Tag serial - śmieszne filmiki

Żwawe trupy Żwawe trupy
Żwawe trupy
2844
Obejrzyj
Polska parodia serialu "Żywe trupy", czyli "The Walking Dead". Ponki, bowiem to oni są autorami tej parodii, postanowili wyśmiać największe absurdy tego serialu. Jak im to wyszło? Przekonajcie się sami!
Szwagry: Zabawne historie #1 Szwagry: Zabawne historie #1
Szwagry: Zabawne historie #1
9209
Obejrzyj
Szwagry startują ze swoją nową serią. Chociaż widać wyraźne inspiracje "popularnymi" programami telewizyjnymi, to taka wersja zdecydowanie bardziej nam się podoba. Przed wami pierwszy odcinek serialu "Zabawne historie".
Niekryty krytyk: Szkoła życia 4 Niekryty krytyk: Szkoła życia 4
Niekryty krytyk: Szkoła życia 4
21
1
2515
Obejrzyj
Kolejna część serii Niekrytego Krytyka obnażająca absurdy telewizyjnej serii "Szkoła życia". Jeżeli zdarzyło wam się kiedykolwiek obejrzeć ten program w telewizji, wiecie, że trudno przejść obok tego obojętnie.
Geniusz House of Cards Geniusz House of Cards
Geniusz House of Cards
2397
Obejrzyj
Każdy serialowy fan obejrzał już "House of Cards" lub ma tę pozycję na liście "Do obejrzenia". Produkcja zaskakuje i wciąga widza, ale przede wszystkim bardzo wysoko umieszcza poprzeczkę dla innych seriali. Oto kilka z...
M jak Marihunaen - Jak to? (M jak Miłość) M jak Marihunaen - Jak to? (M jak Miłość)
M jak Marihunaen - Jak to? (M jak Miłość)
3560
Obejrzyj
Jak wszyscy wiemy M jak miłość znane jest z brawurowych scen wypadków samochodowych, przemocy oraz brutalności. Teraz dochodzą do tego jeszcze narkotyki. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Sprawdźcie sami!
Serial DragonBall Serial DragonBall
Serial DragonBall
3177
Obejrzyj
Wstęp do historii, która ma zostać przedstawiona w serialowej wersji Dragon Ball Z. Po nieudanej wersji kinowej jest nadzieja na to, że ktoś wziął się za to i zrealizują to tak jak należy.
Cyber Marian: Konewka - odc. 37 Cyber Marian: Konewka - odc. 37
Cyber Marian: Konewka - odc. 37
1878
Obejrzyj
Kolejny odcinek serialu autorstwa Cyber Mariana. Na jakie pomysły tym razem wpadł kolega z charakterystycznym wąsem i okularami? Przekonajcie się sami i oceńcie.
Dexter w latach 80tych Dexter w latach 80tych
Dexter w latach 80tych
2444
Obejrzyj
Oglądaliście serial Dexter? Oto jak wyglądałoby intro tego serialu, gdyby przenieść jego akcję do lat 80tych. Chętnie zobaczyłbym ten serial w takiej wersji, a wy?
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Plastusiowy Pamiętnik Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Plastusiowy Pamiętnik
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Plastusiowy Pamiętnik
2257
Obejrzyj
Ktoś jeszcze pamięta Plastusiowy Pamiętnik? Jeśli tak, to Niekryty Krytyk ma co nie co do powiedzenia na jego temat. Jeśli ktoś go nie kojarzy, to i tak może dobrze się bawić przy kolejnej dawce humoru Niekrytego Krytyka.
Dziesięć rzeczy przewidzianych przez serial Dziesięć rzeczy przewidzianych przez serial
Dziesięć rzeczy przewidzianych przez serial
2675
Obejrzyj
Czasem się zdarza, że wybujała wyobraźnia twórców seriali wydaje na świat coś, co potem niedługo staje się rzeczywistością. Udowodni to kolejna, genialna Topowa Dycha.
Czołówka MacGayvera bez żadnej muzyki Czołówka MacGayvera bez żadnej muzyki
Czołówka MacGayvera bez żadnej muzyki
2499
Obejrzyj
Gdzie są te wspaniałe czasy, kiedy robili tego typu seriale? Każdy kto z wypiekami czekał na kolejny odcinek MacGyvera na pewno doceni jego czołówkę bez żadnej muzyki. Od razu wygląda to zupełnie inaczej.
Polskie Breaking Bad Polskie Breaking Bad
Polskie Breaking Bad
2070
Obejrzyj
Polski Haisenberg i polski Jesse, tak jak w amerykańskim odpowiedniku serialu Breaking Bad, zakasowują rękawy i biorą sprawy w swoje ręce aby zarobić trochę grosza. Pieniądze są im potrzebne na leczenie nieoperowalnej grypy, to...
10 faktów na temat South Parka 10 faktów na temat South Parka
10 faktów na temat South Parka
2424
Obejrzyj
Byli Simpsonowie, przyszła pora na kolejny kontrowersyjny serial, czyli South Park. Poznajcie dziesięć ciekawych faktów na temat serialu wraz z Topową Dychą.
Cyanide & Happiness - Dzień na plaży Cyanide & Happiness - Dzień na plaży
Cyanide & Happiness - Dzień na plaży
25
1
3761
Obejrzyj
Lubicie krótkie filmiki od Cyanide & Happiness? W takim razie teraz oszalejecie z radości. Przygotujcie się na nowy serial z Waszymi ulubionymi, szalonymi ludzikami! W dzisiejszym odcinku bohaterowie będą musieli uważać na...
Topowa dycha - 10 faktów na temat Simpsonów Topowa dycha - 10 faktów na temat Simpsonów
Topowa dycha - 10 faktów na temat Simpsonów
2477
Obejrzyj
Simpsonowie to jeden z najdłużej trwających seriali, a przy okazji jedna z najlepszych kreskówek jakie powstały. Ile wiecie o tej wesołej, żółtej rodzince? Tak czy siak na pewno zainteresuje Was dziesięć faktów na temat Simpsonów.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man
2102
Obejrzyj
Niekryty Krytyk ponownie bierze się za jeden z kultowych seriali naszego dzieciństwa. Tym razem padło na jednego z najsilniejszych bohaterów, jakich widzieliśmy w telewizji, czyli He-Mana. Niekryty nie zostawi na nim suchej nitki.