Tag rzeczywistość - śmieszne filmiki

25 lat branży gier video 25 lat branży gier video
25 lat branży gier video
2634
Obejrzyj
Chociaż cofniemy się do czasów, które większość z was będzie kojarzyła tylko z opowiadań, to możecie potraktować ten filmik jako lekcję i jednocześnie potwierdzenie. Faktycznie tak było. Mimo, że porównanie dotyczy roku 1990,...
GTA w rzeczywistości GTA w rzeczywistości
GTA w rzeczywistości
24
2
3440
Obejrzyj
W internecie znaleźć można co najmniej kilka filmików, których autorzy próbowali przenieść realia serii GTA do prawdziwego świata. Nikomu wcześniej nie udało się tego zrobić w taki sposób. Robi wrażenie!
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas? AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
17
4
2658
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od chłopaków z ekipy Abstrchuje. Tym razem dobrze znany wszystkim problem i stały element naszej codzienności. Zdecydowanie coś jest w tym, że na podobne sytuacje często reagujemy podobnie.
GTA 2 w prawdziwym życiu GTA 2 w prawdziwym życiu
GTA 2 w prawdziwym życiu
4341
Obejrzyj
Od długiego już czasu głośno jest o najnowszej odsłonie serii GTA. Cofnijmy się jednak o kilkanaście lat wstecz, do czasów kiedy popularne było GTA 2. Jak wyglądałaby rozgrywka, gdyby przenieść ją do prawdziwego świata?...
Abstrachuje: Pierwszy raz Abstrachuje: Pierwszy raz
Abstrachuje: Pierwszy raz
2587
Obejrzyj
Ekipa Abstrachuje po raz kolejny postanowiła ściągnąć na ziemię dumających w obłokach i zaprezentować różnicę między wyobrażeniami, a brutalną rzeczywistością. Tym razem chodzi o "pierwszy raz". Zachęcamy do oglądania!
Jeżeli ludzie opuszczaliby imprezy, tak samo jak Facebooka Jeżeli ludzie opuszczaliby imprezy, tak samo jak Facebooka
Jeżeli ludzie opuszczaliby imprezy, tak samo jak Facebooka
1936
Obejrzyj
Sprytnie zrealizowany i nakręcony filmik przedstawiający samą prawdę o ludziach "opuszczających" Facebook'a. W zasadzie można by uznać, że to tak zabawne, że aż przykre, ponieważ niewiele mija się to z prawdą. (Wymagane...
Co mówią: Co mówią: "Modelki" z Instagrama
Co mówią: "Modelki" z Instagrama
3443
Obejrzyj
Ekipa z AbstrachujeTV bierze na celownik "modelki" z Instagrama. Co mówią? Jak się zachowują? Jaki wizerunek próbują kreować sobie w sieci? Sprawdźcie sami!
Nie ufaj mapom Nie ufaj mapom
Nie ufaj mapom
3088
Obejrzyj
W filmiku pokazana jest dość ciekawa zależność, związana z mapami znanymi nam choćby ze szkoły. Zdawaliście sobie z tego sprawę? Czy nigdy przedtem nie zwróciło to waszej uwagi?
Reklamy w prawdziwym życiu Reklamy w prawdziwym życiu
Reklamy w prawdziwym życiu
3162
Obejrzyj
Świat ukazany w reklamach jest zupełnie inny od naszego. Szara rzeczywistość zmienia się nagle w krainę, w której wszystkie rzeczy się dopierają, a niskie ceny są zawsze włączone. Jak jest naprawdę? Pokaże to grupa Ponki!
Filmy romantyczne kontra rzeczywistość Filmy romantyczne kontra rzeczywistość
Filmy romantyczne kontra rzeczywistość
2849
Obejrzyj
Chyba każdy nieraz złapał się za głowę w trakcie oglądania romantycznych filmów. Nawet science fiction wydaje się przy nich bardziej prawdopodobne. Mimo to grupa Abstrachuje postanowiła przyrównać filmy romantyczne do naszej...
Gry w prawdziwym życiu Gry w prawdziwym życiu
Gry w prawdziwym życiu
3134
Obejrzyj
Jak wyglądałaby gry, gdyby były nieco bardziej realistyczne? Grupa Ponki postanowiła się o tym przekonać i przedstawi co by się mogło stać z kilkoma gatunkami gier, gdyby podkręcić im realizm.
Halloween - Oczekiwania kontra Rzeczywistość Halloween - Oczekiwania kontra Rzeczywistość
Halloween - Oczekiwania kontra Rzeczywistość
3718
Obejrzyj
Niestety Halloween nie jest do końca naszym świętem. Mimo tego, że mamy jakieś oczekiwania wobec tego dnia, to nie możemy ich wszystkich spełnić. Chłopaki z Abstrachuje postanowili pokazać Wam jak w tym dniu wygląda rzeczywistość.
Martin Horak - Czy to na pewno jest naprawdę? Martin Horak - Czy to na pewno jest naprawdę?
Martin Horak - Czy to na pewno jest naprawdę?
3031
Obejrzyj
Martin Horak to koleś, który niejednego potrafi zaskoczyć na swoich filmikach. Patrzcie uważnie i uważajcie, by nie ominął Was ani jeden szczegół z jego sztuczek. A może to tylko montaż... Sprawdźcie sami!
GTA V jest tak realistyczne, że aż nudzi GTA V jest tak realistyczne, że aż nudzi
GTA V jest tak realistyczne, że aż nudzi
3691
Obejrzyj
GTA V pokazało nam ile można zmienić w rozgrywce i że może być ona jeszcze bardziej realistyczna. A co by było gdyby gra zbyt bardzo przypominała rzeczywistość? Możecie się przekonać o tym sami, oglądając nasz filmik.
Oczekiwania vs Rzeczywistość: Pierwsza praca Oczekiwania vs Rzeczywistość: Pierwsza praca
Oczekiwania vs Rzeczywistość: Pierwsza praca
3283
Obejrzyj
Kolejny genialny filmik od grupy Abstrachuje. Jak myślicie czego można oczekiwać od pierwszej pracy? Godnego wynagrodzenia, a może służbowego samochodu? Zobaczcie jak to wygląda naprawdę.
Nory rok szkolny - oczekiwania vs rzeczywistość Nory rok szkolny - oczekiwania vs rzeczywistość
Nory rok szkolny - oczekiwania vs rzeczywistość
3775
Obejrzyj
W nowym roku szkolnym wszystko powinno być lepsze, przyjemniejsze, a niektóre rzeczy po prostu większe... Niestety nie zawsze jest tak kolorowo jakbyśmy chcieli. Ten filmik pokazuje jak często spotykamy się z kubłem zimnej...