Tag sesja - śmieszne filmiki

Nadciąga sesja! Nadciąga sesja!
Nadciąga sesja!
2763
Obejrzyj
Już są pierwsze znaki... Nadciąga prawdziwa rzeź, która spędza sen z powiek każdemu studentowi... Nadchodzi... Sesja! Kryjcie się póki możecie i bierzcie wszystkie notatki jakie zdołacie zebrać, ponieważ sesja nie zna litości.
Co robią studenci, żeby się nie uczyć? Co robią studenci, żeby się nie uczyć?
Co robią studenci, żeby się nie uczyć?
3242
Obejrzyj
Sesja egzaminacyjna trwa, a UniwerekTV postanowił sprawdzić co robią studenci zamiast się uczyć. Wielu osobom nauka przychodzi bardzo ciężko, a słoneczna pogoda nie pomaga w motywacji.
Fotki w galerii handlowej Fotki w galerii handlowej
Fotki w galerii handlowej
13871
Obejrzyj
W sieci pojawiają się zdjęcia z różnych miejsc. Klasykiem są np. zdjęcia robione w toalecie przed lustrem. Tu możecie zobaczyć jak wyglądała pewna sesja fotograficzna w galerii handlowej.
Sesja na Zaporożu - przeróbka Sesja na Zaporożu - przeróbka "Ogniem i mieczem"
Sesja na Zaporożu - przeróbka "Ogniem i mieczem"
5572
Obejrzyj
Temat bardzo aktualny dla części z was, reszta ma studia dopiero przed sobą. Już teraz jednak warto zobaczyć, jakie emocje towarzyszą egzaminom i poprawkom oraz jakim złem wcielonym jest uczelniany dziekan.
Letni studencki kulig Letni studencki kulig
Letni studencki kulig
4164
Obejrzyj
Studenci potrafią wyrażać radość z powodu zaliczonej sesji na wiele sposobów. Niektóre z nich są mniej, a nie które bardziej bolesne. Akurat w tym przypadku mieli szczęście, ponieważ beton świetnie zamortyzował upadek.
Modelka myje samochód Modelka myje samochód
Modelka myje samochód
20356
Obejrzyj
Podczas nietypowej sesji zdjęciowej modelka bardzo skąpo ubrana miała za zadanie umyć dach samochodu. Niestety dach okazał się bardzo śliski.
Ewolucja kobiety Ewolucja kobiety
Ewolucja kobiety
25
2
84568
Obejrzyj
Dlatego nie należy się podniecać na widok pań z okładek