Tag reklama - śmieszne filmiki

10 kłamstw, które sprzedały nam reklamy 10 kłamstw, które sprzedały nam reklamy
10 kłamstw, które sprzedały nam reklamy
3022
Obejrzyj
Media są potężną siłą, ale mimo znacznego rozwoju w ostatnich latach, nie jest to domena XXI wieku. Reklamy już od dziesiątek, a nawet setek lat skutecznie manipulują ludźmi i ich poglądami. Przed wami 10 takich przykładów.
Oryginalna reklama Johnniego Walkera Oryginalna reklama Johnniego Walkera
Oryginalna reklama Johnniego Walkera
2264
Obejrzyj
Dwóch niemieckich studentów szkoły filmowej postanowiło stworzyć swoją reklamę popularnej whisky - Johnnie Walker. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wyszło im to na mistrzowskim poziomie.
Na drodze do Lidla Na drodze do Lidla
Na drodze do Lidla
31
2
5256
Obejrzyj
Wszyscy z pewnością pamiętają przepychanki na promocjach w Lidlu. Przyszedł czas na dogrywkę, a póki co możecie cieszyć się sprytnie przerobioną reklamą, stworzoną ze zwiastunów kilku filmów, które na pewno rozpoznacie.
Telezakupy Mambo: Siurdatronix Telezakupy Mambo: Siurdatronix
Telezakupy Mambo: Siurdatronix
2494
Obejrzyj
Cyber Marian bierze się za sprzedaż na odległość i wraz ze swoją załogą wjeżdżają naprzeciw konkurencji "z buta". Trudno w końcu konkurować z produktem tak wszechstronnym jak Siurdatronix.
Nowa reklama Volvo Nowa reklama Volvo
Nowa reklama Volvo
4891
Obejrzyj
Pomysłowa reklama Volvo, pełna destrukcji i zniszczenia. Nie dosłownie, ale "za kierownicą" 18 tonowej ciężarówki zasiada 4 letnia dziewczynka. Skoro maszyna przetrwała jazdę z nią, to tym bardziej przetrwa ekstremalną jazdę,...
Hipnotyzująca produkcja RedBulla Hipnotyzująca produkcja RedBulla
Hipnotyzująca produkcja RedBulla
2332
Obejrzyj
Okazuje się, że jazda na BMX może być jeszcze bardziej widowiskowa i wykraczać efektami wizualnymi poza same triki robione na rowerze. Ekipa z RedBull'a zdecydowanie wie, jak przykuć uwagę. Zapraszamy!
Miś od Coca-Coli Miś od Coca-Coli
Miś od Coca-Coli
3075
Obejrzyj
Każde, nawet najprostsze zajęcie może być widowiskowe i kreatywne, jeżeli tylko poświęcimy mu odrobinę chęci. Operator tego kostiumu jest najlepszym tego przykładem. Wygląda też na to, że sam świetnie bawi się w tej pracy.
Romantyczna rocznica Romantyczna rocznica
Romantyczna rocznica
2366
Obejrzyj
Chłopak postanowił zaprosić dziewczynę na romantyczną kolację do lasu, z okazji ich rocznicy. Zaczął grać na gitarze, aż tu nagle... niespodzianka. Sprawdźcie sami co było dalej!
Rutinosku**ysyn Rutinosku**ysyn
Rutinosku**ysyn
2739
Obejrzyj
Nauka stanęła wreszcie na wysokości zadania. Stworzono lek dla wszystkich nieśmiałych i wiecznie zawstydzonych osób. Dzięki wulgarnej wersji Rutinoskorbinu w końcu będą mogli wykrzyczeć to co naprawdę myślą.
Jeremy Clarkson reklamuje Amazon FireTV Stick Jeremy Clarkson reklamuje Amazon FireTV Stick
Jeremy Clarkson reklamuje Amazon FireTV Stick
2355
Obejrzyj
Reklama Amazon FireTV Stick z udziałem Jeremiego Clarksona, znanego przede wszystkim z programu Top Gear. Jakiś czas temu został on zwolniony ze stacji BBC, a przy okazji tej reklamy wymierza im małego pstryczka w nos.
Show must go on - owoce z Mołdawii Show must go on - owoce z Mołdawii
Show must go on - owoce z Mołdawii
2568
Obejrzyj
Piosenka zespołu Queen "Show must go on" w bardzo niecodziennym wykonaniu, a konkretniej "po mołdawsku". Cała produkcja ma natomiast głębsze przesłanie niż tylko piosenka i jest to reklama produkowanej w Mołdawii żywności.
Alkohol i kluczyki? Wykluczone Alkohol i kluczyki? Wykluczone
Alkohol i kluczyki? Wykluczone
2446
Obejrzyj
Po wątpliwym sukcesie kampanii dotyczącej dopalaczy rządowe organy chyba przestraszyły się reakcji widzów i wzięły się za realizację porządnych spotów. Oto reklama Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, dotycząca jazdy...
Prawilni RP - Spot wyborczy Prawilni RP - Spot wyborczy
Prawilni RP - Spot wyborczy
2338
Obejrzyj
W wyniku przedwyborczej burzy, większość mediów zapomniała o niszowej, ale nieźle się zapowiadającej partii Prawilni RP. Czy w tak mizernej sytuacji politycznej są oni jedyną alternatywą na normalność? Przekonajcie się sami!
Niełatwe jest życie giganta Niełatwe jest życie giganta
Niełatwe jest życie giganta
2784
Obejrzyj
Często osoby niskie, głównie mężczyźni, mają kompleksy związane ze swoim wzrostem. Działa to jednak też w drugą stronę i bycie zbyt wysokim, i zbyt masywnym również może mieć swoje konsekwencje.
Szczere reklamy: Studia Szczere reklamy: Studia
Szczere reklamy: Studia
2451
Obejrzyj
Znaczna część z was będzie przechodziła w swoim życiu okres zwany studiami. Wasza ocena tych kilku lat, będzie zależała z pewnością od wybranej uczelni, własnego podejścia, ale w dużym stopniu także od ludzi, z którymi...
Kupa już nigdy nie będzie taka sama Kupa już nigdy nie będzie taka sama
Kupa już nigdy nie będzie taka sama
2884
Obejrzyj
Często za sukcesem niektórych produktów stoi marketing. Reklama daje ogromną władzę. Ta reklama to czysta kwintesencja marketingu i stała się hitem w internecie, w zaledwie kilka dni. Dlaczego? Musicie przekonać się sami!