Tag ryba - śmieszne filmiki

Podwodny złośnik Podwodny złośnik
Podwodny złośnik
7309
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś, jak brzmi wyprowadzony z równowagi człowiek... pod wodą? Jeżeli nie, to teraz macie okazję. Z tego co wiemy, to co robi jest niezbyt legalne, ale jego reakcje całkowicie to wynagradzają.
Na drodze do Lidla Na drodze do Lidla
Na drodze do Lidla
31
2
5886
Obejrzyj
Wszyscy z pewnością pamiętają przepychanki na promocjach w Lidlu. Przyszedł czas na dogrywkę, a póki co możecie cieszyć się sprytnie przerobioną reklamą, stworzoną ze zwiastunów kilku filmów, które na pewno rozpoznacie.
Konfrontacja Surströmming Konfrontacja Surströmming
Konfrontacja Surströmming
2578
Obejrzyj
Duet AdBuster i Z Dupy postanowili przetestować wątpliwej jakości przysmak o marketingowo brawurowej nazwie "Surströmming". Ów produkt zasłynął w sieci tym, że większość osób, która go spożyła od razu go zwracała lub zwracała...
Świat ludzi (Rémi Gaillard) Świat ludzi (Rémi Gaillard)
Świat ludzi (Rémi Gaillard)
2164
Obejrzyj
Rémiego Gaillarda chyba nie trzeba nikomu przedstawić. Z czystym sumieniem można nazywać go ojcem internetowych pranków. Tym razem Rémi powraca z banalnym, z pozoru, żartem. Kiedy jednak zastanowić się nad ogólnym przesłaniem,...
Wędka Barbie w akcji Wędka Barbie w akcji
Wędka Barbie w akcji
2388
Obejrzyj
Córka wybrała się z tatą na ryby. Jako, że dziewczyna ma kilka lat, nie dziwi, że w jej rękach zamiast prawdziwej wędki znalazła się różowa zabawka z logiem Barbie. Jak się okazuje, pozory mogą mylić, a sprzęt w wędkowaniu nie...
Napad na sklep rybny Napad na sklep rybny
Napad na sklep rybny
3116
Obejrzyj
Gdybyście mieli wymienić kilka miejsc, na które najtrudniej byłoby dokonać napadu, to z pewnością na tej liście nie znalazłyby się sklepy rybne. Okazuje się jednak, że to trudniejsze zadanie niż mogłoby się wydawać...
JeleniaMafia #1: Podryw na rybkę JeleniaMafia #1: Podryw na rybkę
JeleniaMafia #1: Podryw na rybkę
3383
Obejrzyj
Mistrz ulicznych żartów, czyli autor kanału Jeleniejaja prezentuje pierwszą część swojej nowej serii "JeleniaMafia". W tym odcinku poznacie historię "torebki-ryby" oraz prób podrywu z jej udziałem.
Niespodzianka na rybach Niespodzianka na rybach
Niespodzianka na rybach
4125
Obejrzyj
Wędkarz stojący na brzegu dopisał do swojego konta kolejną zdobycz. Nie zdążył się nią jednak nacieszyć, ponieważ czteronożny obserwator całego zajścia, miał już inne plany.
Żagle śmierci Żagle śmierci
Żagle śmierci
3778
Obejrzyj
Życie pirata nie jest łatwe, a już zwłaszcza kiedy przyjdzie po nie... śmierć! W takich sytuacjach nawet skarb nie pomoże, a już zwłaszcza kiedy śmierć ma ochotę na zabawę.
Walka o karpia - oficjalna zapowiedź Walka o karpia - oficjalna zapowiedź
Walka o karpia - oficjalna zapowiedź
3630
Obejrzyj
Wielkie promocje, to wielkie kłopoty. Wiedzą o tym najlepiej klienci sklepów sieci Lidl, którzy wygarnęli niezwykłą okazję... Karpia w promocyjnej cenie! Czy dla wszystkich starczy? Czy przeżyją walkę o rybę?
Ryba fugu buduje arenę z piasku Ryba fugu buduje arenę z piasku
Ryba fugu buduje arenę z piasku
3333
Obejrzyj
Kto powiedział, że ryby są głupie? Ten malec za każdym razem nim bliżej pozna jakąś "panią fugu" buduje arenę z piasku. Niesamowite co może zrobić ryba, by przedłużyć gatunek.
Lew morski postanowił wpaść na rybę Lew morski postanowił wpaść na rybę
Lew morski postanowił wpaść na rybę
2680
Obejrzyj
Pływanie po oceanie może być niezwykłym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli obok płynie lew morski! Grupa rybaków postanowiła zaprosić zwierzaka na mały poczęstunek.
Nie jedziesz na żadne ryby! Nie jedziesz na żadne ryby!
Nie jedziesz na żadne ryby!
5884
Obejrzyj
Co potrafi zrobić zdesperowana kobieta, by powstrzymać męża przed wyjazdem na ryby? Jak się okazuje naprawdę dużo. Na jej nie szczęście nie ma do czynienia ze zwykłą wędką.
Cyanide & Happiness - Ryba Cyanide & Happiness - Ryba
Cyanide & Happiness - Ryba
20
1
3558
Obejrzyj
Akwarium może być ozdobą każdego domu, a widok rybek może relaksować. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że akwarium jest tym na co wygląda.
Płaszczka chce jeść Płaszczka chce jeść
Płaszczka chce jeść
4203
Obejrzyj
Witamy na Malediwach, gdzie woda jest przejrzysta, a pogoda zawsze dopisuje. W tym pięknym miejscu można obserwować jak ryby pływają w wodzie. Podczas karmienia nagle pojawia się bardzo głodna płaszczka, która też miała ochotę...
Nieudane polowanie Nieudane polowanie
Nieudane polowanie
3286
Obejrzyj
Jak myślicie, ile kot jest w stanie zepsuć jeśli chodzi o polowanie. Jak się okazuje naprawdę dużo. Nawet jeśli rybki są martwe to kot i tak może bardzo dużo zepsuć. Zobaczcie naprawdę nieudane polowanie kota.