Tag reklama - śmieszne filmiki

AdBuster - Placementy czy plej-smęty? AdBuster - Placementy czy plej-smęty?
AdBuster - Placementy czy plej-smęty?
2267
Obejrzyj
Product Placement, czyli lokowanie produktu to celowe umieszczenie produktu danej marki w ogólnodostępnym materiale filmowym, tekstowym czy graficznym, nie będącym z założenia reklamą. Oto krótki felieton na temat lokowania...
Pan Zgazu Tanoga Pan Zgazu Tanoga
Pan Zgazu Tanoga
2108
Obejrzyj
Po "brawurowej" kampanii reklamowej dotyczącej dopalaczy, wszyscy chyba porzucili nadzieję na to, że rządowe pieniądze mogą zostać wydane jak należy, na kampanię reklamową. Okazuje się, że jest inaczej. Oto spot dotyczący...
"Papierowa" reklama Hondy
"Papierowa" reklama Hondy
20
2176
Obejrzyj
Niektóre reklamy są tak dobrze wykonane i przemyślane, że w pewnym momencie traci znaczenie to czego jest to reklama, a jej oglądanie może nawet wciągnąć. Przed wami "papierowa" reklama Hondy.
I will survive I will survive
I will survive
2487
Obejrzyj
Oto spot reklamowy, dotyczący akcji zorganizowanej przez "Blue cross". Organizacja ta zajmuje się ogólnie pojmowaną pomocą dla zwierząt. Tym razem mowa o bezdomnych zwierzakach.
Możesz być kim zechcesz Możesz być kim zechcesz
Możesz być kim zechcesz
2934
Obejrzyj
Brak Ci wiary w siebie? Masz marzenie, ale czasami brakuje Ci sił w walce o nie? Nie łam się! Wszystko jest możliwe, a Ty możesz być kim zechcesz, zupełnie jak bohater tej reklamy. Sprawdź koniecznie!
Galicjanka - reklama roku Galicjanka - reklama roku
Galicjanka - reklama roku
2520
Obejrzyj
Nie, to nie podróż w przeszłość do wczesnych lat 90', to nakręcona jakiś czas temu reklama wody "Galicjanka". Prezes w roli głównej? Brak jakichkolwiek aktorskich atutów? Czemu nie!
Japońska reklama Mercedesa Japońska reklama Mercedesa
Japońska reklama Mercedesa
2820
Obejrzyj
Przed wami reklama samochodu Mercedes emitowana w japońskiej telewizji. Motywem przewodnim jest dobrze wszystkim znana gra Mario. Trzeba przyznać, że marketingowcy Mercedesa potrafią dobrać sposób reklamy do potencjalnych...
Piekło 2.0 Piekło 2.0
Piekło 2.0
2984
Obejrzyj
Jeżeli po śmierci można by było wybrać miejsce, do którego można się będzie udać, to wybór mógłby być naprawdę trudny, gdybyśmy wcześniej otrzymali propozycję oferty od Piekła 2.0. Dlaczego? Przekonajcie się sami!
5 sposobów na... reklamówki 5 sposobów na... reklamówki
5 sposobów na... reklamówki
2043
Obejrzyj
Plastikowe reklamówki stały się nieodłącznym elementem zakupów. Mimo mody na ekologiczny styl życia, sztuczne torby zalegają wciąż w znacznej większości polskich domów. Oto kilka alternatywnych sposobów na ich wykorzystanie....
Dopalacze - Twój wybór Dopalacze - Twój wybór
Dopalacze - Twój wybór
1978
Obejrzyj
Po spotach reklamowy, które budziły politowanie i jeszcze długo kojarzone będą z definicją żenady, przyszedł czas na niezależną produkcję i dobrze wykonany spot o dopalaczach. Oczywiście ten został stworzony przez grupę...
Australia przeciwko otyłości wśród dzieci Australia przeciwko otyłości wśród dzieci
Australia przeciwko otyłości wśród dzieci
2512
Obejrzyj
Australijczycy często mają gdzieś poprawność polityczną i krzywe pojęcie tolerancji, co widać choćby po tej reklamie. Promuje ona akcje "Break the habit" skierowaną przeciwko otyłości u dzieci. Zdecydowanie robi wrażenie.
5 ciekawostek o reklamie 5 ciekawostek o reklamie
5 ciekawostek o reklamie
1888
Obejrzyj
Tym razem zaglądamy do świata manipulacji, sprytnych trików otaczających nas dookoła, a wszystko po to, aby zwabić potencjalnego kupca. 5 ciekawostek o reklamie. Zapraszamy do oglądania!
Dzieci dubbingują zwierzęta Dzieci dubbingują zwierzęta
Dzieci dubbingują zwierzęta
24
7
6354
Obejrzyj
Ciekawa reklama wody mineralnej dla dzieci. Maluchy podłożyły głos zwierzętom, które wydają z siebie najbardziej charakterystyczne odgłosy. Jak się to udało? Sprawdźcie sami!
Psychopata kontra policja Psychopata kontra policja
Psychopata kontra policja
3340
Obejrzyj
Co zrobić, kiedy właśnie trzymamy bezbronną ofiarę w piwnicy, a policja wpadła na trop i zaczyna wyważać drzwi do naszego domu? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!
Niekryty Krytyk: język reklam Niekryty Krytyk: język reklam
Niekryty Krytyk: język reklam
2167
Obejrzyj
Na ile dosłownie traktujecie hasła, którymi zalewają nas na co dzień reklamy? Niekryty Krytyk przeprawił się przez ich najbardziej dosłowne znaczenie, odsłaniając jednocześnie absurdy wynikające z "języka reklam".
Udane połączenie Udane połączenie
Udane połączenie
2491
Obejrzyj
Film "Krwawy sport" to ścisła czołówka światowego kina kopanego. Reklama Mentosów była elementem, który dzisiaj uznalibyśmy za współtworzący popkulturę w latach 90. Co mogło wyjść z takiego połączenia? Sprawdźcie sami.