Tag różnice - śmieszne filmiki

Kogo możemy spotykać na imprezie? Kogo możemy spotykać na imprezie?
Kogo możemy spotykać na imprezie?
2912
Obejrzyj
Na przeciętnej, polskiej imprezie wiele może nas zaskoczyć. Szczególnie jeżeli dopiero stawiacie pierwsze kroki na szlaku imprezowicza. Pewne elementy pozostają jednak niezmienne, a przed wami krótka lista niektórych z nich.
Abstrachuje: Pierwszy raz Abstrachuje: Pierwszy raz
Abstrachuje: Pierwszy raz
2689
Obejrzyj
Ekipa Abstrachuje po raz kolejny postanowiła ściągnąć na ziemię dumających w obłokach i zaprezentować różnicę między wyobrażeniami, a brutalną rzeczywistością. Tym razem chodzi o "pierwszy raz". Zachęcamy do oglądania!
Kobiety kontra mężczyźni Kobiety kontra mężczyźni
Kobiety kontra mężczyźni
3460
Obejrzyj
Pora na małe porównania pomiędzy facetami i kobietami. Grupa Szparagi i Martin pokażą Wam czym się najbardziej różnimy. Myślicie, że chodzi tylko o ciuchy i samochody? W takim razie bardzo się mylicie. Zobaczcie sami.
Rodzaje kobiet w związkach Rodzaje kobiet w związkach
Rodzaje kobiet w związkach
3041
Obejrzyj
Chłopaki z Abstrachuje biorą na tapetę związki, czy może raczej ich piękniejszą część. Każdy rodzaj ma jakieś wady, ale tym razem zobaczymy je przez trochę mniej różowe okulary. Sprawdźcie sami.
Poranek bogatych i biednych Poranek bogatych i biednych
Poranek bogatych i biednych
3615
Obejrzyj
Jak wygląda poranek bogatych i biednych? Czy są istotne różnice? Warto zobaczyć ten krótki filmik obrazujący sytuację ludzi w krajach gorzej rozwiniętych.
26 odmian muzyki w jednym nagraniu 26 odmian muzyki w jednym nagraniu
26 odmian muzyki w jednym nagraniu
6389
Obejrzyj
Muzyka staje się coraz bardziej rozbudowana pod względem odmian. Jak wyglądają podstawowe różnice w brzmieniu konkretnych typów muzyki? Posłuchajcie zbioru najistotniejszych odmian muzycznych w historii.
Men talk - Piparampa Team Men talk - Piparampa Team
Men talk - Piparampa Team
2489
Obejrzyj
Komunikacja, spędzanie wolnego czasu i kłótnie pomiędzy facetami w oczach kobiet. W języku niekoniecznie odpowiadającym damom.
Różnica między wielbłądami Różnica między wielbłądami
Różnica między wielbłądami
3476
Obejrzyj
Podstawowa różnica między wielbłądem jednogarbnym, a dwugarbnym.
Kobieta i mężczyzna Kobieta i mężczyzna
Kobieta i mężczyzna
6635
Obejrzyj
Filmik pokazuje jak bardzo różnią się od siebie mężczyźni i kobiety. Ale co to by był za świat, gdyby wszyscy byli tacy sami.