Tag pyta - śmieszne filmiki

Najlepsze momenty Pyty Najlepsze momenty Pyty
Najlepsze momenty Pyty
2850
Obejrzyj
Powitajcie ekipę Pyta.pl. Ludzi, którzy nie wiedzą co to tabu i dobre wychowanie. Oni nie bawią się w uprzejmości i nie boją się kontrowersji. Jeden z ich fanów postanowił zrobić kompilację z ich najlepszymi momentami. Gotowi...
Majówka - Pyta.pl Majówka - Pyta.pl
Majówka - Pyta.pl
2403
Obejrzyj
Chłopaki z Pyta.pl nie przestają prowokować. Tym razem postanowili zażartować z czekoladowego orła, którego zapewnił prezydent Polski na Święto Flagi 2 maja tego roku. Posłuchajcie odpowiedzi dziewczyn na dwuznaczne pytania.
Maraton - Pyta.pl Maraton - Pyta.pl
Maraton - Pyta.pl
2578
Obejrzyj
Prowokatorzy z Pyta.pl znowu w akcji. Tym razem na celownik wzięto uczestników maratonu. Zobacz jakimi tekstami zabłysnęli zarówno uczestnicy, jak i obserwatorzy biegu.
Manifa - Pyta.pl Manifa - Pyta.pl
Manifa - Pyta.pl
2567
Obejrzyj
Kolejna szalona relacja połączona z wywiadami z demonstracji feministek. Pyta.pl jak zawsze serwuje wiele kontrowersyjnych i prowokacyjnych pytań. Dużo specyficznego humoru i nawet rękoczynów!
Zacieralia - Pyta.pl Zacieralia - Pyta.pl
Zacieralia - Pyta.pl
2628
Obejrzyj
Kolejna seria wywiadów chłopaków z Pyta.pl. Tym razem trafiło na bardzo alternatywny koncert muzyczny. W wywiadzie takie atrakcje jak wizyta z damskiej toalecie i inne ciekawostki.
Pyta.pl - Niespodzianka w pudełku Pyta.pl - Niespodzianka w pudełku
Pyta.pl - Niespodzianka w pudełku
4650
Obejrzyj
Chłopaki z Pyta.pl znowu postawili na kontrowersje. Tym razem schowali niespodziankę w pudełku do wymacania dla przechodniów. Warto zobaczyć dla chociażby samych reakcji przechodniów.
Czy futerko jest złe? - Pyta.pl Czy futerko jest złe? - Pyta.pl
Czy futerko jest złe? - Pyta.pl
2722
Obejrzyj
Kolejny prowokacyjny materiał od chłopaków z Pyta.pl. Tym razem rozmowy prowadzone były z uczestnikami demonstracji przeciwko noszeniu futer ze zwierząt. Wiele niestandardowych pytań - tego możecie się spodziewać w tym materiale.
Nietypowe pytania na Walentynki Nietypowe pytania na Walentynki
Nietypowe pytania na Walentynki
5222
Obejrzyj
Zaskakujące pytania i zaskakujące odpowiedzi w klimatach święta zakochanych. Pyta.pl serwuje kolejną porcję szalonych pytań różnym ciekawym osobom, napotkanym na ulicy.