Tag rozwiązanie - śmieszne filmiki

Kolejna porcja lifehacków! Kolejna porcja lifehacków!
Kolejna porcja lifehacków!
3094
Obejrzyj
Po co utrudniać sobie życie, skoro istnieje tyle sposobów na jego ułatwianie? Przed wami lista kolejnych 10 trików, które ułatwią wam codzienne czynności! Po raz kolejny ich prostota onieśmiela i zawstydza każdego "kombinatora".
10 10 "męskich" trików
10 "męskich" trików
6483
Obejrzyj
Najnowsza porcja ciekawostek, tym razem skierowana przede wszystkim dla męskiej części widowni. Prostota niektórych z rozwiązań wręcz zawstydza, ale bezsprzecznie wszystkie z nich są pomysłowe, a przede wszystkim przydatne.
Dwa cygany z Polski Dwa cygany z Polski
Dwa cygany z Polski
27
1
3956
Obejrzyj
Bycie cyganem to niełatwe zadanie, szczególnie na obczyźnie. Niektórzy znaleźli sobie sposób na radzenie w trudnej sytuacji, a inni nie. Jak osiągnąć sukces w wyłudzaniu pieniędzy na ulicy? Przekonajcie się koniecznie!
Ciekawy sposób na reklamówki Ciekawy sposób na reklamówki
Ciekawy sposób na reklamówki
2551
Obejrzyj
Masz problem z nadmiarem tzw. jednorazowych reklamówek? Trzymasz je upchnięte za lodówką lub w wąskiej szczelinie między szafkami? Oto banalnie proste i ciekawe rozwiązanie tego problemu.
Niesamowity ruch kamery Niesamowity ruch kamery
Niesamowity ruch kamery
3154
Obejrzyj
Każdy kinoman wie czym jest praca kamery podczas kręcenia filmowych scen. Sam ruch może budować sporą część finalnego efektu. Są natomiast przypadki, kiedy ktoś postawił poprzeczkę jeszcze wyżej. Przed wami kilka przykładów.
10 trików na ułatwienie sobie życia 10 trików na ułatwienie sobie życia
10 trików na ułatwienie sobie życia
3003
Obejrzyj
Są rozwiązania tak proste i tak banalne, że czasami aż trudno na nie wpaść. Cieszymy się więc, kiedy możemy zaprezentować wam kolejną kompilację z pomysłowymi rozwiązaniami na codzienne czynności.
10 muzycznych 10 muzycznych "lifehacków"
10 muzycznych "lifehacków"
2503
Obejrzyj
Lubisz słuchać muzyki? Chciałbyś się z nią nie rozstawać, a jednocześnie miewasz problemy z takimi akcesoriami jak np. słuchawki? Nasi wschodni sąsiedzi przybywają z pomocą i przydatnymi wskazówkami!
11 sposobów na ułatwienie sobie życia 11 sposobów na ułatwienie sobie życia
11 sposobów na ułatwienie sobie życia
2711
Obejrzyj
Istnieje wiele sposobów na ułatwienie sobie życia, ale niektóre są tak banalne, że trudno byłoby na nie wpaść. Na szczęście z pomocą przychodzi rosyjskojęzyczna część YouTube!
11 zastosowań wazeliny 11 zastosowań wazeliny
11 zastosowań wazeliny
3170
Obejrzyj
Często wiemy o istnieniu jakiegoś przedmiotu lub substancji, ale nie wiemy zbytnio jakie może mieć zastosowanie prócz tych najbardziej oczywistych. Przykład: wazelina. Pewien Rosjanin znalazł aż 11 praktycznych zastosowań.
Pomysłowe sposoby na karanie cheaterów w grach sieciowych Pomysłowe sposoby na karanie cheaterów w grach sieciowych
Pomysłowe sposoby na karanie cheaterów w grach sieciowych
2546
Obejrzyj
Cheaterzy, czyli osoby używające nielegalnego oprogramowania do ułatwienia sobie rozgrywki, są prawdziwą zmorą gier multiplayer. Niestety, wraz z rozwojem gier, rozwinęły się również sposoby na oszustwa, więc do walki z...
5 sposobów na ułatwienie sobie życia 5 sposobów na ułatwienie sobie życia
5 sposobów na ułatwienie sobie życia
6090
Obejrzyj
Jak zrobić naleśniki bez jajek? Jak odkręcić śrubkę, która jest bardzo zniszczona? Porady na tę i kilka innych problemów można rozwiązać bardzo prosto. Więcej w tym filmiku.
Szminka na lustrze Szminka na lustrze
Szminka na lustrze
3855
Obejrzyj
Pewien woźny ma problem z nastolatkami w szkole, otóż dziewuszki te złośliwie brudzą lustra swoimi wymalowanymi ustami. Filmik pokazujący, że najlepsze rozwiązania to kreatywne rozwiązania.
Problem z parkomatem - rozwiązanie Problem z parkomatem - rozwiązanie
Problem z parkomatem - rozwiązanie
3800
Obejrzyj
Proste rozwiązanie problemu z parkomatami oraz służbą sprawdzającą opłaty za postój.
Podryw na matmę Podryw na matmę
Podryw na matmę
4939
Obejrzyj
Pomoc w lekcjach sposobem na podrywanie? Raczej słaby pomysł. Jeżeli jednak są chętni do spróbowania to warto się wcześniej dobrze przygotować.
Twarz zabójcy Twarz zabójcy
Twarz zabójcy
2356
Obejrzyj
Po długich bezsennych nocach detektywi rozwiązali sprawę, ale jak przystało na porządny horror musiał wydarzyć się jeszcze niespodziewany zwrot akcji.
Problem z kablami Problem z kablami
Problem z kablami
5231
Obejrzyj
Jeżeli też denerwują Ciebie plączące się w każdym miejscu kable od komputera, to właśnie znalazłeś na to rozwiązanie.