Tag ryba - śmieszne filmiki

Wybuchowe łowienie ryb Wybuchowe łowienie ryb
Wybuchowe łowienie ryb
3752
Obejrzyj
Można łowić ryby na kilka sposobów. Można do tego użyć wędki, sieci czy innych pułapek. Ale jeden sposób wydaje się być szczególnie zabawny. Mowa tu oczywiście o łowieniu ryb przy pomocy laski dynamitu. Sprawdźcie i...
Nieudane polowanie Nieudane polowanie
Nieudane polowanie
2863
Obejrzyj
Jak myślicie, ile kot jest w stanie zepsuć jeśli chodzi o polowanie. Jak się okazuje naprawdę dużo. Nawet jeśli rybki są martwe to kot i tak może bardzo dużo zepsuć. Zobaczcie naprawdę nieudane polowanie kota.
Zabawa z rybką, która lubi jak się ją głaszcze Zabawa z rybką, która lubi jak się ją głaszcze
Zabawa z rybką, która lubi jak się ją głaszcze
3825
Obejrzyj
Ktoś powiedział, że rybki to kiepskie zwierzaki? Wystarczy tylko odpowiednie podejście i chwila wolnego czasu. Może dłuższa chwila zabawy pozwoli na nauczenie aportowania. Przekonajcie się sami, że z rybkami też się można...
Ocenzurowany Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
25
3
8310
Obejrzyj
Co z filmami dla dzieci może zrobić niepotrzebna cenzura? To bardzo proste, może zamienić je w plejadę dziwnych sytuacji i niedomówień. Więcej Wam nie zdradzimy, więc lepiej sami przekonajcie się, jak wygląda ocenzurowany...
Ryba - Rémi Gaillard Ryba - Rémi Gaillard
Ryba - Rémi Gaillard
2979
Obejrzyj
Mówi się, że jest mnóstwo ryb w oceanie, a ile można ich znaleźć w pustym, miejskim basenie? Lepiej zobaczcie sami, bo takiego gatunku ryby jeszcze nie widzieliście.
Piranie mają wielki apetyt Piranie mają wielki apetyt
Piranie mają wielki apetyt
4156
Obejrzyj
Jeśli łowicie ryby i macie branie, to spodziewacie się wyciągnięcia sporej sztuki. Nie liczcie na to w Amazonce, bo tamtejsze piranie też lubią sobie podjeść. Gotowi zobaczyć jak szybką jedzą piranie?
Przesiadka Przesiadka
Przesiadka
3134
Obejrzyj
Nie każdego stać na wielką łódź, a już na pewno nie zmieszczą się na niej wszyscy chętni. No i niestety, wtedy trzeba się najzwyczajniej w świecie zamienić na miejsca.
Tutaj lepiej nie pływaj Tutaj lepiej nie pływaj
Tutaj lepiej nie pływaj
2021
Obejrzyj
Są miejsca, w których lepiej nie pływać. Gdy ryby są wygłodniałe i przychodzi pora karmienia dzieją się szalone rzeczy. Zobaczcie co działo się nad tym stawem.
U Szwagra na rybach 2 U Szwagra na rybach 2
U Szwagra na rybach 2
11075
Obejrzyj
Szwagier i Antek wybrali się na ryby. Podczas wspólnych rozmyśleń na temat łowienia zobaczyli pewną dziewczynę na materacu. Środek jeziora to jednak niebezpieczne miejsce do pływania.
Kot odwiedza rybki Kot odwiedza rybki
Kot odwiedza rybki
2984
Obejrzyj
Karp Koi pływają w swoim stawie. Codziennie jednak odwiedza je kot Timo. Spotkania przebiegają jednak spokojnie, w bardzo przyjaznej atmosferze.
Kochanie, co dziś na obiad? Kochanie, co dziś na obiad?
Kochanie, co dziś na obiad?
3346
Obejrzyj
Szczęśliwy ten, kogo żona pyta co chciałby zjeść na obiad. Pan z nagrania zaproponował rybę. Co więcej, postanowił samemu ją złowić w nietypowy sposób.
Szwagier i złota rybka Szwagier i złota rybka
Szwagier i złota rybka
6770
Obejrzyj
Tym razem szwagier i Antek ruszyli na ryby. W czasie połowu i wspólnych rozmów udało się szwagrowi złapać złotą rybkę. Ta zaoferowała spełnienie wszystkich jego życzeń. Zobaczcie jak to zdarzenie zmieniło jego życie.
Pośmiertna zemsta ryby Pośmiertna zemsta ryby
Pośmiertna zemsta ryby
3541
Obejrzyj
Niektóre zwierzaki potrafią mścić się nawet zza grobu. Pracownik pewnej firmy opowiada o oferowanych przez nich rybach. W pewnym momencie zdarza się coś niespotykanego.
Rybka i laser Rybka i laser
Rybka i laser
2596
Obejrzyj
Widzieliśmy już koty ochoczo biegające za laserem. Czas teraz poprzyglądać się pewnej rybce goniącej czerwony punkt. Polecamy nie tylko właścicielom rybek akwariowych.
Tymczasem w czasie powodzi Tymczasem w czasie powodzi
Tymczasem w czasie powodzi
3164
Obejrzyj
Przywykliśmy już do dramatycznych materiałów z powodzi. To nagranie jednak was zszokuje. Otóż za szybą tego budynku swobodnie pływają ryby.
Co żyje w głębinach? Co żyje w głębinach?
Co żyje w głębinach?
3309
Obejrzyj
Głębiny mórz i oceanów to nadal niezbadane tereny. Warto zobaczyć jakie niezwykłe stwory zamieszkują podwodny świat. Polecamy szczególnie fanom filmów przyrodniczych.