Tag samolot - śmieszne filmiki

Dlaczego nie możesz korzystać z urządzeń w samolocie? Dlaczego nie możesz korzystać z urządzeń w samolocie?
Dlaczego nie możesz korzystać z urządzeń w samolocie?
30
1
9130
Obejrzyj
Niby to jasne i oczywiste, ale zastanawialiście się kiedyś, dlaczego nie można korzystać z urządzeń elektronicznych w samolocie? W końcu to jakaś bzdura, że samolot za grubą kasę, jest wrażliwy na Waszą komórkę, co nie? Nie...
Pełnowymiarowy lot wirtualnym samolotem Pełnowymiarowy lot wirtualnym samolotem
Pełnowymiarowy lot wirtualnym samolotem
3602
Obejrzyj
Technologia coraz bardziej idzie do przodu i to co kiedyś było zwykłą mrzonką dzisiaj jest rzeczywistością. Dzięki okularom Oculus Rift, a także specjalnym kontrolerom można poczuć się jak za sterami prawdziwego samolotu....
Niski przelot Niski przelot
Niski przelot
4301
Obejrzyj
Lepiej trzymajcie czapki i kapelusze, bo ten samolot leci tak nisko, że jeszcze przykróci wam fryzurkę. Nie wiem jak wy, ale ja na miejscu kamerzysty nie stałbym tak spokojnie. Zobaczcie naprawdę niski przelot.
Kolejny dzień w Śródziemiu Kolejny dzień w Śródziemiu
Kolejny dzień w Śródziemiu
3209
Obejrzyj
Śródziemie jest znacznie bliżej niż myślicie. Wielkie smoki, elfy, hobbici i mnóstwo złota czekają na was w Nowej Zelandii... A tak właściwie tam była kręcona reklama bazująca na najnowszym filmie Hobbit. Zobaczcie co może...
Węgiel Węgiel "u Szwagra"
Węgiel "u Szwagra"
12149
Obejrzyj
Szwagier dostały fuchę przy węglu. Przy tej okazji oczywiście nie zabrakło ciekawej dyskusji i odrobiny wódeczki.
Cyanide & Happiness - Na pokładzie samolotu Cyanide & Happiness - Na pokładzie samolotu
Cyanide & Happiness - Na pokładzie samolotu
3818
Obejrzyj
Samolot to najbezpieczniejszy środek transportu. Przynajmniej tak wynika ze statystyk. Stewardesy już na stracie uczą nas jednak jak zachowywać się w przypadku awaryjnego lądowania. Jak zachowują się ludzie podczas takiej...
Papierowy samolocik, który nigdy nie spada Papierowy samolocik, który nigdy nie spada
Papierowy samolocik, który nigdy nie spada
3499
Obejrzyj
Szkolna zabawa w robienie samolocików wkracza na nowy poziom. Dzięki instrukcjom z tego filmiku dowiesz się jak zrobić samolocik, który raz puszczony nigdy nie opada. To naprawdę działa.
2 kobiety i facet w samolocie 2 kobiety i facet w samolocie
2 kobiety i facet w samolocie
2975
Obejrzyj
Co może się stać, gdy 2 kobiety i facet wsiądą do samolotu-zabawki? Warto wspomnieć, że są też pod wpływem alkoholu, a to nie sprzyja podejmowaniu dobrych decyzji.
Niesamowita bitwa modeli czołgów Niesamowita bitwa modeli czołgów
Niesamowita bitwa modeli czołgów
3577
Obejrzyj
Grupa pasjonatów postanowiła nagrać pozorowaną bitwę modeli czołgów. Dodatkowo w akcji udział biorą też żołnierzyki i samoloty. Nie zabrakło też efektów specjalnych.
Ogromny, zdalnie sterowany samolot Ogromny, zdalnie sterowany samolot
Ogromny, zdalnie sterowany samolot
3125
Obejrzyj
FUTURA to ogromny model samolotu o wymiarach 2,5 metra na 2,5 metra. Sterowany jest zdalnie, zupełnie jak zabawka. Nie dajcie się jednak zwieść, ta maszyna rozwija ogromną prędkość i wymaga dużej wprawy w sterowaniu.
Gdy zapomnisz bagażu na lotnisku Gdy zapomnisz bagażu na lotnisku
Gdy zapomnisz bagażu na lotnisku
2452
Obejrzyj
W pośpiechu i stresie, jakie towarzyszą nam podczas odlotu, można zapomnieć bagażu. Jak poradzić sobie z taką sytuacją? Zobaczcie koniecznie co zrobił pewien mężczyzna, mimo siedzenia wygodnie w fotelu.
Silny deszcz podczas lądowania Silny deszcz podczas lądowania
Silny deszcz podczas lądowania
2689
Obejrzyj
Praca pilota nie należy do łatwych. Nawet w sytuacjach początkowo wyglądających znośnie może wydarzyć się coś złego. Zobaczcie jak podczas próby lądowania, nagle zmienia się pogoda i pilot całkowicie traci widoczność.
Niekończąca się wojna Niekończąca się wojna
Niekończąca się wojna
5024
Obejrzyj
Ludzkość w pogoni za władzą wyniszczyła się całkowicie. Nie przeżył żaden człowiek. Walki prowadzą ze sobą zautomatyzowane maszyny, w tym samoloty. Zobaczcie wysokiej jakości animację z Rosji.
Co się dzieje w kabinie pilota? Co się dzieje w kabinie pilota?
Co się dzieje w kabinie pilota?
6823
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda kabina pilota samolotu? Ten chłopiec ma urodziny i bardzo chce zobaczyć pracę pilotów z bliska. Po krótkiej namowie stewardessa zgadza się zabrać małego pasażera do kabiny.
Katastrofa samolotu w Afganistanie Katastrofa samolotu w Afganistanie
Katastrofa samolotu w Afganistanie
3162
Obejrzyj
Bardzo dramatyczne nagranie katastrofy samolotowej w Afganistanie. Do chwili obecnej nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Powstało za to wiele teorii, np. przemieszczenie się ładunku, przez co pilot stracił kontrolę nad maszyną.
Ogromny samolot pojawia się znikąd Ogromny samolot pojawia się znikąd
Ogromny samolot pojawia się znikąd
6093
Obejrzyj
Panuje duże zachmurzenie przez co początkowo nie widać ogromnego samolotu, jednak słychać wyraźnie jego pracujące silniki. Po chwili jednak maszyna wyłania się prosto z chmur.