Tag ryba - śmieszne filmiki

Zabawa z rybką, która lubi jak się ją głaszcze Zabawa z rybką, która lubi jak się ją głaszcze
Zabawa z rybką, która lubi jak się ją głaszcze
3884
Obejrzyj
Ktoś powiedział, że rybki to kiepskie zwierzaki? Wystarczy tylko odpowiednie podejście i chwila wolnego czasu. Może dłuższa chwila zabawy pozwoli na nauczenie aportowania. Przekonajcie się sami, że z rybkami też się można...
Ryba - Rémi Gaillard Ryba - Rémi Gaillard
Ryba - Rémi Gaillard
3024
Obejrzyj
Mówi się, że jest mnóstwo ryb w oceanie, a ile można ich znaleźć w pustym, miejskim basenie? Lepiej zobaczcie sami, bo takiego gatunku ryby jeszcze nie widzieliście.
Przesiadka Przesiadka
Przesiadka
3176
Obejrzyj
Nie każdego stać na wielką łódź, a już na pewno nie zmieszczą się na niej wszyscy chętni. No i niestety, wtedy trzeba się najzwyczajniej w świecie zamienić na miejsca.
Tutaj lepiej nie pływaj Tutaj lepiej nie pływaj
Tutaj lepiej nie pływaj
2061
Obejrzyj
Są miejsca, w których lepiej nie pływać. Gdy ryby są wygłodniałe i przychodzi pora karmienia dzieją się szalone rzeczy. Zobaczcie co działo się nad tym stawem.
U Szwagra na rybach 2 U Szwagra na rybach 2
U Szwagra na rybach 2
11144
Obejrzyj
Szwagier i Antek wybrali się na ryby. Podczas wspólnych rozmyśleń na temat łowienia zobaczyli pewną dziewczynę na materacu. Środek jeziora to jednak niebezpieczne miejsce do pływania.
Kot odwiedza rybki Kot odwiedza rybki
Kot odwiedza rybki
3035
Obejrzyj
Karp Koi pływają w swoim stawie. Codziennie jednak odwiedza je kot Timo. Spotkania przebiegają jednak spokojnie, w bardzo przyjaznej atmosferze.
Kochanie, co dziś na obiad? Kochanie, co dziś na obiad?
Kochanie, co dziś na obiad?
3395
Obejrzyj
Szczęśliwy ten, kogo żona pyta co chciałby zjeść na obiad. Pan z nagrania zaproponował rybę. Co więcej, postanowił samemu ją złowić w nietypowy sposób.
Szwagier i złota rybka Szwagier i złota rybka
Szwagier i złota rybka
6818
Obejrzyj
Tym razem szwagier i Antek ruszyli na ryby. W czasie połowu i wspólnych rozmów udało się szwagrowi złapać złotą rybkę. Ta zaoferowała spełnienie wszystkich jego życzeń. Zobaczcie jak to zdarzenie zmieniło jego życie.
Pośmiertna zemsta ryby Pośmiertna zemsta ryby
Pośmiertna zemsta ryby
3571
Obejrzyj
Niektóre zwierzaki potrafią mścić się nawet zza grobu. Pracownik pewnej firmy opowiada o oferowanych przez nich rybach. W pewnym momencie zdarza się coś niespotykanego.
Rybka i laser Rybka i laser
Rybka i laser
2627
Obejrzyj
Widzieliśmy już koty ochoczo biegające za laserem. Czas teraz poprzyglądać się pewnej rybce goniącej czerwony punkt. Polecamy nie tylko właścicielom rybek akwariowych.
Tymczasem w czasie powodzi Tymczasem w czasie powodzi
Tymczasem w czasie powodzi
3203
Obejrzyj
Przywykliśmy już do dramatycznych materiałów z powodzi. To nagranie jednak was zszokuje. Otóż za szybą tego budynku swobodnie pływają ryby.
Co żyje w głębinach? Co żyje w głębinach?
Co żyje w głębinach?
3351
Obejrzyj
Głębiny mórz i oceanów to nadal niezbadane tereny. Warto zobaczyć jakie niezwykłe stwory zamieszkują podwodny świat. Polecamy szczególnie fanom filmów przyrodniczych.
Łabędź karmi złote rybki Łabędź karmi złote rybki
Łabędź karmi złote rybki
3111
Obejrzyj
Okazuje się, że zwierzęta nie walczą ze sobą tak bezdusznie jak ludzie. Ten ptak postanowił pomóc swoim mniejszym braciom. Zobacz jak czarny łabędź dokarmia złote rybki.
Kot, fotel bujany i akwarium Kot, fotel bujany i akwarium
Kot, fotel bujany i akwarium
2793
Obejrzyj
Ten osobnik jest wyraźnie zainteresowany rybką w akwarium, ale podoba mu się także bujanie na fotelu. Jaki będzie skutek takiej zabawy? Polecamy wszystkim fanom kocich wygłupów.
Groźna ryba przegryza puszkę Groźna ryba przegryza puszkę
Groźna ryba przegryza puszkę
3537
Obejrzyj
Nigdy nie wiesz co może pływać w nieznanej wodzie. Tu przykład ryby, na którą nie chcielibyście natrafić podczas pływania, a która jest w stanie przegryźć puszkę.
Złota rybka - idealna przekąska Złota rybka - idealna przekąska
Złota rybka - idealna przekąska
3329
Obejrzyj
Jack zajada złote rybki przy zszokowanych przechodniach. W końcu nie są ich, więc miał do tego prawo!