Tag radość - śmieszne filmiki

Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy
Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy
2478
Obejrzyj
Cóż z kulinariów może sprawić większą radość niż kawałek wysmażonego mięska? Ten chłopiec całym sobą pokazuje, że nic, a wszystko to z dziecięcą szczerością i beztroską.
Joan Cornella - Mystique Joan Cornella - Mystique
Joan Cornella - Mystique
2005
Obejrzyj
Jeżeli ktokolwiek zabłądził kiedyś w internecie, to z pewnością widział już prace autorstwa Joan Cornella. Animacje to dla niego nowość, ale starzy fani z pewnością nie będą zawiedzeni. Zapraszamy!
Krowy pełne radości Krowy pełne radości
Krowy pełne radości
4523
Obejrzyj
Przypomnijcie sobie waszą reakcję, kiedy rozpoczęły się wakacje, a następnie obejrzyjcie ten filmik, w którym krowy zostają wypuszczone ze stodoły po całej zimie. Odnajdujecie podobieństwo?
"A ja od rana..."
"A ja od rana..."
3034
Obejrzyj
Co można robić od rana i co sprawia, że od razu chce się żyć? Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi, ale ci goście chyba w końcu znaleźli na nie odpowiedź. Przekonajcie się co daje im tyle radości.
Bardzo stęskniona lwica Bardzo stęskniona lwica
Bardzo stęskniona lwica
4162
Obejrzyj
Lwy to dzikie zwierzęta, ale można w to przez chwilę zwątpić, kiedy się widzi taki filmik jak ten. Myślicie, że te dzikie koty nie mają uczuć? To lepiej zobaczcie jak bardzo może się stęsknić lwica za swoim opiekunem.
Pies mdleje z radości na widok członka rodziny, którego nie widział przez dwa lata Pies mdleje z radości na widok członka rodziny, którego nie widział przez dwa lata
Pies mdleje z radości na widok członka rodziny, którego nie widział przez dwa lata
7398
Obejrzyj
Niezwykła radość psa, który po dwóch latach widzi członka rodziny, z którym spędził 14 lat swojego życia. Radość niezwykła, a w trakcie ze szczęście omdlenie.
Wesoły Talib w Polsce Wesoły Talib w Polsce
Wesoły Talib w Polsce
3983
Obejrzyj
Pewnemu wesołemu Talibowi we śnie ukazał się naród pogrążony w smutku. Tak, to my Polacy. Na szczęście wesoły Talib śpieszy nam na ratunek. To działa!
Pieseł nie dostał biletu na mecz Pieseł nie dostał biletu na mecz
Pieseł nie dostał biletu na mecz
3141
Obejrzyj
Gdyby wszyscy kibicowali tak zgodnie jak ten pieseł, to nie byłoby mowy o bójkach kibiców. Niestety z racji tego, że zwierząt nie wpuszcza się na stadion, nie mógł widzieć meczu na żywo. Na szczęście nic straconego, bo mecz...
Dziwaczna radość z bramki Dziwaczna radość z bramki
Dziwaczna radość z bramki
4396
Obejrzyj
Nie ma większej radości dla piłkarza, niż strzelenie bramki. Mimo to istnieją pewne granice tego, jak powinien się cieszyć ze strzelonego gola. Nie wiem co krzyczeli kibice, ale nie byli szczęśliwi z takiego świętowania.
Stado wilków otoczyło fotografa Stado wilków otoczyło fotografa
Stado wilków otoczyło fotografa
2646
Obejrzyj
Stado wilków otoczyło fotografa i rzuciło się na niego, żeby... okazać mu swoją radość. Tylko pozazdrościć spotkania z tymi miłymi zwierzakami.
Kąpiel czy spacer? Kąpiel czy spacer?
Kąpiel czy spacer?
3302
Obejrzyj
Umiejętność rozmowy ze zwierzętami nie jest nam potrzebna, wystarczy spojrzeć na tą psinkę, która jasno daje do zrozumienia za którym wariantem się opowiada.
Andrzej cieszy się że nie jest ojcem Andrzej cieszy się że nie jest ojcem
Andrzej cieszy się że nie jest ojcem
2579
Obejrzyj
Jeden ze słynnych amerykańskich programów telewizyjnych w stylu rozmów w toku. W trakcie programu Andrzej dowiaduje się że nie jest ojcem dziecka i nie kryje swojej radości
Trudne jest życie dziennikarza podczas Euro 2 Trudne jest życie dziennikarza podczas Euro 2
Trudne jest życie dziennikarza podczas Euro 2
2506
Obejrzyj
Tym razem to irlandzcy kibice postanowili dać naszym polskim dziennikarzom "do wiwatu". Kadr kamery ledwo mieści i obrazuje radość kibiców "Chłopaków w Zieleni".
Nowy sposób na świętowanie bramki Nowy sposób na świętowanie bramki
Nowy sposób na świętowanie bramki
4305
Obejrzyj
Nie słyszeliście wcześniej o sposobie "na rybkę"? Cóż, został wymyślony podczas spotkania dwóch drużyn. Może zostanie zaimportowany na europejskie stadiony.
Pies eksploduje radością w czasie zabawy z myszą Pies eksploduje radością w czasie zabawy z myszą
Pies eksploduje radością w czasie zabawy z myszą
4056
Obejrzyj
Niewiele potrzeba psom do szczęścia. Zabawka, które zaintryguje to wystarczający powód żeby zacząć się tarzać jak opętany. Gdy jednak sztuczna mysz przestaje się ruszać, pies wpada w depresję.
Reakcja dziecka na pojawienie się klauna niespodzianki Reakcja dziecka na pojawienie się klauna niespodzianki
Reakcja dziecka na pojawienie się klauna niespodzianki
5010
Obejrzyj
Niektóre dzieci, a nawet dorośli boją się klaunów, szczególnie tych pojawiających się znienacka. Jak zareagował ten szkrab na pojawienie się zabawkowego klauna? Sam się przekonaj.