Tag serial - śmieszne filmiki

Strzelanina w Klanie Strzelanina w Klanie
Strzelanina w Klanie
6 maja 2016
7561
Obejrzyj
Polskie seriale nabierają tempa. Niedawno bójka, za choreografię której odpowiadali podobno spece z UFC, teraz strzelanina w religijnej sekcie. Z takim rozmachem trudno spodziewać się co będzie następne. Przed wami...
Gdyby Polacy kręcili Gdyby Polacy kręcili "Grę o tron"
Gdyby Polacy kręcili "Grę o tron"
26 kwietnia 2016
2610
Obejrzyj
Polacy słyną z filmowych dramatów, a także filmów z wątkami alkoholowymi, czemu w sumie trudno się dziwić. Cyber Marian przedstawia jak mogłaby wyglądać Gra o tron, gdyby to właśnie Polacy odpowiadali za produkcję serialu.
Bójka w Bójka w "Klanie"
Bójka w "Klanie"
22 kwietnia 2016
8074
Obejrzyj
Jeżeli jest coś z czego polskie kino nie słynie, to są to przede wszystkim sceny walki. Trudno więc się dziwić, że każda próba ich prezentowania wypada śmiesznie... żeby nie napisać żałośnie.
Historyczna Historyczna "Gra o tron"
Historyczna "Gra o tron"
18 kwietnia 2016
1181
Obejrzyj
"Gra o tron" to tytuł, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzięki serialowi HBO znany jest on na całym świecie. W książce trudno nie dostrzec wielu podobieństw do rzeczywistego świata, a kilkanaście z nich wypunktowano...
KLAN - Amerykański trailer KLAN - Amerykański trailer
KLAN - Amerykański trailer
28 marca 2016
1931
Obejrzyj
Polska telenowela KLAN w wersji Amerykańskiego kina akcji.
Gimby nie znajo - 13 posterunek Gimby nie znajo - 13 posterunek
Gimby nie znajo - 13 posterunek
25 lutego 2016
1821
Obejrzyj
13 posterunek to bezsprzecznie jeden z najlepszych, polskich seriali komediowych. Przy okazji serial, przez który przewinęli się niemalże wszyscy znani, polscy aktorzy z przełomu wieku. Takiej pozycji zwyczajnie nie można nie...
Lato is coming Lato is coming
Lato is coming
11 lutego 2016
3939
Obejrzyj
Jak wszyscy wiecie lato to pora strojów kąpielowych, słońca i chwalenia się sylwetką. Przejmują się tym oczywiście głównie dziewczyny i po obżeraniu się czekoladą przez całą jesień i lato trzeba zgubić parę kilo.
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
29 grudnia 2015
1657
Obejrzyj
Serialu Rodzina zastępcza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, Breaking Bad również zrobiło furorę nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Co mogłoby wyjść z połączenia tych dwóch serii? Przekonajcie się sami.
Miodowe Lata: Koleje życia Miodowe Lata: Koleje życia
Miodowe Lata: Koleje życia
16 listopada 2015
2146
Obejrzyj
Wszyscy znają "Miodowe lata" jako serialową komedię z Karolem Krawczykiem, Norkiem i Aliną. Za maską humoru rozgrywała się jednak inna, dramatyczna historia. Przed wami jej zwiastun!
The Walking Dead The Walking Dead
The Walking Dead
5 listopada 2015
1941
Obejrzyj
Grzegorz Halama to znana postać polskiej sceny kabaretowej. Chociaż zna go głównie starsza część publiki, to tym razem idealnie wstrzelił się w młodzieżowy humor, nawiązując do popularnego serialu "The Walking Dead".
Jak wstrzelić się w piosenkę? Jak wstrzelić się w piosenkę?
Jak wstrzelić się w piosenkę?
14 października 2015
2433
Obejrzyj
Krótka scena z serialu "The Last Man on Earth". Jedna z bohaterek wołała o pomoc i chcąc zwrócić na siebie uwagę oddała kilka strzałów w powietrze. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo
6 października 2015
1467
Obejrzyj
Niekryty Krytyk udaje się w podróż po świecie Muppetów. Na jego celownik trafia jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów, czyli Elmo. Czerwony stworek pojawia się także u Niekrytego Krytyka, by "umilić mu podróż" swoimi...
"Szkoła" - parodia
"Szkoła" - parodia
2 października 2015
5852
Obejrzyj
Chociaż serial "Szkoła" trudno traktować na poważnie i jest on raczej parodią serialu samą w sobie, to Stuu oraz ekipa kilku znanych YouTuberów wpadli na pomysł zrobienia swojej własnej parodii.
Działko-pułapka z Breaking Bad Działko-pułapka z Breaking Bad
Działko-pułapka z Breaking Bad
31 sierpnia 2015
1466
Obejrzyj
Każdy fan serialu Breaking Bad będzie piał z zachwytu mając okazję zobaczyć w akcji, działko-pułapkę zbudowane przez Pogromców mitów. Czy konstrukcja wykorzystana w serialu mogłaby zadziałać w rzeczywistości? Sprawdźcie sami!
Szwagry: Zabawne historie #4 Szwagry: Zabawne historie #4
Szwagry: Zabawne historie #4
25 sierpnia 2015
10668
Obejrzyj
Antek staje przed wyzwaniem, które może spotkać każdego ojca. Niewygodne pytania związane z dorastaniem mogą być w końcu zmorą każdego rodzica. Tym razem jednak wnioski wyciągnięto zbyt pochopnie.
JeleniaMafia #1: Podryw na rybkę JeleniaMafia #1: Podryw na rybkę
JeleniaMafia #1: Podryw na rybkę
29 lipca 2015
2025
Obejrzyj
Mistrz ulicznych żartów, czyli autor kanału Jeleniejaja prezentuje pierwszą część swojej nowej serii "JeleniaMafia". W tym odcinku poznacie historię "torebki-ryby" oraz prób podrywu z jej udziałem.