Tag scena - śmieszne filmiki

Bójka w Bójka w "Klanie"
Bójka w "Klanie"
15353
Obejrzyj
Jeżeli jest coś z czego polskie kino nie słynie, to są to przede wszystkim sceny walki. Trudno więc się dziwić, że każda próba ich prezentowania wypada śmiesznie... żeby nie napisać żałośnie.
100 easter eggów w kreskówkach 100 easter eggów w kreskówkach
100 easter eggów w kreskówkach
2318
Obejrzyj
Przed wami ciekawa kompilacja dotycząca easter eggów, czyli w tym przypadku kreskówkowych scen, w których autorzy puszczają widzowi "oczko", a które jednocześnie są satysfakcjonującą nagrodą dla tych najbardziej...
Batman vs Superman - usunięta scena Batman vs Superman - usunięta scena
Batman vs Superman - usunięta scena
2822
Obejrzyj
Mało kto wie, ale Jimmy Kimmel wystąpił w scenie filmu Batman vs Superman. Niestety jego rola była zbyt charakterystyczna i scenę zdecydowano się wyciąć. Właściwa akcja zaczyna się od 3 minuty.
Nie każdy facet z widłami to Zeus Nie każdy facet z widłami to Zeus
Nie każdy facet z widłami to Zeus
29
3
11764
Obejrzyj
Scena z filmu Patryka Vegi "Pitbull: Nowe porządki". Dzięki takim produkcjom można wierzyć w to, że dla polskiej kinematografii ciągle jest nadzieja, a to co najlepsze w polskich filmach, czyli dialogi nadal trzymają formę.
Wszystkie Wszystkie "f*ck" z filmów Tarantino
Wszystkie "f*ck" z filmów Tarantino
2542
Obejrzyj
Quentin Tarantino zalicza się do grona nietypowych, ale wybitnych na swój sposób reżyserów. Jego filmy znane są przede wszystkim z brutalności oraz wulgarnego języka. Ktoś postanowił nawet stworzyć kompilację ze wszystkich...
Synu, czas do łóżka Synu, czas do łóżka
Synu, czas do łóżka
28
1
4393
Obejrzyj
Do jednych z najbardziej kłopotliwych sytuacji, w życiu każdej młodej osoby należy oglądanie z rodzicami filmu, w którym nagle zaczynają się "te sceny". Są przypadki, w których nawet pełnoletność nie jest wystarczającym...
Titanic po hiszpańsku Titanic po hiszpańsku
Titanic po hiszpańsku
3093
Obejrzyj
Scenę "na drzwiach" pamiętają wszystkie osoby, które chociaż raz oglądały Titanica. Znany autor vines wpadł na pomysł stworzenia parodii tej sceny w hiszpańskojęzycznym, a konkretnie meksykańskim klimacie.
Louis CK o tyciu i życiu erotycznym Louis CK o tyciu i życiu erotycznym
Louis CK o tyciu i życiu erotycznym
2329
Obejrzyj
Stand up to najpopularniejsza wersja kabaretu w Stanach Zjednoczonych. Występujący często serwują poczucie humoru, które trafia jedynie do mieszkańców USA, ale jest też cała lista wyjątków. Przed wami jeden z nich, Louis CK.
Bogusław Linda o nielegalnych imigrantach Bogusław Linda o nielegalnych imigrantach
Bogusław Linda o nielegalnych imigrantach
2992
Obejrzyj
Scena z filmu "Miasto prywatne" z 1992 roku. Chociaż film w tym roku obchodzi 23 urodziny, to ten konkretny fragment wydaje się nadzwyczaj aktualny i z zadziwiającą precyzją pasuje do aktualnie największego, europejskiego...
Wybory - Abelard Giza Wybory - Abelard Giza
Wybory - Abelard Giza
3759
Obejrzyj
Przed niedzielnymi wyborami warto spojrzeć na naszą aktualną, polityczną sytuację z przymrużeniem oka. Stand up Abelarda Gizy, jednego z najlepszych, polskich kabareciarzy. Zapraszamy!
Poldkiem do przyszłości Poldkiem do przyszłości
Poldkiem do przyszłości
3083
Obejrzyj
To właśnie dzisiaj, 21 października 2015 roku, Marty McFly, czyli główny bohater filmu "Powrót do przyszłości" znalazł się w oddalonej o 30 lat rzeczywistości. Tego akcentu nie mogło zabraknąć także po polskiej stronie...
Mortal Kombat w rzeczywistości Mortal Kombat w rzeczywistości
Mortal Kombat w rzeczywistości
3417
Obejrzyj
Każdy szanujący się gracz grał lub chociaż zna serię Mortal Kombat, która jako jedna z pierwszych, na większą skalę, prezentowała pomysłową i celową brutalność. Przed wami filmik pokazujący jak walki z tej serii wyglądałyby w...
Spiczasty hełm Spiczasty hełm
Spiczasty hełm
23
2821
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś czemu w średniowieczu nie noszono spiczastych hełmów lub dlaczego są one taką rzadkością w grach? Oto prosta i zupełnie jednoznaczna odpowiedź na to pytanie.
Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk
Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk
3969
Obejrzyj
Przed wami jeden z najbardziej charakterystycznych i najbardziej doświadczonych, polskich kabaretów, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich występ na XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie. Zapraszamy do oglądania!
Wpadki w filmach Wpadki w filmach
Wpadki w filmach
4555
Obejrzyj
Zgodnie z tym co mówi prowadzący, wpadki w filmach zdarzają się bardzo często, ale będąc zaangażowanym w jego oglądanie trudno je wychwycić. Przed wami kilka z nich. Niektóre doskonale znane już sieci, a niektóre mniej.
Muzyczna scena z filmu Muzyczna scena z filmu "Agenci bardzo specjalni"
Muzyczna scena z filmu "Agenci bardzo specjalni"
3303
Obejrzyj
Wkręcający motyw z filmu Agenci bardzo specjalni. W rolach głównych znany mem internetowy Terry Crews.