Tag ratunek - śmieszne filmiki

Cyanide & Happiness: Kubek Cyanide & Happiness: Kubek
Cyanide & Happiness: Kubek
3081
Obejrzyj
W sytuacji, kiedy świat stoi na krawędzi zagłady ratunkiem może okazać się nawet jeden zwykły kubek. Pamiętajcie o tym, bo może właśnie wy wybawicie kiedyś świat z opresji!
Najwięksi szczęściarze świata Najwięksi szczęściarze świata
Najwięksi szczęściarze świata
3248
Obejrzyj
Jeżeli myślisz, że miałeś szczęście, bo znalazłeś złotówkę na chodniku, to jak nazwać osobę, która tylko przez kąt uderzenia i bycie w ruchu przeżyła uderzenie przez pociąg? Tę i wiele innych sytuacji znajdziecie w tej...
Ten, który uratował wino Ten, który uratował wino
Ten, który uratował wino
2472
Obejrzyj
Czasami prosty gest wystarczy aby zostać bohaterem. Internet jednogłośnie nadał taki tytuł postaci, która pojawiła się w tym filmiku i z poświęceniem rzuciła się by uratować butelkę z winem.
Tak zdobywa się piwo na koncercie Tak zdobywa się piwo na koncercie
Tak zdobywa się piwo na koncercie
2168
Obejrzyj
Podczas holenderskiej imprezy rockowej "Pinkpop", wokalista zespołu "John Coffey" popisał się wyjątkowym refleksem i widowiskowym chwytem, przez co został okrzyknięty bohaterem tej edycji festiwalu. Co takiego złapał? Piwo...
Cyanide & Happiness: pogotowie Cyanide & Happiness: pogotowie
Cyanide & Happiness: pogotowie
3416
Obejrzyj
Przytrafił wam się wypadek. Wasz stan jest ciężki i trafiacie do szpitala. Tam zamiast personelu zastajecie gromadkę dzieci. Niemożliwe? Ekipa Cyanide & Happiness nie zna takiego słowa!
Anioł Straż przybywa na ratunek Anioł Straż przybywa na ratunek
Anioł Straż przybywa na ratunek
2722
Obejrzyj
Fragment filmu Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" z 2006. Krótka, alkoholowa rozmowa z Aniołem Strażem. W głównych rolach Andrzej Chyra oraz Tomasz Sapryk.
Facet ratuje swojego psa ze środka zamarzniętej rzeki Facet ratuje swojego psa ze środka zamarzniętej rzeki
Facet ratuje swojego psa ze środka zamarzniętej rzeki
2703
Obejrzyj
Miłość psa do człowieka potrafi być nieograniczona. Jednak działa to też w drugą stronę. Ten facet ryzykując swoje życie i zdrowie ruszył na ratunek swojemu pupilowi.
Wyciąganie kotka spod kontenera Wyciąganie kotka spod kontenera
Wyciąganie kotka spod kontenera
2577
Obejrzyj
Strażacy to niesamowici ludzie. Chodzą tam gdzie nikt inny nie ma odwagi. Ratują ludzi z sytuacji, w których nikt inny by sobie nie poradził. A przede wszystkim ratują życie każdego. Najlepszym przykładem będzie ten mały kotek,...
Szlachetny pies próbuje uratować rybę Szlachetny pies próbuje uratować rybę
Szlachetny pies próbuje uratować rybę
3807
Obejrzyj
Zwierzęta potrafią wykazywać się większą empatią niż niejeden człowiek. Wystarczy spojrzeć na tego psiaka, który próbuje ocalić życie ryb. Zobaczcie sami jak to robi.
Ratowanie kaczuszki, która wpadła w wąską, metrową dziurę... odkurzaczem Ratowanie kaczuszki, która wpadła w wąską, metrową dziurę... odkurzaczem
Ratowanie kaczuszki, która wpadła w wąską, metrową dziurę... odkurzaczem
3002
Obejrzyj
Maja kaczuszka wpadła do bardzo głębokiej i wąskiej dziury. Pewnie umarłaby z głodu lub pragnienia. Na szczęście ktoś wpadł na bardzo pomysłowy sposób na jej uratowanie.
Abstrachuje: Na ratunek Abstrachuje: Na ratunek
Abstrachuje: Na ratunek
2562
Obejrzyj
Ile czasu potrzeba by uratować upadającą babuleńkę? Naprawdę sporo. Zwłaszcza że trzeba jeszcze ominąć wszystkich ludzi, którzy stoją nam na drodze. Zobaczcie Abstrachuje w zwolnionym tempie.
Kot uratował chłopca przed psem Kot uratował chłopca przed psem
Kot uratował chłopca przed psem
5331
Obejrzyj
Koty wcale nie są aż tak wredne za jakie uważacie. Powiemy Wam znacznie więcej, potrafią być równie troskliwe co psy. Najlepszym dowodem na to jest ten filmik, w którym dzielny koteł rusza na pomoc swojemu małemu właścicielowi....
Radość i wdzięczność uratowanego psiaka Radość i wdzięczność uratowanego psiaka
Radość i wdzięczność uratowanego psiaka
3175
Obejrzyj
Zawsze warto jest pomagać. Nie ważne czy jest to człowiek, czy też zwierzę. W Rumunii pewien pies nie mógł się wydostać z wody, lecz na szczęście nie musiał czekać długo na ratunek. Zobaczcie ile wdzięczności może okazać pies.
Ponownie Wrocław - policjant uratował dziecko Ponownie Wrocław - policjant uratował dziecko
Ponownie Wrocław - policjant uratował dziecko
2114
Obejrzyj
Policjant bardzo spokojnym tonem udziela informacji rodzicom przez telefon jak udzielić pomocy dziecku, które już nie oddychało.
Kot ratuje rękę swojego właściciela Kot ratuje rękę swojego właściciela
Kot ratuje rękę swojego właściciela
2928
Obejrzyj
Niektóre koty starają się dbać o swoich właścicieli. Ten kociak jest wyraźnie zaniepokojony, gdy jego pan wystawia rękę za okno. Szybko przeprowadza akcję ratunkową gdy tylko ręka znika z parapetu.
Ludzie ratujący zwierzęta Ludzie ratujący zwierzęta
Ludzie ratujący zwierzęta
3763
Obejrzyj
Mimo panującej znieczulicy można spotkać osoby troszczące się o innych. Zobaczcie jak zwykli ludzie ratują zwierzęta z niechybnej śmierci.