszystko połączone jest z wielce strategicznymi planami odnośnie Ukrainy. A jeśli jeszcze ktoś nie zrozumiał, że...
Tak będą wyglądać tegoroczne wybory w Rosji Tak będą wyglądać tegoroczne wybory w Rosji
Tak będą wyglądać tegoroczne wybory w Rosji
10035
Obejrzyj
Kandydatów jest wielu, do prezydenckiej mety dobiega tylko jeden - Putin. Nikt nie odważy się wystąpić przeciwko nowemu carowi Rosji.